Dayanilir Gibi Deil

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve xsxirine_ tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : xsxirine_
  1. xsxirine_

xsxirine_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [zaten moralim asrı derecede bosuk adet olduum için şimdide cok şidettli agrı cekiyorum hiç boyle olmamıstı nedenı ve caresı nedır arkadaslar yardım edin ilac kulanmak istemiorum.kıvrana kıvrana yazıorum şu andasenağlama

2. 16 Şubat 2008
  3. EU2

EU2 Guest

Geçmiş olsun canım.İlaç içmek istemiyorsan havluyu ütüleyip karnına koyabilirsin, ayaklarına sıcak su torbası koyabilirsin.Ilık sütte iyi gelir.

4. 16 Şubat 2008
  5. Sarxix

Sarxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elma ağrı kesicidir. Ilık bir şeyler mesela ıhlamur gibi gevşetici çaylar içebilirsin. Sıcak su torban varsa sancılı bölgeye koy, üzerini de yorganla örtüp yat ve terle. Uyumaya çalış, uyandığında iyi olursun inşallah! Geçmiş olsun.:kahve:

6. 16 Şubat 2008
  7. akkoç8480

akkoç8480 Guest

tarçın bal ve limon karışımı bana çok iyi geliyor ayaklarının altına sıcak su torbası koy ayaklarını karnına çekerek yatarsan daha rahat edersin birde moralini bozma bende hamile olamıyorum bi türlü kendini paralsan dayinede olmuycaksa olmuyo napalım bizede beklemek düşüyor ve bekliycez lütfen üzülme :teselli:a.s.

8. 16 Şubat 2008
  9. xsxirine_

xsxirine_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar hepinize tesekkürler ben söyledıklerınızi uygulamaya gidiorum kendınıze iyi bakına.s.

10. 16 Şubat 2008
  11. xsxirine_

xsxirine_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    calısmalara devam canım eşim cok kısıo bana üserine düşme artık dio bende öle yapacagım eskıden hesaplamamı varmıs dimi:1hug:

12. 16 Şubat 2008
  13. akkoç8480

akkoç8480 Guest

haklısın hesaplaya hesaplaya beynim sulandı artık bıraktım hesabı kitabı olmuyoo ne yapsam olmuyoo valla gebelik testine verdiğim parayla firma sahipleri yeni fabrika filan açmışlardır heralde maddi manevi çöküntüdeyim isyan etmemek lazım:1shok::1shok::1shok:

14. 16 Şubat 2008
  15. xsxirine_

xsxirine_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya üzülme zaman bırakalım canım ümıtsiz olma canım benım herseyın hayırlısı sen dr gittinmi ben gitmiştim sorun yok dedi bana ama olmuo işte 3 kere denedik

16. 16 Şubat 2008
  17. akkoç8480

akkoç8480 Guest

bu sebeple gitmeye utanıyorum çünkü çok yeniyiz 8 aylık evliyiz ve 6 aydır deniyoruz dr kovalar valla ilgilenmez bu nedenle hiç gitmedim öölece bekliyorum belkide bi sorun var ama ilgilenmyceklerini bildiğim için gitmedim valla seni de kendim gibi biliyorum birbirimizi teselli ediyoruz ama kendimiz içten içe üzülüyoruz seni çok iyi anlıyorum ben :teselli::1hug:

18. 16 Şubat 2008
  19. Sarxix

Sarxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ha şöyle yaw! Aslanım benim!!!! Mevlam neylerse güzel eyler.Şeniz