Dayımı kaybettik =(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve burcu_01 tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

17 Ekim 2009
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba kızlar.. 11 aydır pankreas kanseri tedavisi gören dayımı bugün toprağa verdik.. iki sene önce de kan kanserinden teyzemi kaybetmiştik =( ikisi de daha çocuklarının yuvasını kurmasını bile göremedi =( nedir bu kanserden çektiklerimiz isyan ediyorum artık yaa... bugün cenazede 16 yaşındaki kızı ortaliği kırdı geçirdi feryatlarıyla hepimizin içini kan ağlattı onun o babam diye çığlıkları =( annesiyle babası ayrıydı.. dayım annesiyle yaşıyordu... babasını çocuk yaştan beri hep dışarda gizli gizli gördü... babaannesi izin vermiyodu torunlarının eve gelmesine ... adam hastanede kanserle mücadele ederken beni arayıp kızımın ingilizcesi kötü.. ablası ne olur ders çalıştır ona demişti... o halde bile kızının dersini düşünüyodu canım benim yaa =( çook hata yaptı sağlığında... bi kadın için yuvasını yıktı... aldattı karısını.. kadını alıp anasının yayla evine götürdü..anası da oğlum karına çocuklarına yazık demedi.. bırak karını diye içine işledi.. adam pişman oldu karısına dönmek istedi... karısı affedecem gel yuvamızı yıkmayalım dedi.... anasının sözüne baktı... vazgeçti hem karısından hem iki çocuğundan. içkiye vurdu kendini içki de pankreas kanserine neden oldu.. peki kim arkasından ağladı... karısı ve çocukları tabiki.dee hastayken de eski karısı ve çocukları baktı gene.. anası değil... ölse de kurtulsam dedi anası.. ama çok canımız yanıyor. en çok da yaşanamayan şeylere.. en çok da hatalar telafi edilmeden ömrün sona ermesine... hatasının çok geç farkına vardı.. ama düzeltmek için bi şansı olmadı... dün sabah öldü.. bugün de gömdük.. öyle vicdansız bi annesi vardı ki öldüğünü çocuklarına söylemedi bile.. ellerden duydu çocuklar... yapmayın ölümlü dünya yaa... öldüğünü bile sakladı yavrularından öz torunlarından... şu ölümlü dünyada ne isteriz birbirimizden ne isteriz ne anlarız yuvaları yıkmaktan torunlarımızı dışlamaktan ne anlarız kötülükten ne anlarız yaaa. içim o kadar yanıyor ki.. duramadım cenaze evinde... bu dünyada hepimiz geçiciyiz.... hatalarımızı telafi etmek için, kızımıza oğlumuza sevdiklerimize sevgimizi vermek için beklemenin anlamı yok... bugün varız yarın yokuz... hiç birimiz...

2. 17 Ekim 2009
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.662
    Ödül Puanları:
    163
    Başın sağolsun güzelim.
    Malesef kanser illeti aldı başını gidiyor.
    Allah sana ve evlatları ile yakınlarına sabır versin.

4. 17 Ekim 2009
  5. Princess

Princess Guest

gözlerim doldu yazınızı okurken...
    başınız sağolsun, allah sabır versin sizlere..

6. 17 Ekim 2009
  7. hayal1403

hayal1403 kuzucum geldi sonunda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başın sağolsun canım 2sene önce bugün benimde dayım bağırsak kanserinden ölmüştü toprakları bol olsun

8. 17 Ekim 2009
  9. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Basınız sagolsun...

Allah kalanlara sabır versın.Topragı bol mezarı cennet olsun...

10. 17 Ekim 2009
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sağolun kızlar.. allah hepinizden razı olsun.. valla bi kez daha anladım hayatta hersey boş.. sevdiklerimize sıkıca sarılalım.. keşkelerimiz olmasın.. o zaman ölüm bu kadar acıtmaz.. o iki çocuğa gereken sevgiyi vermedi.. içkiye verdi kendini sonu kara toprak oldu.. oysa nasıl düşkündü yavrularına.. hastanedeyken hep tersledi.. sizden nefret ediyorum gelmeyin artık dedi çocuklarına.. sonra diğer dayıma hasta yatağinda ağlamış ölmeden 2 gün önce.. bilerek yapiyorum abi benden nefret etsinler ölünce üzülmesinler dayanamam.. babalarını kötü bilsinler nefret etsinler ölünce arkamdan iyiki öldün desinler ama ağlamasınlar üzülmesinler demiş.. bu nasıl bişeydir allahım yaa... ama nefret etmediler... kızı nasıl yıktı ortaliği aklıma geldikçe yüreğim parçalanıyor.. allahım nolur sabır versin ikisine de.. oğlan daha dirayetli ama kız çok kötü.. kurban olurum yaa yıkandıktan sonra görmek istedi, gösterdiler, babam buz gibiydi abla diyor..eini öptüm buz gibiydi baba seni çok seviyorum nolur kalk dedim kalkmadı diyor.. hepimizi yıktı.. allah böyle acı göstermesin kimseye.. allah sabır versin...

12. 17 Ekim 2009
  13. dine

dine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    içimi ezdin. bol sabırlar diliyorum.
    offfff

14. 17 Ekim 2009
  15. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    başınız sağolsun canım....

olan hep çocuklara oluyor...

allah onlara sabır versin..

mekanı cennet olsun...

16. 17 Ekim 2009
  17. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sağolun arkadaşlar.. hepinize teşekkür ederim.. bundan sonra kızını hiç yalnız bırakmıcam..allah kimseyi hele de çocuk yaşta anasız babasız bırakmasın.. "içim yanıyor ablam" diyip durdu bugün bana.. ben ömrüm yettiğince elimi sürekli üzerinden eksik etmicem.. allah böyle meleklere sabır versin..kızlar sakinleştirici verip uyumasını sağlasak diyorum ama bi yandan da acısını doya doya yaşayıp zehrini akıtsın.. ağlasın bağırsın içini boşaltsın diyorum.. ama çok kötü durumu.. herkes bişi diyor.. kıza bi de bağiriyolar dirayetli ol güçlü ol yeter diye.. bi de arkadaşlar babasını yıkandıktan sonra görmesi dokunması ne kadar doğru.. annem ve ablam görmesini istemedik. aklında öyle kalmasın babası.. en son gördüğü gibi hatırlasın yaşı çok küçük etkilenir dedik ama annesi ve anneannesi görmesini istediler. gördü kalk baba seni çok seviyorum diye bağirmaya başladı.. niye buz gibiydi niye babam buz gibiydi abla diyor.. offff...

18. 17 Ekim 2009
  19. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    Başınız saolsun canım
    keşke hastalıklar yanlışlar pısmanlıklar hiç olmasa:KK43: