Daylong tm Gn etkili Gne Kremi

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve almagester06 tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : almagester06
  1. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar dün gördüm bu günşe kremini tüm gün etkili bir defa sürüyosun. elime sürdüm ve dokusu çok ince güzeldi kesinlikle yağlı bi yapısı yoktu bayıldım doğrusu çünkü 50 faktörüde vardı.ama elimde bioderma olduğu için almadım. 77 tldiydi ama 100 ml si, yani nerdeyse 2 yıl gider ki ben biodermayı yaz kış kullanıp bitiremeyen biriyim. sizlere hem danışmak hem haber vermek istedimsüprizzzzzsüprizzzzz

2. 21 Mayıs 2009
  3. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cilt kanseri hastaları ve vitiligo bile kullanabiiliyormus bu kremi kayınvalidem de vitiligo hastası hem ona hemde bana alacağız bende 75 liraya sordum

4. 21 Mayıs 2009
  5. morciii

morciii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol bende araştırıyodum deneyebilirim

6. 28 Mayıs 2009
  7. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar bu kremin bir zararı olurmu hani diyolar ya koruma faktörü artıkça kimyasllarda artıyor benim güneşe karşı arlerjim çıktı iki yıldır bu markaya güvenebilrmiyim ben dogal bir şeyler istiyorum

8. 10 Haziran 2009
  9. ben şubat ayında aldım ve o günden beri kullanıyorum daylongu. artnica olanını aldım ben. o güneş alerjisi olanlar, yada aşırı reaksiyonlu ciltler içinmiş. sabahları sürüyorum yüzümü temizleyince. birkaç saatte tekrarlamaya ihtiyaç olmuyor. sadece tam güneşin kızgın olduğu zaman yani öğleden sonraları eğer çok maruz kalacaksam öylesine üstten yine sürüyorum her ihtimale karşı. çünkü güneşten yüzüm yine su toplar diye korkuyorum

10. 16 Haziran 2009
  11. Matmazel Green

Matmazel Green yine berbat görünüyorum :( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben daylongun cilt kanseri ve alerjisi olanlar için üretlmiş olan kremini aldım kulandım çok güzel tavsiye ederim artık alerjiden cildim kaşınmıyo yerimseniben

12. 19 Mart 2011
  13. sekerkiz

sekerkiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar yağlı sivilceli ciltlere uygunmu parlama durumu olmasın istiorum

14. 9 Nisan 2011
  15. sebofersev

sebofersev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    peki arkadaşlar bu krem bronzlaştırıyor mu.. ben de bronzlaşmak istemeyenlerdenizm.. kullananlar yorum yapabilir mi acaba..

16. 9 Nisan 2011
  17. Parfait

Parfait Firüsünüm seniiinn :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    ben de akne tedavisi goruyorum ve daylong kullanıyorum.. akneli ciltler için özellikle cok etkılı bır gunes kremı kullanabılırsın tabı kı.. yalnız 25 faktor kullanmalısın.. gunesten cok korunacagım dıye sakın 50 faktorluk gunes kremlerı kullanma.. bunlar yaglı ldukları için akne teavisi gorenler için uygun degıl.. dermatologum bana Avene'in kremını kullandırmıstı o bile 50 faktor degıldı..

18. 18 Mayıs 2011
  19. celen

celen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim de bir arkadasıma doktor avene 'i önermişti, memnundu, ben 50 faktörlü daylong kullanmıştım sivilce yapmıştı demek yüksek faktörlü oldugundanmış.