Declare cilt bakım ürünleri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve dytruya tarafından 7 Mart 2009 başlatılmıştır.

7 Mart 2009
    Konu Sahibi : dytruya
  1. dytruya

dytruya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bayanlar merhaba.evkurda satılan declare adlı cilt ürünlerinden aldım.yüklü bir ücret ödedim.ama tereddütlüyüm.henüz kullanmaya başlamadım ama acaba bu markayı tanıyan bilen kullanan var mı?yardımcı olursanız sewinirim..:uhm::uhm::

2. 17 Ağustos 2011
  3. AyseKorkmaz

AyseKorkmaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba dytruya hanım.Bende evkurda satılan declare ürünlerini kullanıyorum vede çok memnunum.Havyar serisi ve enerji vücut serisini kullanıyorum yaklaşık 1.5 2 yıldır.Çok kalitelidir.Türkiyede pek fazla yok nedense ama avrupada kapış kapış gittiğini biliyorum :KK52: .Tavsiyemdir yani.Hatta size Immediate Effect Firming Mask ürününü şiddetle tavsiye ediyorum benim vazgeçilmezimdir :KK70:

4. 28 Mayıs 2012
  5. cansusever

cansusever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    nerdeyse benim bütün cilt bakım ürünlerim falan declare canım hiç tereddüt etme yani al derim çok memnunum ben...isviçreden geliyomuş çok kaliteli ürünler

6. 1 Şubat 2013
  7. enesibel

enesibel 2 prens annesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    103
    bende evkurdan aldım ama bana yüzümdeki dogum lekelerim için softcleansig yani temizleme sütüynüş.bu ürünü kullanan varmı?..bu eger makyaj temizleme kremiyse ne alaka benim lekelerime çözüm olurmu