Declare krem hakkında bilgi arıyorum kızlar yardımm !!!!

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve laylaylomm tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : laylaylomm
  1. laylaylomm

laylaylomm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar nasılsınız aranıza yeni katıldım, duyan duymayan bilen bilmeyen söylesin lütfen declare adlı kremi kullanan varmı, kullanıyorsa ne işe yarıyor ve yan etkileri nelerdir, yada cilde zararlımıdır yada onların etkisini gösterecek doğal ürün bilen varmı yardımıcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden hepinize opuyorumnanaktan

2. 17 Ağustos 2009
  3. laylaylomm

laylaylomm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu kremi alıp almama hususunda çok endişeliyim bana yardım edicek kimse yokmuuu:1no2:

ilk defa böyle devamlı ve kaliteli br krem kullanma kararı aldım yardımlarınıza ihtiyacım varrr fisfisfis

4. 19 Ağustos 2010
  5. selimina1985

selimina1985 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben declare kullanan biri olarak sizi bilgilendirmek istiyorum ben Almanyada yasiyorum, cildim bir ara bayagi kötü oldu ve düzelmesi icin pahali kremlere basvurmam gerektigini düsündüm ilk basta Lancome kullandim bana hic bir faydasi olmadi sonra clinique kullanmaya karar verdim ve almaya gittigiim kozmetikcide sagolsun declarenin tanitimini yapan kisi hemen beni bu kreme yönlendirdi pahali kremlerin herzaman ise yaramayacagini bana söyledi ve krem hakkinda bana bilgi verdi isvicreden geliyormus ve isvicrenin kremleri gercektene güzel oluyor sadece sorunlu ciltler icin üretildigini biliyorum ve bana önerdigi kremi,yüz yikama jelini,peelingini aldim ve bir ay gibi kisa bir sürede cildim kendini topladi ve cok güzel oldu sivilcelerimden kurtuldum cilt problemlerimden kurtuldum tamamyile ve cildime parlak bir görüntü verdi o yüzden cok memnunum ama tabiki herkesin cildine yarayacak diye birsey yok ama bence denemekte fayda var. Ayrica Türkiyede satiliyormu bu krem beni bilgilendirirseniz bu konuda sevinirim.zemuszemus

6. 17 Ağustos 2011
  7. AyseKorkmaz

AyseKorkmaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence durma al.Ben bu ürünü sorunsuz ve keyifle kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır.Krem arayan Herkesede tavsiye ederim hatta.Çok fazla serisi vardır ayrıca declarenin.Cildiniz hassasmış veya kuruymuş bunlar sorun değil :KK70:

8. 17 Ağustos 2011
  9. AyseKorkmaz

AyseKorkmaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet satılıyor.Ben son 2 siparişimi ordan aldım hatta.Reklam yapmak istemiyorum şimdi ama istersen özel mesaj at bana.

10. 28 Mayıs 2012
  11. cansusever

cansusever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    megameno vipberry gibi yerlerde satılıyo canm bide evkur mağazalrında satıldığını görmüştüm