dedeme annem kırıldı dememle başladı herşey :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gulsum50 tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  15 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 1. gulsum50

  gulsum50 Yeni Üye Üye

  Katılım:
  30 Ekim 2007
  Mesajlar:
  1.094
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Ailevi bir durum annemiz babası yani dedem mal varlığı sağlam.
  Geçenler de arsa sattılar normalde o arsaları annemlere vereceklerdi ama satıp kendilerine ankara’dan ev aldılar dayımın yaşaması için kışında oraya gideceklermiş annemle ise çok komik 900 vermişler şaka gibi annemde tabi kırıldı dedemi görmeye gitmemiş.
  beni aradı annen nerde diye bende bağ bahçe ile uğraşıyor ben annemlere geliyorum sana da uğrarım dedim gittim yine annemi sordu ben de annem size kırıldı dedim !!!

  Aman allahım dedemin bir bağırıp çağırması var ki anlatamam madem kırıldı bu evi artık unutsun kapıları kapandı bu evin dedi yani bizi evine almıyacakmış almasın ilk defa başımıza gelen olay değil yaşadık nedense sadece o eve bizi almıyor.(Eski olaylar yüzünden ben annem babam kardeşim bayram seyran hastalık mutluluk tam 10 sene o eve alınmadık sebep de annemin beni bırakmak istememesi)

  Dayım için diyor ki evinden barkın çocuğundan ayrı yattığı yer belli değil diyor (dayım arkadaşıyla bir dairede yaşıyor eşinle şuan ayrılar içkicimi kumarcımı olacak belli değil haciz gelecek (arabasına vergilerini ödememiş) bende dedim ki dede hiç bir evladın dört dörtlük yaşamıyor sadece dayımın hayatı kötü gitmiyor dedim 4 evladın var hepsi bir yerde dedim dedeme.
  Madem o kadar kötüymüş ki dayım eşinden ayrılmayı düşünüyor ve beraber aldıkları evi de eşine bırakacakmış. Evi satsaydı borcunu ödeseydi niye hepsini ona bırakıyor o kadar kötüymüş madem bu sıkıntı içinde niye dedim kızı istedi diye fotoğraf makinası vs. alıyor durumu kötü olan biri alamaz dedim. Benim niye annem alamıyor kardeşime kızın daha bir telefonu yok 18 yaşındaki genç kızın benimde zoruma giden annem evlat değimli biz evlat değimliyiz. Zaten ben orda belirtim ev aldınız diye kırılmadı annem biraz daha para verseydiniz toplansalardı dedim ki ev yeni gelin evi gibi avizesine kadar her şeyi alındı onarlı alana kadar evlatlarına beş kuruş verebilirdi neyse ben bunları söylerken susuyordu benim bu arada esim titredi ve bana kızım senin evin barkın kesen ayrı böyle konuşmak sana düşmez senin evindeki seni alakar eder dedi bende senin paranda malında da gözüm yok ben üzülüyorsam annem için üzülüyorum paran için değil hepsi senin olsun dedim. Anneme diyecem madem istemiyorsun bundan sonra gelmesin artık bu eve dedim. Sonra yine başladı bağırmaya seni görme geldim bir kırıldı dedim diye bağırıp çağırıyorum yakışıyor mu dedim senden ne zaman para istedim dilendim senden dedim Allaha şükürler olsun kendimize yetiyor kazancımız kalbimi kırdın dedim.

  Dedemde sen benim kalbimi kırdın dedi ne dedim ki sadece biraz daha ver demek mi kızdırdı seni verme dedim evine de gelmeyiz dedim zaten her şeyden mahrum ettin bundan sonrada mahrum et dedim. Ağlayıp çıktım anneme geldim.

  Dayım aradı ne dedi felan demiş gülsüm açmış konuyu dedi
  annemde; sadece kırıldı demiş konuyu o uzaktı bağıran çağıranda o dedi gülsüm ağlayınca sandıki para için ağlıyor ben üzülüyorum diye gülsüm üzüldü demiş.annem hep ben dışlanıyorum sende kabul etmiyecektim o bahçelerde hepimizin hakkı var ne kadar çok çalıştık o bahçeler için dedi annemde dayım bişi demedi kapattılar sonra yine aradı kinlendi bu sfer başladı ben ne dertdeyim benim derdim bana yeter kzıım ayrı ben ayrı yerdeyim köpekler gibi kaldım felna pişman sonrada demişki gülsüm karışmasın bacak kadar boyuyla

  benim çok sevdiğim dayım bana ne dedi annemin tapığı kardeş annemin yüzüne telefonu kapadı ve bir daha aramadı niye benim annem üzülüyor burada annenem açıp ağzını hiç bişi diyememiyor çünkü bir evladı var oda dayım.
  Ben annem kırıldı dedim sadece evet annem çok üzgün hep ağlıyor niye ben hep dışlanıyorum diyor garip annem için üzülüp sadece kırıldı demek suç mu ben annemi savunmasam korumasam kim destek verecek ona böylece para onlar için ne kadar önemli olduğu görmüş oldum
  Benim suçum var mı bilmiyorum siz söyleyin lütfen
  Her şey annemin kırıldı demesiyle başladı.:gitme::gitme::gitme:
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 17 Mayıs 2010
 2. 17 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 3. MonaPisa

  MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  20 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  5.906
  Beğenildi:
  46
  Ödül Puanları:
  148
  Noluyo burda?
   
 4. 17 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 5. DUYGUCIKMAZI

  DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

  Katılım:
  5 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  9.475
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  148
  eeee..yani.....
   
 6. 17 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 7. yabangxuxlxuxm

  yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

  Katılım:
  26 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  9.744
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  146
  mesaj editlemek yasak arkadaşım.
   
 8. 17 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 9. TatLiGaci

  TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

  Katılım:
  10 Şubat 2009
  Mesajlar:
  14.516
  Beğenildi:
  70
  Ödül Puanları:
  203
  enteresting...
   
 10. 17 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 11. miroskis

  miroskis Onurunun sefkilisi hayatı Üye

  Katılım:
  22 Nisan 2010
  Mesajlar:
  83
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  interested
   
 12. 17 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 13. pashaa

  pashaa Aktif Üye Üye

  Katılım:
  12 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  315
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  41
 14. 17 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : gulsum50
 15. BenmasMavi

  BenmasMavi Yeni Üye Üye

  Katılım:
  19 Şubat 2010
  Mesajlar:
  5.027
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  dramating :nazar:
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.