dedikoducu kaynananın dedikodusunu yapsak acaba çevre baskısından tırsarlarmı..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kaybolan tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kaybolan
  1. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar eski konumu bilen biliyordur benim kayınvalidemin nasıl bir ruh hastası olduğunu..şöyle bir durum var...benim kayınvalidem kayınpederimin ailesiinden eltilerinden kaynanasından çok çekmiş..eee kendiside zaten inat bin beter hiç eyvallah dememiş benim dediğim olacak demiş ve sonunda olmuşta..ama bu yıllar içinde kayınpederim çevre dolduruşuna gelip kaynanama çok çektirmiş...şimdi aynı şeyi bana yaptırmaya çalışıyo..gidip eltilerine eşimin amcalarına falan hep benim dedikodumu yapıyor..geçen eltisi söyledi hakkında şunu dedi bunu dedi diye..bende laf açılınca kaynanama kızdım..baktımki çevre neder hakkımda ne düşünür diye bayağı kafaya takıyor..bende şöyle bir plan geliştirdim sizinde fikrinizi sorayım dedim...bende şimdi gitsem bayramda eşimin amcalarına falan ufak ufak bizi ayırmak için neler yaptığını evimden eşya çaldığını hakaretlerini falan çıtlatsam nasıl olur..zaten kendisini seven yok hiç...dost değiller..valla ben sonunda bu çareyi buldum ama nasıl olur acaba..bu arada bugüne kadar ne kaynanam ne kayınbabam hakkında en ufak dedikodu yapmadım...hep çok iyi oldukları yalanını söylerim..eşimde bilir..artık bende başlasammı....bu arada yorum yazmadan eski konumu okumanızı istiyorum ona göre halimi anlayın diye

2. 15 Ağustos 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    bilmiyorumkismileEşinden tepki alabilirsin öyle yaparsan

4. 15 Ağustos 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Nasıl yani?
    Kayınvalideniz evinizden eşya mı çalıyor?
    Ayyy böyle bir arkadaş daha vardı,hatırladım..
    Eşiniz hiç sesini çıkarmıyor mu yav?
    Ayy Allahım korusun,çok fena bişiy..
    Kayınvalidenizin dedikodusunu yapmak yerine bence eşiniz annesini bir tedavi ettirsin.. Yazık ya,yarın başkasının evinden bişiy çalsa ne olur sonra?

6. 15 Ağustos 2010
  7. Philemon

Philemon çapulcunun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    198
    eşinle büyük bi kavgayı göze alıyorsan sen bilirsin,çünkü kaynanandan sana laf getiren sendende ona götürecektir.eşinle kavgayı göze alıyorsan onların yüzüne söyle.hem bence sana laf taşıyan insanlarda dedikocu.insanlar bire on katıp anlatıyorlar.

8. 15 Ağustos 2010
  9. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya aslında eşim benim haklı olduğumu biliyor yıllaardır bıktık dedikodularından...herkese dışlattı bizi...ya bende eşimin gözünden düşerim diye korkuyorum ama kaynanam çecvre ne der diyerek kısıtlıyor hareketlerini allahtan korkmaz insanlardan korkan....fazla değilde en azından hırsızlık huyunu belki bırakır bide herkes bilsin bizi ayırmaya çalıştığını yani bi problem olsa herkes duydu benim yüzümden diye dilini elini çeker...bikere denedim işe yaradıda..işte dedikoduyu hiç sevmem

10. 15 Ağustos 2010
  11. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Aman bırak canım boşver, Allah'ından bulsun. Dediğin tarzda bir insansa kayınvaliden ne yaparsan yap baş edemezsin. O mutlaka en ufacık şeylerden yalan yanlış laflar üretip anlatır herkese. Bende de var bir tane ama yüzüne de söylesen iflah olmuyor. Kocanla aranı açma boş yere. Sen kendini biliyorsun nasılsa, benim hakkımda da kayınvalidem ve görümcem neler neler anlatmış ona buna ama beni de bilen biliyor onları da. Artık onlara kafamı takıp, kendimi de kocamı da üzmek istemediğim için kapattım kulaklarımı. Bence sen de onun hakkında doğru da olsa bir şeyler söyleyip onun seviyesine inme. Bırak ne hali varsa görsün.

12. 15 Ağustos 2010
  13. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    Bence onunla ayni seviyeye dusmeyin...
    Birakin Allahindan bulsun...

14. 15 Ağustos 2010
  15. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende valla böyle düşünüyorum ama bu kadından bıktım....normal insan değil...çevre baskısından korkuyo..

16. 15 Ağustos 2010
  17. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    O cevreden korksun:eek:lmaz:
    Ama sen Allahtan kork a.s
    Bosver onun yaptigini yapma...

18. 15 Ağustos 2010
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşım,kayınvalideniz ihtiyacı olmadığı halde hırsızlık yapıyorsa bu bir huy değil,hastalıktır..
    Lütfen doktora götürün..
    Eşinizin gözünüzden neden düşüyorsunuz anlamadım.. Adam annesinin size yaptıklarını göremeyecek kadar körse zaten bu evlilikten ne hayır gelir ki?