Defalarca aldatıldım ama bırakamıyorum, lütfen yardım.!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sip_sevdi tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : sip_sevdi
  1. sip_sevdi

sip_sevdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    Merhaba arkadaşlar..çok sevdiğim bir insan var 1 buçuk senedir ilişkimiz var fakat beni defalarca aldattı.senağlama.benim bildiğim 6-7 kez bilmediğim başka varmı bilmiyorum../ öyle çok seviyorum ki ayrılamıyorum hep üzülen ağlayan kendine zarar veren ben oldum ama bırakamadım en doğru yol ayrılmak onun doğru bi insan olmadığını bildiğim halde bitiremiyorum Başkası olsa aldatmaya tamamen karşıyım hemen bitir ilişkini değmezmiş derim ama ben yapamıyorum ondan uzaklaşmak için neler yapabilirim nasıl kurtulabilirim bagımlılık gibi birşey oldu Lütfen yardımlarınızı esirgemeyinsenağlama:a015:..

2. 15 Mayıs 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    kendne saygin varsa bitirirsin bu kadar..

4. 15 Mayıs 2010
  5. sip_sevdi

sip_sevdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    Nasıl unutabilirim peki onu...
    Aldatmasına rağmen yaşanmış onca şey varki bunları nasıl unutabilirim.......?

6. 15 Mayıs 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yahu insaniz neticede unutmak dogamizda var su an sana zor gelen unutamadigin seyler 5 sene sonra aklina bile gelmicek belki ama sen bu 5 sene boyunca o adamla devam edersen sadece kendine yazik etmis olacaksin.
    kendinden once aileni dusun seni boyle bir adama layik gorurlermiydi? hak mi reva mi yani bu?
    diyorum ya kendine saygi goster en onemlisi bu. sen aldatilmaya layik misin? once buna karar ver..

8. 15 Mayıs 2010
  9. sessizlikicinde

sessizlikicinde DesigneR Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    1,5 Senedir yaşanan onca şey derken ne yaşamış olabilirsiniz ki bu kadar kısa bir süreçte.
    6 ay'ını seni aldatarak geçirdiğini düşünürsek 1 senedir seninle ilgileniyordur.
    O süreçtede pek birşey yaşanmamış gibi görünüyor ki seni aldatmış.

10. 15 Mayıs 2010
  11. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Canım sende biliyorsun bu kişiden sana fayda yok, sağlıksız bir ilişki. Kendini frenlemesin. Benimde hayatımda sağlıksız bir ilişki vardı bitrdim, iki gün önce yine bana ulaştı, halen görüşmek istiyor, inan zorluyorum kendini, ne telefonlarına çıkıyorum, nede maillerine cevap veriyorum. Biliyorumki ondan bana hayır yok, biliyorumki beni yine üzecek.Bu durumda onun bana yaptıkları geliyor aklıma ve daha iyi oluyorum. Eğerki kendine engel olamıyorsan ona bağımlı kalmışsın demektir. Buda bir çeşit obsesyondur canım.Psiklojik olarak ona bağımlı kalmandır. Eğerki kendine laf geçiremiyorsan psikologa gidebilirsin daha çabuk atlatırsın bu durumu.Daha güçlü ve ayakları yere sağlam biri olarak..

12. 15 Mayıs 2010
  13. sip_sevdi

sip_sevdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    Yani onun ailesi biliyodu ilişkimizi...
    Geleceğimiz hakkında birçok şeyi konuştuk işte kaç çocuğumuz olucak nerde yaşıcaz.vb biliyorum bunlarla insan bağlanırmı ama bunlar konuşulunca insan onu kendine yakın görüyo / belkide benim bu hayalleri sevdiğimi bildiği için beni kendine bağlamaya çalıştı..
    senağlama

14. 15 Mayıs 2010
  15. sessizlikicinde

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

Hiç düşünme unutulmayacak sevgili yoktur sadece onunla bütün bağlarını kopart sana ulaşmasına engel ol.
    Karşına daha iyi biri çıkacaktır bunu böyle düşünerek yaşarsan kazanan sen olursun.
    Oda gitsin Seni aldattığı kızlarla ne yapıyorsa yapsın.
    Burada önemli olan senin iradeli olup geleceğini şimdiden şekillendirmek.

16. 15 Mayıs 2010
  17. sip_sevdi

sip_sevdi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    78
    çok haklısın...
    işte benim istediğimde bu zamanda neler yapabilirim mesela haftasonları hep buluşuruz..Bugün yine arıycak msj atıcak.. gitmek istemiyorum :bbo: ve şöyle bi durumda var ben niye beni üzüyosun seni cok seviyorum dediğimde sen beni mutlu et bende seni ediyim diyor ./Çok üzgünüm çoook

18. 15 Mayıs 2010
  19. sessizlikicinde

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Boşver gitme bir bahane bul farklı arkadaşlarınla sinemaya bowlinge filan git.
    Arkadaşındamı yok buradan bir kaç arkadaş edin yakınlarında bulunan onlarla birşeyler yap.
    Hayat sadece sevgiliden ibaret değil bunu anlarsın en azından.