"DEFNE" Herşey Bambaşka Atv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.215
    Ödül Puanları:
    238

“DEFNE” Her Şey Bambaşka, hayranlarının uzun süredir sabırsızlıkla beklediği deneyimli ve başarılı sunucu Defne Samyeli ile ekranlarda gündüz kusağı programlara bambaşka bir soluk getirecek. Dört kelime ile ifade etmek istersek: HER ŞEY BAMBAŞKA OLACAK.

Haberci kimliği ile tanıdığımız Defne Samyeli bu kez gündüz kuşağında hafta içi her gün izleyenlerin karşısına çıkacak. Hayata eğlenceli yönünden bakmayı ihmal etmeyecek olan bu program, haber, magazin, gündemdeki konular, özenle seçilmiş çok özel konuklarıyla renkli ve sımsıcak saatlere imza atacak. Kendi deneyim ve birikimlerini de bu güne kadar izleyicinin alışık olmadığı bir rahatlıkla ekrana taşıyacak olan Samyeli, gündüz kuşağı programları ile ilgili alışılmış algıyı değiştirecek. Yani, alıştığınız, gördüğünüz ve tanıdığınızın dışında bambaşka bir Defne görecek, şaşıracaksınız.

Özel tasarlanmış çok şık bir dekor içinde, programa katılan konuklarını ağırlayacak olan Defne Samyeli, gündemine aldığı konular hakkında, birinci dereceden ilgili konukları ile alışık olmadığınız ve çok seveceğiniz özel sohbetler gerçekleştirecek.

Defne programda “ Yaşayan Gündem”in sohbetini yaparken, unutulmayan ve unutulmayacak olan görüntüleri de ekranlara getirecek, katılımcı, interaktif seyircisiyle, programa getireceği yeniliklerle kısa zamanda kendi gündemini oluşturacak.

“DEFNE” Her Şey Bambaşka, aynı zamanda en ciddi konuların hiç akla gelmeyecek farklı bir yönüyle nasıl ele alınacağını Türk izleyicisine gösterecek. Renkli bakış açısıyla konuşulmayacağı sanılan konuları Türkiye’nin tartışılan konuları arasına sokabilecek.

Defne Samyeli’nin arkasında deneyimli ve güçlü bir ekip var. Habercisinden metin yazarına, yönetmeninden dekorcusu ve kameramanına kadar bu güçlü ekip Defne Samyeli’yle gerçekleşek “DEFNE” Her Şey Bambaşka programına şimdiden imza atıyorlar.
    Baktığınız zaman gördüğünüz her şey gözünüzdeki gözlüğün rengindedir. Defne ise hayata kendi gözlüğünden bakacak ve görünen tüm renkleri değiştirecek. Çünkü DEFNE ile; HER ŞEY BAMBAŞKA OLACAK!!!

2. 20 Nisan 2010
  3. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    haber sunmasını hiç beğenmezdim açıkçası kendisinide pek sevmem korkarım yeni bir esra ceyhan geliyor ama becereceğini sanmıyorum porselen bir havası var kırılacak gibi kaskatı ama yinede meraktan ilk bölümüne bakarım

4. 20 Nisan 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.147
    Ödül Puanları:
    463
    yok ben mümkünse hayata defnenin gözünden falan bakmak istemiyorumkaydirigubbakcemile3
    oldum olası sevmem bu kadını
    :hulya:

6. 4 Mayıs 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.147
    Ödül Puanları:
    463
    ay ne gıcık bi kadın bu yakafamçokkarıştı

şuan yayında program, hiç uzun ömürlü olacağını sanmam
    :hulya:

8. 4 Mayıs 2010
  9. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ikoncan ve chess size katilmamak mumkun mu?? kaydirigubbakcemile3
    aynen katiliyorumaklinialirimsmile

10. 4 Mayıs 2010
  11. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.215
    Ödül Puanları:
    238
    ya kimsenn giyimine bakmam
    ama bugün
    neydi öle yaa defne
    şölee bi ara baktım
    nerdeyse tüm bacak açıkta
    ve oturumu hiç hoş değildi
    üst gayet kapalı alt full açık :eek:lmaz: hiç yakıştıramadım

12. 6 Mayıs 2010
  13. nilim

nilim Popüler Üye Editor

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    eee nasil reyting alacak sagini solunu acarak tabii yilan gozlu sinsi bakisli kadin

14. 6 Mayıs 2010
  15. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    güzel bir program bekliyordum ama hayal kırıklığı yaşadım.

16. 7 Mayıs 2010
  17. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bence de kötü bir program olmuş.

18. 8 Mayıs 2010
  19. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    defne seninle hiçbirşey bambaşka değil sen bence yine haber sunmaya devam et çok sıradan ve gereksiz bir program olmuş ama sende haklsınn kimbilir ne milyonlar aldın ama çok süreceğini sanmıyorum haftaya çıkmaz valla