Değer bilmez eş....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ILGIN06 tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ILGIN06
  1. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bu sitelerde çok yorum yaptım,şimdi sizin yorumlarınıza ihtiyacım var.

eşimin 2 ay önce yakın bir ile tayini çıktı,servisle gidip geliyordu,tabi bunun için saat 6 da çıkıp ancak saat 21 de geliyordu,çok üzülüyordum bu duruma vekendi kurulu düzenimi bozup tayin istedim...dün açıklandı,tayinimiz çıkmış...ben çok sevinçliydim,ama o hiç sevinmedi,halbuki ortak kararımızdı bu.kutlayalım mı dedim tepki bile vermedi,neden böyle davrandığını sordum sakince,yine tepki yok,gitti erkenden yattı arkasını dönüp...
    tabii ben de kızdım,duvarla tartışır gibi tartıştım,yine tepki yok...sabah seni seviyorum diye mesaj atmış,ben de beni sevseydin beraber verdiğimiz tayin kararında beni yalnız bırakmazdın,ben başımın çaresine bakarım rahat ol yazdım...
    ben ne yapayım kızlar lütfen akıl verin

2. 27 Ocak 2009
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    belkide o an kafası baska seye takıktı
    yada aklında hmen plan yapmaya basladı
    ev değişecek o olacak bu olacak bir sürü iş
    böyle tasınma işleri erkeklere zor gelir cünkii
    o yüzden karsılık vermemiş olabilir
    ama bak sabah hatasını anlamıs ne güzel yerimseniben

4. 27 Ocak 2009
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    gerçekten çok garip canım...kızmaktada haklısın sen onun için bunu yapıyosun ki yaptığın kolay bişey değil o ise oralı olmuyor ben yıkılırdım resmen...sebep ne olabilir bilmiyorum ama bence açık açık sormalısın derdi neymiş anlamaya çalış sonra tekar bi düşün.biliyosun erkekler gariptir belki kötü hiçbir sebep yoktur ..hep kadınlar fedekar hepp....umarım yoluna girer canım bende merak ettim valla sebebini..

6. 27 Ocak 2009
  7. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağolun arkadaşlar,biz daha yeni evliyiz,ayrıca bu şehire de eş durumundan geldim bir sene bile olmadı geleli,benim kızdığım tepkisiz kalması,destek de olmuyor,sinirden kötü söz çıkmasın ağzımdan diye susuyorum,küsüyorum

bu kulüp de olmasa...

8. 27 Ocak 2009
  9. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sordum,adam yerine koyup cevap bile vermiyor ki...ki burada çok iyi bir düzen de kurdum,okul ortamım iyiydi,öğrencilerimi SBSye hazırlıyordum tam gaz...şimdi onların hakkını yiyorum gibi geliyor.

10. 27 Ocak 2009
  11. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız.
    gerçi erkekler oldukça stres yaparlar taşınmayı vs.
    ama esasen siz de yeniden eşya toparlayacaksınız,yorulacaksınız,
    çevre değiştireceksiniz.daha anlayışlı olması lazımdı.
    bence serin bir duruşla bundan sonraki tavırlarını izleyip ona göre
    konuşun..

12. 27 Ocak 2009
  13. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Çok garip geldi ama eşin belki stres yapıyor. Taşınmak yeniden düzen kurmakta kolay değil. Vardır kafasına taktığı birşey... yakında ortaya çıkar merak etme..

14. 27 Ocak 2009
  15. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dün ,ona çok kırgın olduğumu,beni hayatında son sıralara koyduğunu hissettiğimi söyledim, hep şu ''ben ''dili dedikleri ile konuştum ama yaramıyor.tepki yok...şimdi 4 defa aramış ben başımın çaresine bakarım diye msj atınca,kırdıktan sonra anlamı yok.
    zaten açmıyorum telefonu kırıcı sözler çıkacak ağzımdan
    sizden başka kimseye anlatamıyorum hissettiklerimi,ben burada aynı zamanda ailemi de bırakıyorum,doğduğum sevdiğim şehri bırakıyorum...sadece onun 2 saatlik uykusu için,ama bunları söylersem çok kırılacak

16. 27 Ocak 2009
  17. yenibirsayfa

yenibirsayfa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Önemli olan ne dediğin değil neyi ima ettiğin nasıl söylediğin.Erkekler odundur az biraz hissetmezler eşlerinin iyi niyetlerini amaçlarını.Güzel dille içinden geçenleri söyle ona.Hem tartışsanız dahi bu kötü birşey değil.En azından kesin bir sonuca varırsınız.Evliliğimden öğrendiğim şeylerden biri erkeklerin kırılıp kırılmayacağına fazla bakmayacaksın.Olan sana olur canım.O unutur gider olayları.Tüm bu aşamalardan sonra kararı kendisi versin.

18. 27 Ocak 2009
  19. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın aslında,çünkü olan hep bana oluyor,giden benden gidiyor...teşekkürler canım