değeri çok düşük başlayan ama gebeliği benimki gibi devam eden arkadaşlar ben buraday

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve 2 mucize tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : 2 mucize
  1. 2 mucize

2 mucize 2 mucizenin annesi Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    öncelikle herkeze hayırlı cumalar ilerim kısaca hikayemi anlatmak isterim. 3 yıllık evliyim ilk hamileliğim evlendikten 6 ay sonra doğak yolla oldu fakat kalp atışlarının geç duyulması ve gelişim geriliği nedeni ile bebeğimi aldırmak zorunda kaldık sonraki 2 yıl hiç korunmadık fakar bi problem olabileceğinide hiç düşünmedik. 2 yıl sonra eşimin oligospermi olduğunu öğrendik. hemen tedavi olmaya başladık izmirde smyrna tüp bebek merkezinde mikro enjeksiyon yöntemi ile. tam 22 gün önce transferim oldu. 3 adet 1. kalite embriyoyu 2. gün transfer ettiler.ve korkulu gergin bekleyiş başladı. ilk gün hafif bir arın ağrısı dışında hiç bişey hissetmedim.5. gün hafif kasık ağrısı oldu. ilk beş gün sürekli yattım. daha sonra günlük işlerimi abartmadan yerine getirdim.sadece 28. ve 21. günlrde kahverengi khafif kanamalrım oldu. 2. gün transferi olduğu için 13. gün kan testi istediler ama ben ve eşim dayanamayıp 10. gün kanda test yaptırdık.çok büyük hataydı erken yaptırdığım için hem kendimi hem bebeğimi boşuna üzdüm. 10. gün sonucum 7 idi.karnımın ortasına koca bi yumruk yediğimi hissettim en alt değer 5 benim değerim ise 7 idi nasıl hissedebilirdim ki. hemen doktorumla görüştüm çok erken baktırdığımı 2 gün daha bekleyip tekrar yaptırmamı istedi. şimdi sırayla sonuçlarımı yazıyorum
    10. gün:7
    12.gün:19
    14.gün:30
    16.gün:70
    18.gün:161
    20.gün:255
    22.gün:441
    sanırımbenim meleğim birazcık nazlı:ecrin_bebek: geç tutunma olduğu ama değerlerin şuan için iyi olduğunu söyledi doktorum perşembe günü meleğimle ilk randevuma gidicem
    burdan söylemek istediğim arkadaşlara öncelikle transfer sonrası beklemede belirtilere çok takılmayın ben hiç bişey hissetmedim ikincisi boşuboşuna erken test yaptırmayın gereksiz hem kendinizi hem bebeğinizi üzmeyin ve son olarak değeriniz küçük başlasa bile lütfen hemen telaş yapmayın benim gibi sonra bi mucize olabiliyo çünkühihoyyyt
    biliyorum söylemesi çokkolay bende dayanamadım ama yinede naçizane küçük tavsiyeler işte ben bi dilek tutum umut ettim ve şimdi içimde minik bir mucize var büyük RABBİM isteyen dileyen herkeze nasip etsin inşallah şu mübarek ayların yüzü suyu hürmetine ve benim gibi anne adaylarınada hayırlısı ile kucaklarına almayı nasip etsin inşallah:nazar::nazar::nazar::nazar:(amin):nazar::nazar:

ebos bunu beğendi.
  2. 7 Ağustos 2009
  3. _naz

_naz :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tebrıkler cnmmm

allahım kucağına mucızenı almanı nasıp etsın adına çok sevınımmmm

darısı bızlerın basına artıkkkkkk :))))

kesenı gordunmu cnmm???

4. 7 Ağustos 2009
  5. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler canım arkadaşım rabbim kucağına almayı nasip eğlesin inşallah

6. 7 Ağustos 2009
  7. 2 mucize

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    hayır arkadaşlar henüz keseyi görmedik meleğimle randevum prşmb belki o gün görebiliriz dilerim ALLAH en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin darısı başınıza YÜCE RABBıM şu üç ayların yüzü suyu hürmetine nasip etsin inşallah

8. 7 Ağustos 2009
  9. feraye1987

feraye1987 BEBEGİM HEP BENİMLE OL Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok sevindim bende çok merak etmiştim ama kendimi zorda olsa tutmuştum 12.gün ise gittigimizde eşimle çok sevinmiştik.şimdi allahım sana ve bana bebişlerimizi kucagımıza almamıza ve bebiş isteyen arkadaşlarımıza mutlu haberler almayı nasip etsin...

10. 7 Ağustos 2009
  11. 2 mucize

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    amin arkadaşım ALLAH inşallah kucağımıza almayı nasip etsin ve isteyen herkeze anne olmayı nasip etsin senide çok çok tebrik ederim

12. 7 Ağustos 2009
  13. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler
    darısı başıma diyorum
    salı günü testim

14. 7 Ağustos 2009
  15. 2 mucize

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    153
    inşallah canım sende olumlu sonuç alırsın çok dua et hayırlısı ile olur inşallahmutlaka haber ver olurmu :nazar:?

16. 7 Ağustos 2009
  17. iremm24

iremm24 YARABBİ ŞÜKÜRRR Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    pERŞEMBE GÜNÜ GÜZELLLL HABERLERLE DÖNERSıN ıNŞALLAH.HAKKATEN BEBEĞıN BıRAZ NAZLI OLACAK CANIM.KAFANI HCG DEĞERLERıNE TAKMA ,TIPTA ıKı KERE ıKı DÖRT EDER DıYE BıŞEY YOK.BıZ HEPıMıZ ALLAH'IN BıR MUCıZESıYıZ,SENıN MUCıZENDE BÖYLE GELECEK DEMEKKıııııı!!!!!!!!!!!!!!!

18. 7 Ağustos 2009
  19. uykucuprenses

uykucuprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ALLAH sağlıkla,sıhhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin......:1hug: