değişiklik için yardım kızlarr :/

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve lethem tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : lethem
  1. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    deişemedim, seviyorum tarzı:)

Son düzenleme: 10 Mayıs 2010
  2. 25 Mayıs 2009
  3. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    sac ve makyajda ne sevdigine bagli bu, ama bence calisan insan, tabi üstelik bir de egitimci ise daha sade temiz gözükmesi daha hos, yani asiri makyaj veya cok daginik sac yakismayabilir.

ne cok koyu nede seker rengi farlari tercih etmem kendim, ama tabiki zevk meselesi. bana göre en güzeli tertemiz kusursuz bir cilt, ve güzel dudaklar. fresh, dogal göstermesi icinde seftali-pembe tonlarda allik.

giyime gelincede ögretmenlere spor`da klasik`de yakisiyor bence.. hem pantolon hem etek tarzi.

4. 25 Mayıs 2009
  5. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler cnm, kusursuz bi cilt demişken, ben hiç fondöten kullanmadım ama cildimde az da olsa sivilce siyah nokta çil falan var:S kaliteli bi fondöten kullanmak istiyorum ve akşam çıkarmak için de iyi bir temizleyici, bunlarda önerin var mı?

6. 25 Mayıs 2009
  7. Selenais

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Tabiki, mineral fondöten öneririm, cilt nefes alabilmeli ki sivilce cikmasin.
    i.d bare minerals, veya Everyday minerals, id kullandikca sivilcelerinde azalma olur ¨farkedersin hemen, cünkü icerisinde cinko var,buda sorunlu cilde iyi gelir

Temizleme sütü olarakda MD formulations kullaniyorum ben. Decleor cleansing milk, veya dermalogica`da önerebileceklerim arasinda.

8. 25 Mayıs 2009
  9. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    cnm bende everday mıneral onerebilrim =)

tatlısım MD formulations urunleri nasıl memnun musun ?sen hangilerini kullanıyorsun ?

ben dermalogica kullanıyorum su an onlar biitigi gibi murad urunlerini almayı dusunuyorum md daha iyiyse onuda seceneklerin arasına alabilrim =)

10. 25 Mayıs 2009
  11. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    minerali duymamıştım.. max factorü söylüyorlardı, onu düşünmüştüm bi an ama buna da bakayım hemen. çok saolun kızlar :)

12. 25 Mayıs 2009
  13. lethem

lethem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    bide bu ürünler türkiyede varmı?

14. 26 Mayıs 2009
  15. Selenais

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Ben md urunlerinden cok cok memnunum canim.. herturlu cildi iyilestiriyor!
    yuz temizleyicisini, face and body scrub-peeling, ve gunes korumali nemlendiricisini(Yeni cikti)

bu urunlerini kullaniyorum, nem maskesinide almayi dusunuyorum, arkadasim memnun oldugunu søylemisti.

Murad urunleri denemedim ama iyi oldugunu duydum. Md vazgecilmezlerim arasinda :smiley-cool:

16. 26 Mayıs 2009
  17. Selenais

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Olmasi lazim. Bir arastir istersen, internetdende siparis verebilirsin ayrica.. net adresleri vermek yasakmi bilemiyorum, istersen özelden msj at, yaziyim:smiley-cool:

18. 28 Mayıs 2009
  19. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]http://3.bp.kadinlarkulubu.com/_8PFcjKrB3Ac/SNZK2OgqfbI/AAAAAAAACIM/4ZALTWGZ9G8/s400/Balmain+Pantolon.jpg[​IMG]

Son düzenleme: 28 Mayıs 2009