Değiştirerek hastalığı erken teşhis eden ilk patentli kedi kumu

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve Patricia tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

  24 Ocak 2010
  Konu Sahibi : Patricia
 1. Patricia

  Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

  Katılım:
  25 Haziran 2008
  Mesajlar:
  2.928
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  SCIENTIFIC PROFESSIONAL Yüksek standartları karşılamak için dizayn edilmiş kumumuz yılda milyonlarca kedinin başına gelen ölümcül hastalık olan FLUTD‘ un (kedi idrar yolları hastalığı) erken teşhisini sağlar. Paketin üzerindeki tablo problemin ne kadar ciddi olduğunu belirlemenize yardımcı olur. Renk koyulaştıkça hastalık ciddileşiyor demektir ve veteriner hekime test ettirme zamanıdır.

  Özellikleri: Koku ve bakteri gidericidir, topaklanır, kilsizdir, toz yapmaz, kolay temizlenir, hiçbir zararlı madde içermez, kolay açma kapaklıdır,evcil hayvanınızın ve çevrenizin dostudur. Diğer kumlardan % 70 daha hafif formülü olmasına rağmen 4 kat daha fazla emiciliğe sahiptir.(1.36 kg lık Scientific kumumuz diğer kumların 9.5 kilosuna eşdeğerdir!)

  Kullanım Talimatı : Günlük ve aylık kontroller şeklinde kullanılabilir. Aylık ise 5-7 gün arka arkaya kullanıp gözlemeniz gerekir.

  1/ Eski kumunuzu atın, kum kabınızı tamamen temizleyin ve kum kabını SCIENTIFIC PROFESSIONAL ile 3 parmak derinliğinde doldurun.

  2/ Kum kabındaki topaklanmanın rengini hergün gözlemleyin

  3/ Tazeliği sağlamak için temiz kumu gerektiği kadar günlük ilave edin. Eğer kumun rengi hafif (mild=açık pembe) seviyesinde ise hastalığa karşı potansiyel uyarı vermektedir, kedinizi 2 gün daha gözlemlediğinizde renk koyulaşıyor ise veteriner hekiminize gidiniz. Kumun rengi ciddi (serious=pembe), acil (urgent= koyu pembe) seviyesindeyse derhal veteriner hekime gitmeniz gerekir.

  UYARI: Sık dışkılama, dışkılamada problem, kum kabı alışkanlıklarında değişiklikler, kanlı dışkılama, hızlı beslenme, ağlama, kusma, genital bölgesini yalama,serin yerlerde dinlenme gibi durumlarda veteriner hekime danışılmalıdır.

  NOT: Bazı bölgelerin sert suyu ve aşırı nemi kumun rengini biraz değiştirebilir, panik yapmayın. SCIENTIFIC PROFESSIONAL diğer kumlarla karıştırılıp kullanıldığı taktirde hastalığı göstermez. Kediniz hasta ise kum kabını her temizlemeden sonra lütfen elinizi sabun ve sıcak su ile yıkayın


  Peşin 5,99 TL 5,99 TL