Deiken ruh halim, mutsuzluklarm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve potansiyel tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : potansiyel
  1. potansiyel

potansiyel Guest

arkadaşlar ruhsal durumum çok fazla değişiklik gösteriyor.öyleki bir 10 dakika önce kendimi son derece enerjik hissediyorsam,birazsonra dibe vurmuş bi şekilde buluyorum kendimi durduk yere kötü şeyler aklıma geliyor yada,ve kimi zaman ağlıyorum,ağlayıncaa rahatladığımı hissediyorum.yakın geçmişte yaşadıklarım aklıma geliyor,birbirikim olduğunu düşünüyorum,gündelik insan ilişkileri içersinde yaşadıklarımı düşünüyorum,bunlar bilinçsiz bi şekilde oluyor,yoksa kendimi bu kadar üzmeyi nasıl isteyebilirimki.çok çaresiz güçsüz hissediyorum bazen.ve dediğim gibi çok değişken.ve son zamanlarda insanların duyarsızlıkları beni çok etkilemeye başladı.herkes birilerini ezme telaşında,nasıl mutlu oluyorlar bundan.kocaman insanlar.diğerlerinin işlerine müdahale etmeyi o kadar seviyorlarki.herkes son derece bencil.yeterki bana bişey olmasın felsefesiyle yaşıyor insanlar artık.eskiden böylemiydiki.daha insanı duygular geçerliydi.ve beni bunlar,yaşadığım bazı şeylerden dolayı olsa gerek,olması gerekenden çok daha fazla etkiliyor,kendimi çok mutsuz hissediyorum.sonuç,bu değişken ruh halim de beni fazlasıyla yoruyor.:çok üzgünüm:

2. 24 Mayıs 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ıkizler burcu musun delikafadulden

4. 24 Mayıs 2009
  5. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    beni tarif etmişsin ,burcuma verıyorum ben boyle durumlarda :)))

tabi ki ikizlerim :)

6. 24 Mayıs 2009
  7. mefaze

mefaze Mecnunakoşan Leylamisali Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    86
    ikizler burcu değilim ama bu söylediklerini bir çoğunu ben de yaşıyorum canım.

ne yaşadığını bilemiyorum ama daha önce yaşadıklarının birinkintileri gibime geldi bu hissettiklerin. açıkçası bendeki durumun onunla ilgisi olduğunu düşünüyorum. en kötüsü de bir türlü bu halden kurtulabilecek cesareti kendimde bulamıyorum. bu yüzden de kendimi sonsuz bir çaresizlikte hissediyor insan.

ne bileyim biraz daha yakın çevrenle hislerini paylaşmayı deneyebilirsin belki. içini dökmek insana çok iyi geliyor. evet çoğu zaman bi çare olmasa da birileriyle paylaşmak yine de o an için ferahlık veriyor. en kısa zamanda bu durumdan kurtulabilmen dileğiyle. benim de...

8. 25 Mayıs 2009
  9. oezlem06

oezlem06 evli & mutlu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Ayni BEN... daha ne diyebilirmki..
    bende öyleyim yaa ve bu degisken ruh halim beni bazen cok kizdiriyor.. niye digerleri gibi bende uzun bi süre moralimi hep ii tutamiyorum gülemiyorum..
    bazen kendi kendime diyorum ben kafayi siyirdim galiba :))
    sabah iyisem öglen olmadan moralim 0'a iniyor, anlamadim bu nasil biseydir.. olur olmaz seyleri aklima getiriyorum.. eski olaylari tekrar yeniliyorum beynimde ondan sonrada bütün gün moralim bozuk dolasiyorum e dolayisiyla cevremdekilerde bundan etkilenio.. bana "tuhaf bir kiz" gözüyle bakiyolar kafamçokkarıştı
    Sevgilimi bile etkiliyor bu yüzden tartisiyoruz vallah.."niye moralin bozuk diye sordugunda ben cevap veremiorum cünkü bisi olmadi moralimi bozacak ama benim dengesizligim yüzünden cocukda karamsar olmaya basladi... :çok üzgünüm:

10. 25 Mayıs 2009
  11. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    madem burçlara bağlanmış bende yengeç burcuyum yükselenim ikizler 1 anım diğerine yabancıdır yoruluyorum ve yoruyorum -tatlicadiarzu-

12. 25 Mayıs 2009
  13. potansiyel

potansiyel Guest

böyle birşeye hakkım avrmı bilmiyorum ama burası benim günlüğüm olsun istiyorum bana ait olsun sadece..

güçsüzleştim iyice bugünlerde,,çok çalışmaktan değil,,kendimi koyverdim bakmıyorumki kendime bile internet önümde bir açıyorum biraz sonra sıkılıp ders çalışmam lazım diyip kapatıyorum bir 10 dakika sonra yine aklım ona yada başka şeylere gidiyor tekrar açıyorum ders çalışıyorum derken bir bakmışım 2 saat geçmiş daha çalışılacak çoook şey varr ee 2 saattir ne yaptımm..şimdide ağlamaya başladım işte onu gördükçe hem kendimden hem ondan nefret ediyorum.sürekli izlemek istiyorum onu sanki her adımını takip ettikçe gözüm üzerinde olacak ve elimden uçup gitmeyecek..aslında sevmiyorum onu.ööyle bir kişiliği sevmem ben.sevgiden öte takıntı oldu galiba bende.şu sınav var diye sesimi çıkaramıyorum ozamana saklıyorum ağlamalarımı üzüntülerimi nefretlerimi şuan izlemedeyim sadece ne kadar istemesemde..

daha fazla çalışmam gerekiyo sayılı gün kaldı neden hırslı olamıyorum ben gerektiği gibi neden hayallerime ulaşmak bu kadar yakınnken bunun için çabalamak da öylesine zor geliyo..çok az kaldı..sayılı gün kaldı..çalışmalıyım..sadece çalışmalıyım..güzel haberleri burda da vermeliyim..kendimi mutlu etmeliyim..buna hakkım var işte ..senağlama

14. 26 Mayıs 2009
  15. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynı ben:KK43:(

16. 26 Mayıs 2009
  17. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    depresyona girmiş gibi görünyorsun bir uzmandan yardım al derim

18. 26 Mayıs 2009
  19. mavi melek1907

mavi melek1907 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ıçinize bir sıkıntı düştüğü vakit ayetel kürsiyi okuyun bu inanın çok iyi geliyor