dekoltesiz abiye. yardım nolur=(

Konusu 'Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler' forumundadır ve roseus tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : roseus
  1. roseus

roseus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sizden acil yardım istiyorum. erkek arkadaşımla bi türlü uzlaşamadım abimin nişanı war we henüz gece kıyafetim hazır değil. netten çok güzel ufak rütuşlarla güzel olabilecek modeller buldum ama diktrmek istemiyorum. en azından şu an için. size aklımdakileri biraz yansıtabilecek fotolar gönderiyorum. belki fikir edinip bana marka mağaza bakımından yardım edebilirsiniz.çünkü bunlar yurtdışından örnekler:KK43: he bi de bolero falan hiç sewmiyorum o yuzden bolerosuz açık olmayan ama şık olabilecek modeller arıyorum. göğüs dekoltesi ayarlanabiliyo ama askılıya çare olmuyo.. neyse uzattım inşallah yardım edebilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

2. 1 Mayıs 2010
  3. roseus

roseus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sondakini çok sewdim özellikle..

4. 1 Mayıs 2010
  5. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım 2.yi diktirmek daha kolay olur...ama neden diktriiyorsun ki her yer dolu dekoltesiz kıyafetler de var....

6. 2 Mayıs 2010
  7. roseus

roseus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

işte ben de diktirmek istemediğim için bildiğininz marka ya da mağaza adresi istiyorum.. bugün bakırköyü fethettim ama bulamadım. en güzeller straplezm oluyo genelde... yarın istinyeparka gidicem orada çok yabancı marka war buralarda olmayan umarım bulurum:=( ama siz yine de biliosanız yardım lütfen...

8. 4 Mayıs 2010
  9. roseus

roseus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugün de nişantaşını fethettim:KK43: yok yok yok:KK43: bulamıcam galiba