dekorasyona meraklı bayanlar yardım edebılırmısınız acaba?

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve merwecik_20 tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : merwecik_20
  1. merwecik_20

merwecik_20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar mobılyalarımı aldım fakat duvar perde ve halı konusunda karar veremıyorum fıkırlerınızı yazarsanız sevınırım

yatak odam beyaz ağırlıklı sıyah beyaz bı takım.yatak baslıgım ısyedıgım renk olucak daha karar veremedım.yatak örtum krem rengı ama dıger nevresım takımlarım yesıl mavı pembe ağırlıklı duvar perde ve halı ıcın renk önerebılırmısınız

kucuk oda ıcın 2 adet koyu mor kanepe aldım buraya halı perde ve duvar rengı önerılerınız?

salonum köşe takımı rengını nişanlıma bıraktım koyu kahverengı sectı saolsun:)bu odayı sade ve agır mı döşemelıyım yoksa canlandırmalımıyım bılemedım duvar halı ve perde renklerınde fıkırlerınızı yazarsanız sevınırım tesekkurlerr

2. 10 Ocak 2010
  3. bulazere

bulazere Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    siyah-beyaz yatak odanın duvarları pembe olabilir bence ne alaka deme cidden çok hoş bi üçlü bence tabi pembeyi iyi seçmelisin.filli boyanın alpina silikonlu iç cephe boyalarından gülpembe olabilir.pembe odaya renk katar ve diğer nevresimlerinle filan uyum sağlar.siyah-krem veya beyaz-pembe çok tatlı bi üçlü halılar ıve perdeleride bu üç tonda aldınmı süper olur
    koyu mor odanın duvarları kesinlikle krem rengi olmalı krem rengi yastıklar koyarsın kanepelerinin üstüne lila krem ve koyu mor karışık bi halı alıp perdeleride krem tül ve lila fonla tamamlayabilirsin.
    kahverengi odanı fuşya aksesuarlarla(yastık,mum,çiçek,v.b.) canlandırıp fuşya kahverengi bi oda yapabilirsin.perde-halı o tonlarda seçilebilir.duvar fildişi olursa kahverenginin kasveti kalkar biraz.

4. 10 Ocak 2010
  5. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşa katılıyorum...

6. 10 Ocak 2010
  7. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Yatak odanın duvarını, perdelerini ve halını açık renk yapmanı öneririm. Odanı daha geniş ve ferah gösterir.Ayrıca fon perde düşünürsen gri renk çok güzel uyum sağlar. Bi de odada tek bi duvara fonlarınla aynı tonda bi duvar kağıdı uygulayabilirsin. Çok şık durur bence.

Küçük odan için de madem oda küçük, kanepeler de koyu renk; ben yine açık tonlarla kombin yapmanı öneririm. Lila ya da toz pembe olabilir...

Salon için de benim çoğu yerde gördüğüm kahverengi fonlar, krem rengi ya da şampanya rengi duvar, kahve- krem tonlarında halı güzel gider..

8. 10 Ocak 2010
  9. merwecik_20

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    tesekkur ederım yatak odası ıcın bende pembe veya fuşya dusunmustum koyu moru acık lıla ve krem dusunmustum en cok salon benı yoruyodu fuşyayı hıc dusunmemıstım ama gozumde canlandırınca hoş oldu yada turkuaz da olabılır.canlandırmalıyım orayı dımı.kremle yesılle kapatmıyım.tesekkur ederım

10. 10 Ocak 2010
  11. merwecik_20

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    butun modern beyaz yatak odalarında grıyı kullanmıs cogu yer ama busefer oda cok soğuk olucak bu sade tarz benı yansıtmıcak.basucumdakı duvara duvar kagıdı dusunuyorum yada fotografımızı duvar kagıdı yapabılırımoaklımda.

kucuk oda ıcın evt koyu moru açmam gerek lila acık pembe kullanılabılınır.

salonu eger sade ve agır yapmayı dusunursem kremle kombınleyebılırım.bıraz hareketlılıkten yanayım ama tabı kocamolcak adamadasormam gerek:)

12. 10 Ocak 2010
  13. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
  14. 10 Ocak 2010
  15. merwecik_20