Dekstroz Sınav Şekeri 6'lı Rulo

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve vimjo_moderator1 tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  14 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : vimjo_moderator1
 1. vimjo_moderator1

  vimjo_moderator1 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  3 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  695
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Beynimiz, yanlız ve yanlız dekstroz''''la beslenir ve günde 120-150 gram dekstroz''''a ihtiyaç duyar. Eksikliğinde unutkanlık, dikkat dağınıklığı, yorgunluk, konsantrasyon azalması gibi semptomlarla karşılaşılabilir. Bu ihtiyaç dekstroz tablet ile karşılanabilir.

  Ders, ödev ve sınav öncesi alınacak 6-7 adet dekstroz çiğneme tabletleri öğrencilerin zihinsel yeteneklerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlar.

  Dekstroz çiğneme tabletleri her yaşta görülen unutkanlık, dikkat dağınıklığı, yorgunluk, bitkinlik gibi aktivite ve konsantrasyon azalmalarına beyin ve kas hücrelerini en üst düzeyde besleyerek normale dönüşünü hızlandırır.

  İçeriğinde Ne Var?
  Desktroz tablet üzüm şekerinden elde edilmektedir. Tamamen doğaldır kesinlikle hiçbir yan etkisi yoktur istenildiği kadar kullanılabilir. (Şeker hastaları doktor kontrolünde kullanmalıdırlar)

  Nasıl Kullanılır?
  Dekstroz tablet çocukların damak tadına uygun olarak 6 ayrı aroma ile üretilmiştir. (Çilek, Muz, Elma, Vişne, Kiwi, Limon)

  Dekstroz tablet çocuğunuz için lezzetli bir şekerden farksızdır. Aynı şekilde tüketilmelidir. Ders veya sınavlardan yarım saat öncesinde kullanılmış olmalıdır.

  Takdim Şekli: 6 Rulo farklı aromalardan oluşmaktadır.

  Not: T.C. Tarım ve Köy işleri Bakanlığının izni ile üretilmiştir.

  Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.