Deli gibi sevdiğiniz adamla değil de bir başkasıyla evlendiğinize pişman mısınız?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve denizkabugu tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : denizkabugu
  1. denizkabugu

denizkabugu Evli, mutlu, ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Birtakım sebeplerden dolayı sevdiğiniz adamla ayyrıldınız..
    Ve ayrılan, bırakan taraf siz oldunuz..
    İlerde bir başkasıyla evlendiniz.
    Evlendiğiniz kişiyi de deli gibi sevebildiniz mi?
    Alışmanız kolay oldu mu?
    Ya da keşke deli gibi sevdiğim adamla evlenseydim dediniz mi hiç ?

2. 10 Eylül 2008
  3. güzel konu ama ben yasamadım.tavsiyem sevmeden evlenilmemelisevgisiz olmaz ki.

4. 11 Eylül 2008
  5. ben sevdiğim insanla evlendim.ama eğer anlaşamayıp ayrılsaydım sevgiliyken o benim için bitmiştir.niye başkasıyla mutlu olmayayım ya da çok sevmeyeyim ki.heleki evlendikten sonra geriye bakıp keşke demek.ben asla böyle bişey yapmazdım.bi şey benim için ya vardır ya yok,ya bana aittir ya değil.yani ya hep ya hiç

6. 11 Eylül 2008
  7. ArzuGızım

ArzuGızım Guest

Bu konudaki tavrın kesinlikle çok doğru.En azından kendi selametin için.Ben de senin gibi olmak isterdim.Başıma böyle bir şey gelmedi.Sevdiğim adamla birlikteyim;ama ben geçmişimi kolay kolay unutamayan biriyim.Benim için zor bir durum olurdu.Allah yaşatmasın.:uhm:

8. 11 Eylül 2008
  9. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben bunu yasamadım sukur kı sevdıgımle evlendım.......ama ıkıncı bır ınsan bence kesınlıkle dedıgın gıbı delice sevılmez canım.........belkı seversın ama ilkı delıceyse ıkıncısınde aynı hısler olmaz.......yada olsun dıye ugrasılıp bır omur oyle çabalayarak gecırılır en fazla........tabı bu severken ayrılık yasanmıssa ama her ıkı tarafta ayrılığa memnunsa bısey dıyemem.:kahve:

Son düzenleme: 11 Eylül 2008
  10. 11 Eylül 2008
  11. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    su an delı gıbı sevdıgım adamla evlıyım ve evlılıgım ıcersınde bır kere bıle pısman olmadım etmedıde sukurler olsun
    ama oyle bır durum olsaydı;
    ayrılan ben olduguma gore sanırım demezdım
    onunla yapabılecegımı dusunsem ayrılmazdım
    ınsanız her yasadıgımız an ıcınde delı gıbı sevıyoruz dıyıp ayrıldıgımızda baskasına asık olup sevebılıyoruz
    hayatta hersey bızler ıcın ve zaman herseyı unutturabılıyor
    ama evlendıgımız ınsanda aradıgımız mutlulugu bulamamıs olsak ıllakıı aklımızdan gecer dıye dusunuyorum

12. 11 Eylül 2008
  13. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Deli gibi sevdiğim adamla evli değilim...eşimi çok seviyorum ama onun sevgisi başkaydı galiba...:eek:
    eskiden evliliğimde ufak tefek sorunlar yaşadığımda keşke onunla evli olsaydım derdim...ama şimdi böyle demiyorum...kaydirigubbakcemile5çünkü onunla evli olsaydım da ne yaşayacağımı bilmiyorum ki...bilinmezliğe keşke demek saçma değil mi...:nazar:
    belki o çok sevdiğimiz adamdan şiddet görecektik...belki aldatılacaktık...belki de çok mutlu olacaktık bilmiyoruz...:uhm:Geçmişe takılıp kalmak yanlış bence...Allahım hepimiz için güzel kaderler yazsın doğru kararları vermemize yardımcı olsun inşallah...Hakkımızda en hayırlısı neyse onu nasip etsin...
    :Saruboceq:

14. 11 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

deli ğibi kimseyi sevmedim ,çıktığım birisi vardı ama evlenince mutlu olamıyacağımı az çok biliyodum onedenle eşimi tercih ettim iyikide etmişim şuanda onu deli ğibi seviyorum öncesi zaten bende izler bırakan bi sevği değildi ............

16. 11 Eylül 2008
  17. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    deli gibi sevdigim adamla evli degilim.ayrilma sebebim cok buyuk nedenden dolayi oldugu icin hicde pismanlik duymuyorum cunku esimle mutlu bir evliligim var belki onunla yanlis olacakti.veya bilmiyorum bu kotu nedenden ayrilik belki daha hayirli birseydi benim icin.evet esimi seviyorum arkama bakmak o gunleri hatirlamak bile istemiyorum evlenmeden yuzunu gosteren birisi evlendikten sonra ne yapardi allah bilir sukur rabbime tanimadigim biriyle evlendim ama suan cok seviyorum allah herkesin gonlune gore versin.

18. 11 Eylül 2008
  19. denizkabugu

denizkabugu Evli, mutlu, ... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ama sevdiğinizin kötü bişeyi yok sadece aileniz istemedi mecbir kaldınız bıraktınız..
    Ya benim çok zoruma gidiyor sevdiğim adamdan ayrılmak .
    Acaba ilerde başkasıyla yapabilecek miyim diye düşünüyorum sürekli.
    Onun gibi dürüst, saygılı, anlayışlı, değer veren, benim her türlü saçma davranışlarıma katlanan,
    sevgi dolu vs.. biri olacak mıdır ki hayatımda ..
    Sanki olmayacakmış gibi düşünüyorum hep ..
    Aşkımı çok özledim ben ya :KK43: