Deli olacağım, sabrım kalmadı artık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve fulya6118 tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : fulya6118
  1. fulya6118

fulya6118 İcra memuru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlarr benim derdim şu;

ben bir sitede ürün satıyordum. istanbulda bir arkadaşımın arkadaşı sattığım ürünlerden 7 ay önce 3 adet bot beğenmişti. arkadaşımda bana attı resimlerini 300 tl olan üç botu sırf tanıdık diye 250 den getirtirim dedim..tamam dedi.. ürünleri sipariş verdim 1 haftada geliyordu bu bir hafta içerisindede ödeyeceklerini söylemişti. bende güvendiğim bir arkadaş olduğu için parayı almadan göndermiştim ürünü. ürün ulaşalı 7 ay oldu her arıyorum arkadaşı erteliyor. yok arkadaşımın işleri kötü bu ay ödeyemedi. yok gelecek ay kesin vercek yok şu gün bu gün diye diye aylar geçti en son geçen ay 1 hafta içerisinde ödemezse ben ödiycem dedi. yine tahminettiğim gibi ödeme yapmadı bu sefer 10 gün oldu artık kendiside telefonlarıma bakmıyor.. yani şuan ne arkadaşıma ulaşabiliyorum nede ürünü alan kişilere.defalarca arıyorum hergün yok yok yok! çokta sıkıştım .öğrenciyim bu para benim için önemli. o kadar sıkıldım bu konudanki anlatamam. valla karımda zaten kontörlere gitti .parayı alamamanın yanında enayi yerine koyulmuş olmamda sinirimi bozuyor.:eek:klava: offf ne yapayım sizce? benim yerimde olsanız ne yapardınız?
    cvp verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler:enbuyukkk:

2. 6 Haziran 2010
  3. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    çok zor bir durumda kalmışsın gerçekten.sıkıştırmaya devam et,gerekirse kavga et bu ne düşüncesizlik böyle.bu hayati bir ihtiyaç da değil paran yoksa 300 liralık botun da eksik kalsın yani.bence hergün arayıp iste en azından kendin sinir olacağına içini boşalt.
    bu da sana ders olsun bir daha babana bile ödeme yapmadan bir şey gönderme."bana güvenmiyor musun "diye soranlara prosedür böyle de.

4. 6 Haziran 2010
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Ya parasını ödeyin ya da botları geri verin deyin.Gerçi bu yüzsüzlükle geri de verirler,blöf kar etmez onlara . Ne ayıp ya! Madem paran yok ya da ödemeye niyetin yok gidip de bot alırsın ? Ne insanlar var ,hayret !.. Ugg herhalde bu botlarda.Giymeyiversinler canım.Sinirlendim gece gece.:teselli:

6. 6 Haziran 2010
  7. fulya6118

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nerdden bildin:) evet ugg . 2 ugg bi normal bot..

teşekkürler electraya , aynen hergün defalarca arıycam açana kadar..
    vermezlersede haram zıkkım olsun!!!alsanaalsanasmile

8. 6 Haziran 2010
  9. lirik guzel

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Bilmişliğim almış olmamdandır.:KK1:
    Bu kızın evine git,gerekirse kamp kur ,ciddiyim hak etmişler çünkü.Paranı alana kadar da çıkma.:KK3: Böyle rezillik olmaz,sanki bakkaldan ekmek almışsın onlara 2 kuruşa.İnsan onun bile parasını verir yahu ...

10. 6 Haziran 2010
  11. fulya6118

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    trabzonda olsa kurcam da istanbulda ya:KK43:

12. 6 Haziran 2010
  13. celudar

celudar Ve İnsan Aldandı... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    böyle para işlerinden nefret ediyorum ya. insanin borcunun peşine düşüp ödemek için uğraşması gerekmez mi!!! böyle insanları anlıyamıyorum. benimde cok yakın arkadasımdan alacagım vardı sımdı kız yuzume bakmıyor lafını bıle ben edemem asla demıyorumda hiç ona ama baska turlu msjlarıma bıle cevap yazmıyr. ne garip insanlar var...

14. 6 Haziran 2010
  15. lirik guzel

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Uzaklığa güveniyorlar demek .Zırt pırt ara sende.Sürekli sabah ,öğle ,akşam ...Yılmadan ara.Yoksa bunlar paranın üstüne oturacaklar argo tabiriyle.Emin ol sana verecekleri parayla alışveriş yapıyorlardır.bilmiyorumkismile Erkek arkadaşın ya da ağabeyin falan varsa ona da aratabilirsin.Belki daha etkili olur.Arkadaşım olmaz ,deme sakın öyle arkadaş olmaz çünkü...guclubacismile

16. 6 Haziran 2010
  17. fulya6118

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet arıycam. ya 7 ay oldu hiçmi para geçmedi ellerine. işte insanlar çok rahat ya. benim 10 tl borcum olsa rahat olamıyorum. adamın 250 tl borcu rahat rahat dolaşıyo.nasılda giyiyolar o botları aklım almıyo.:eek:lmaz:

olmadı kuzenime aratcam sesi baya kalın belki korkarda öder delikafadulden

18. 6 Haziran 2010
  19. fulya6118

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen bende nefret ediyorum. bende çok borç veriyorum sonra alamıyorum istemeyede çekiniyorum.isteyincede kötü oluyosun açgöz oluyosuun paragöz oluyosun. en iyisi hiç borç vermemek:eek:lmaz: