delircek gibi oluyorum yardım edin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve esrax21 tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : esrax21
  1. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    iyi günler.. Benim şikayetim şu.. bir erkek arkadaşım var ve ben evlenee kadar kendimi korumak istiyorum ama onun arzularınıda yerine getirebilmek için dikkatlice beraber oluyoruz. Ama ne içime giriyor nede organlarımız birbirine sürtünüyor. Sadece el ile birbirimizi tatmin ediyoruz ve özellikle çok dikkatli oluyoruz ki salgılarımız birbirine değmesinbizi güç durumda bırakmasın diye. hatta önce ben boşalıyorum ki onun ellerine sperm bulastıktan sonra vajinamı ellemsin diye ve onu tatmn ederken kendimi ondan olabildiğince uzak tutmaya çalışıyorum. Ama bir keresinde o önce boşalmıştı ve bikaç dakika geçtikten sonraönce vucudumda gezdiri sonra vajinama elini değdirdi. sonra bn diğer eli temizdir diye öteki yanına geçtim ve temiz eliyle boşalmamı sağladı. kirli dediğim eline sperm değmedini dusunuyorum çünkü sadece iç çamaşırını sıktığı için aşağıda tutuyordu eline akmış olmasından korkuyorum. O yuzden 1 ay gectikten sonra kendime 2 3 gun aralıklarla gebelik testi yaptım farklı markaların ve hep negatif cıktı ama daha sonra yaptığım 2 testte birinci çizgi çok kalın ve koyu, 2. çizgi ise gölge gibi incecik ve silik çıktı hatta bn başta orda çizgi olduğunu bile farkedememiştim yaklastırdığımda gözüküyordu. 2 3 gun bekledkten sonra aynı marka test aldım ve tekrardan yaptımda aynı şekilde çizgiler çıktı..(herkes test çizgisidir hamile değilsindir birlikte olmamıssın diyor ama genede içim rahat etmedi) adet döngüm çok düzensiz olduğu için hamile olup olmadığımı adetimden anlayamadım ama bu olay gerceklestkten(yani 2. çizgiyi gölge gibi gordukten) 10 15 gun sonra adet oldum ve 6 7 gun çok yoğun bir sekilde geldi. hiçbir hamilelik belirtiside yok. ve adetimebikac gun kaldı eger bir önceki ayki zamanda gelecek ise, adet olcak gibi belirtilerini hissediyorum Hamile olma ihtimalim var mı acaba? Bu şekilde hamile kalınabilir mi? yardım ederseniz cok sevinirim

2. 15 Temmuz 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
  4. 15 Temmuz 2010
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
  6. 15 Temmuz 2010
  7. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kan testi yaptır madem okadar korkuyorsan
    müneccim değilizki senin şeyini bilek. aklinialirimsmile

8. 15 Temmuz 2010
  9. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım rahat olll....bu işler o kadar kolay değil...biz bir yldır spermler içerde olduğu halde kalamıyoruz sen o şekilde kalırsan mucize olur gibi

10. 15 Temmuz 2010
  11. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı olay ama içim rahat etmediği için bir daha yazayım dedm cunku o konu sanki baya bi karıstı gibime geldi

12. 15 Temmuz 2010
  13. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet ya bu ne biçim iş....hep aynı senaryo

14. 15 Temmuz 2010
  15. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    öylemidir gerçekten:KK43: interntte yazanlar yzunden korkuyorum sürekli elimden geldnce artık erkek arkadasımı engelliyorum ama şu int yazanlar kafamı karıstırıyo:KK43: bazen aklımı kaçırcak gibi oluyorum o kadar pişmanımki

16. 15 Temmuz 2010
  17. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    kan ver kesin sonuç olsun şakkıdı

18. 15 Temmuz 2010
  19. KiymiziAba