delirmek üzereyim ben..

Konusu 'Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)' forumundadır ve asucuk29 tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : asucuk29
  1. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kpss için dershaneye yazıldım.hızlandırılmış derslere başlayalı 3hafta oldu.derslerim iyi ama matematikde hiç ilerleme göremiyorum.enson faktöriyel gördük 1ünite bitmiş oldu konu deneme soruları bölümü var orda 20sorudan ben 5-6tane yapabiliyorum.haftalardır matematiğe çalışıyorum bunca emeğe az gibi oturdum sinirden ağladım.hoca biraz tuhaf kadının kıpırdamaya mecali yok 1-2örnekle anlatıp geçiyor farklı soru stili gelince yapamıyorum üstelik en sonki anlatımında soruları yanlış çözdü biz düzelttirdik.sizce ben salak mıyım beynim almıyor mu yoksa hocada mı sorun var

2. 7 Nisan 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

asucuk her öğretmen her soruyu doğru çözemez. ama hep öyle ise, hocanın ne mezunu olduğunu sorun derimsengözlerimebaksanab

sende bir gelişme yoksa ek ders ,etüt iste. veya arkadaşlarınız beraber isteyinkaydirigubbakcemile3

çözemediğin soruları teneffüs aralarında hocaya sor,nefes aldırma
    :lepi:

4. 7 Nisan 2010
  5. dyyser

dyyser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende beş aydır gidiyorum kpss kursuna matematik resmen kabusum oldu hiç anlamıyorum soru stili değişince yapamıyorum ne olacak böyle yaa emekler boşunamı :KK43:

6. 7 Nisan 2010
  7. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    olayın mantığını kavramıyorsunuz

soruları ezber apıyorsunuz

mantığını kavrarsanız çok rahat yaparsınız

8. 7 Nisan 2010
  9. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte canım bu beni deli ediyor inan 4.gün oldu gece gündüz demeden çalışıyorum navb'ın da dediği gibi işin özünü öğrenemeyince yapamıyoruzbenneyaptımkiçalışıyorum çalışıyorum olmuyor artık benim beynimde sorun var diye düşünmeye başlamıştım:çok üzgünüm:neyseki bir bende yokmuş.eğer sen çözüm yolu bulursan banada söyle canım bende sana söylerimolumunekankayizsmile

10. 7 Nisan 2010
  11. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar kadının masasından bir tahtaya gidişi var aynı ağır çekim gibi onun dersinde sürkeli esniyoruz öyle etkiliyor bizi:kızgın:.üstelik dershanede tek matematik hocası oymuş.delikafadulden

12. 7 Nisan 2010
  13. LiLiquM

LiLiquM HayırlısıOlsun Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Kötü şans bilmiyorumkismilesırnaşık şey

14. 7 Nisan 2010
  15. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

kaç yaşında delikafadulden

memnun değilseniz şikayet edin... ya da sebeplerinizi belirterek dershane değiştirin.

fazla vakit kaybetmemeye çalışın :umursamaz:

16. 24 Nisan 2010
  17. asucuk29

asucuk29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar uzun süredir yoğun tempo vardı buraya bakamadım afedersiniz.sanırım kadın 30lu yaşlarda.geçenlerde dershane anket yaptı sınıfa sorumlu hocamız girdi bende fırsat bulmuşken konuştum oda matematik hocamızla görüşmüş görüşmesinede yine anlatım sıfır ağır çekimle tahtaa gidiyor soruyu yazıyor uzatarak böylee yapıyoruz böyle ediyoruz diyor aynı tas aynı hamam demekki huyu böyle değiştiremeyeceğim artık çenemi tutup kendi kendime açıklarımı gidermeye karar verdimdelikafadulden

18. 24 Nisan 2010
  19. beyazgxuxl1986

beyazgxuxl1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence ilk önce önyargılarınızı yıkın sonrada matematikten ençok soru çıkan kısma bakın bence benim aplam bu şekilde atandı benim sorunumda kültür kısmı mat fule yakın yapıyorum ama gel görki kültür kısmı boş