delirmek üzereyim ne olur okuyun

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve yamukprenses tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Mart 2010
    Konu Sahibi : yamukprenses
  1. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    merhabalar,size daha öncede başka bir konuyla ilgili yazmıştım,neyse şimdi sorun şu;ben 3 hafta kadar önce 4 aylık düşük yaptım,daha doğrusu acile gittiğimde doktoru beklerken ayakta önce aşırı suyum,arkasındanda kanamam gelmişti,doktorda narkoz verip beni kürtaj etti.iki gün önceye kadar kanamam devam etti ve bitti.şimdi kanamam bitti ancak dün eşimle ilk defa düşük sonrası cinsel ilişki yaşadık,ancak ilişki esnasında canım çok yandı,penis tam dibine ulaştığında rahmim çok acıdı,sanki orada yara varda heran kanıycakmış gibi,yanıyor gibi ve aşırı derecede kasıldım,10 dakika sonra belki psikolojiktir diye yine yaptık ve yine aynı sonuç ama ilişki sonrası geçiyor,sonrasında acıma devam etmiyor.hamileliğim sırasında doktor alttan muayehane sırasında polip var demişti ondanmıdır acaba,yoksa başka birşeymi,yarın doktora gideceğim ancak sizde bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler.

2. 30 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bence de en doğrusu muayeneden sonra anlaşılacaktır. buradan birşey yazmak çok mümkün değil. geçmiş olsun. sonuçlarınızla ilgili konusuruz olmazsa.sevgiler.

4. 2 Nisan 2010
  5. yamukprenses

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    teşekkürler,dün eşimle tekrar birlikte olduk ve bu sefer o acıyı hissetmedim,herşey normaldi bu sefer ve ben çok mutluyum ama cumartesi günü jinekoloğa gideceğim yinede,birde birşey daha sormak istiyorum,alttan muayehane sırasında polibin olduğu görülürmü acaba?

6. 2 Nisan 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    sevindim senin için. poilp rahim ağzında ise spekülüm muayenesinde alttan görülür hatta ağrısız bir şekilde alınır

8. 4 Nisan 2010
  9. yamukprenses

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    yeniden merhabalar doktor hanım,dün muayehane oldum,dokturum alttan spekülümle,ultrasonla ve karnımdan ultrasonla baktı,polip veya herhangi bir sorun göremedi(kürtaj sırasında temizlenmiş olabilir dedi),herşey gayet normal gözüküyor dedi,ancak rahim ağzın şuan geniş,belki düşük sebebiyle yada doğuştan olan birşey dedi,bunuda diğer hamileliğinde takip eder gerekirse dikiş atarız dedi.böyle işte doktor hanım,paylaşmak istedim.

10. 5 Nisan 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tamam sevindim, rahim boynu uzunluğunu gebeliğinde mutlaka takip ettir o zaman ve doktorunun dediği gibi dikiş koymak gerekirse de korkma erken dönemde yapılan bir işlemdir.

12. 5 Nisan 2010
  13. yamukprenses

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    çok teşekkürler,iyiki varsınız.

14. 7 Nisan 2010
  15. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.434
    Ödül Puanları:
    238
    yaa ben de de cinsel ilişki sırasında aşırı bi acı var... yani mümkün edğil ilişkiye girmek...ben 9 ay önce 31 haftalık doğum yaptım... o sırada hastanede çok kötü anlar yaşadım bunlar psikolojik olablir mi diye dşünüyorum... dr a gittim herhangi birşey çıkmadı ama bu konuyu görünce size de sormak istedim...

16. 7 Nisan 2010
  17. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam daha önceden hiç bir sıkıntın yoksa ve doğumdan sonra başladıysa ve muayenen normal ise evet psikolojik olabilir. tekrar etmekte fayda var fizik muayenenenin normal ve vajinal kuruluğunun olmamaması durumunda bir psiklog yardımı almanı öneriririm. sevgiler.

18. 11 Nisan 2010
  19. yamukprenses

Beğenildi:
    12.260
    Ödül Puanları:
    288
    dün akşam eşimle birlikte olduk ve yaklaşık 3 saat kadar sonra afedersiniz ama büyük tuvaletimi yaparken vajinamdan kan geldi,henüz daha kanamam olmaması gerekiyor,6 martta düşük yaptım ve kanamam 3 hafta sürmüştü,sanırım gelende adet kanaması değil zaten,düşük yaptığım akşamda büyük tuvaletimden sonra düşük yapmıştım,bununla bir bağlantısı olabilirmi acaba doktor hanım,birde beni muayehane eden doktorum smear almıştı,sonuçlarda enfeksiyon çıktı,nidoz..(isim yasaktır belki)bir ilaç verdi yarın başlayacağız eşimle.acaba enfeksiyonmu kanama yapıyor,polipte olmadığına göre şimdi bu kanama ne acaba,çok moralim bozuldu doktor hanım,muayehanelerim temiz çıkıyor ama bu tür kanamalarım hamileliğimde olmuştu,hamileliğimden öncede:KK43:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.