Delirmeye az kaldı, doktorum nerde ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve laylagokhan tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : laylagokhan
  1. laylagokhan

laylagokhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar sıze kısaca anlatmak istiyorum 7senelık evlıyım 6yaşında bı oğlum bırde 3aylık bı bebişim var sorunum şu aşırı duygusalım ben herşeye ağlarım anında...eşimse tam tersı mantıkla iş yürüten duygusallığı sevmeyen sert sinirli bi yapıya sahip beni aşırı derecede

kırabılıyo evet bazen özür diliyo ama ben düzelemıyorum...
    çok sakın ve sabırlı bıyapım vardı bekarken artık hiç bişeye katlanamıyorum yanlız herşeye patlıaybılıyorum oğluma anneme babama cevreme....

ama eşimle tartışırken dut yutmuşa donuyorum haksız bıle olsa cevap veremıyorum içime atıyorum korkar gibiyim resmen artık dayanamıyorum

neolur akıl verın..

2. 24 Ekim 2010
  3. laylagokhan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kımse yokmu ağlıycam sınırden...

4. 24 Ekim 2010
  5. s_s_e_l_i_n

s_s_e_l_i_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tam olarak sorununu anlayamadım canım neden eşine bu kadar sessizsin eşinden korkuyormusun ve tam olarak sornlarınız neler daha açıklayıcı bilgiler versen belkki bizde sana yol gösterici cevaplar yazabiliriz tatlım

6. 24 Ekim 2010
  7. laylagokhan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eşimle kavga ederken sesız kalıyorum o ofkesını kusabılıyo bense içime atıyorum susuyorum uzamasın dıye..

8. 24 Ekim 2010
  9. s_s_e_l_i_n

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha sonra siniri geçince sorunlarınızı paylaşmayı denedinmi mtlaka denemişsindir seni hiç dinlemiyormu hep benim dediğim doğrumu havalarında eşin

10. 24 Ekim 2010
  11. laylagokhan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bazen benı dınlıyo ozurde dılıyo ama dedığın gibi herşeyı o bılıyo havlarında

12. 24 Ekim 2010
  13. Madamiks

Madamiks Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    153
    Ama sende buna fırsat vermişsin,sen sustukça o üzerine gelir tabii.

14. 24 Ekim 2010
  15. s_s_e_l_i_n

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o zaman biraz sesini çıkarma vakti gelmiş o seni sindiriyorsa sende doğruları belki sesini yükselterek belki inatla anlatmaya çalış tabi sınırlarını sen ayarlarsın yoksa ağlamyan çocuğa kimse meme vermiyor başka sorunlarınızda varmı acaba eşin şiddet yanlısı falan mı ondan çekiniyosun hani aşırı sinirli falan olurdaa

16. 24 Ekim 2010
  17. antalia

antalia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    susma arkadaşım benden sana tavsiye.ben de iki yıllık evliyim aynen senin gibiydim ilk zamanlar.eşime haklı olduğum halde bişey diyememek o kadar sinir stres yaptı ki anlatamam.neden bilmiyorum ama belki de tartışmaya girmemek için bilemiyorum öylece susardım karşısında.daha sonra içten içe hayali ne kavgalar ederdim eşimle yok şunu deseydim yok bunu deseydim diye.bende senin gibi bütün siniririmi çevremden çıkarırdım.ama olan sadece bize oluyor inan bana.ne zaman ki artık susmamaya hakkımı savunmaya başladım artık kuşlar gibi rahat ve hafif hissediyorum kendimi.toprağı nem insanı gam derler ya o kadar doğru bir laf ki.içine atma hiç bişeyi.bi defa başlasan devamı geliyor.ayrıca erkekler sustukça daha çok üstüne gidiyor kadının.benim eşim öyleydi ama şimdi roller değişti artık o benim karşımda dut yemiş bülbüle döndü.sende korkma eşinden.kavga ederek değil sakin bi şekilde kendini savun.kolay gelsin canım sevgiler...

18. 24 Ekim 2010
  19. laylagokhan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım oncelıkle tşkler nekadar güzel anlamışsın içimdekılerı inş senın yolundan yuruyebılırım