Demir İlacı Kullanırken Mide Bulantısı Yaşayan Var mı ?

Konusu 'Hematoloji - Kan bilimi' forumundadır ve Nilmisra tarafından 1 Nisan 2012 başlatılmıştır.

    1 Nisan 2012
    Konu Sahibi : Nilmisra
  1. Nilmisra

    Nilmisra Aktif Üye Üye

    Katılım:
    24 Şubat 2008
    Mesajlar:
    2.375
    Beğenildi:
    14
    Beğendikleri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    merhabalar.. 10-12 gündür demir ilacı kullanıyorum inanılmaz mide bulantısı yaşıyorum bişeyler yedikten sonra resmen midem şişiyor.. midem ağzıma geliyor. acaba psikolojik mi yoksa cidden demir hapı mı yapıyor bunu bilemedim..
     
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Nisan 2012
  2. 24 Haziran 2012
    Konu Sahibi : Nilmisra
  3. sobrenatural

    sobrenatural Yeni Üye Üye

    Katılım:
    25 Temmuz 2011
    Mesajlar:
    1.156
    Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı konuyu açmak için buraya gelmiştim,bir baktım siz de aynı sorunu yaşıyormuşsunuz
    Ben de çok merak ediyorum demir ilaçları mide bulantısı yapar mı acaba
    Uzun süredir kullanıyorum demir ilacı,10 gün önce doktorum ilacımı değiştirdi
    ve hiç yaşamadığım mide bulantıları başladı
    ilaç ismi de veremiyorum ama aynı durumu yaşayanlar var mı merak ediyorum...
     
  4. 30 Temmuz 2012
    Konu Sahibi : Nilmisra
  5. mbildi

    mbildi Yeni Üye Üye

    Katılım:
    11 Ağustos 2008
    Mesajlar:
    659
    Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ilacın etkisi bu
     
  6. 29 Ağustos 2012
    Konu Sahibi : Nilmisra
  7. N0ram

    N0ram Üye Üye

    Katılım:
    16 Mayıs 2011
    Mesajlar:
    986
    Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    ilaçları bırakma sebeplerinden en başta geleni hayatı zindan etmişti resmen
     
  8. 31 Temmuz 2013
    Konu Sahibi : Nilmisra
  9. unpretending

    unpretending Minyon.. Üye

    Katılım:
    17 Ocak 2013
    Mesajlar:
    350
    Beğenildi:
    19
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    bugün daha yeni başladığım halde çok fena midem bulanıyor ilacın ismi tardyferon napıcam bilmiyorum ya nasıl geçer mide bulantısı ilacı bi kez kullanıpta bırakmak bilmiyorum..