denenmıs karısımlarınızı beklıyorum

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve xyz89 tarafından 6 Ekim 2009 başlatılmıştır.

6 Ekim 2009
    Konu Sahibi : xyz89
  1. xyz89

xyz89 Guest

delikafaduldenarkadaslar ben badem yagı hinıt yagı bugday yagı ısırganotu tohumu yagı jojoba yagı cam terebentı yagı susam yagı aldım sımdı neyle neyı karıstırayım yada hepsını bır mı karıstırayım denenmıs memnun kalınmıs tarıflerıniz varsa lutfen aciil beklıyorum cunku sacıma uygulamak ıcın sabırsızlanıyrumdelikafadulden

2. 6 Ekim 2009
  3. xyz89

xyz89 Guest

kızlar sımdı ben bu karısımı uyguladım saclarım yaglı beklıyorum bakalım ne olacak sonucları sıze bır bır bıldırcem 3 saat beklemeyı dusunuyorumm

4. 6 Ekim 2009
  5. ferdaaaa

ferdaaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    badem yağı defne yağı hint ve susam yağı haftada bikere yapıyorum iyi geliyo

6. 6 Ekim 2009
  7. xyz89

xyz89 Guest

hımmmmm baska yokmu arkadaslar yaaaaa soyle saclarımı yumusatsın uzatsın beslesın parlatsın falan......

8. 9 Ekim 2009
  9. xyz89

xyz89 Guest

kızlar karısımımı yapmıstım ya yemın edıyorum 1 cm uzatmıs şoktayım bılıyo musunuz nerden mı anladım sacımı daha yenı boyattım 1 cm dıbı gelmıs yaaaa cooook mutluyum

10. 12 Ekim 2009
  11. xyz89

xyz89 Guest

ewet kızlar dun yıne yagladım aynı karısımla aksam yıkamaya usendıgım ıcın oylece yattım sabah yıkadım ıste bırde baktımkı sacım 1 cm daha uzamıs yanı ben bunu her hafta uyguluyorum buda ayda 4 cum uzaması demek olacak

12. 12 Ekim 2009
  13. kari

kari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karışımı tam olarak yazarmısın lütfen

14. 12 Ekim 2009
  15. xyz89

xyz89 Guest

cam terebentı yagı
    ısırganotu tohumu yagı
    bugday yagı
    hint yagı
    jojoba yagı
    susam yagı
    hepsınden bırer kapak koyuyosun sacına suruyosun aktardan aldıgım kadın dedıkı bol mıktarda E vıtamını oldugu ıcın de sacı hemen uzatıyomus bende hep baskalarının sacı uzar sanardım artık benımkı de uzuyor cok mutluyum tabı bunun yanında gunde bı tane yatmadan once sarımsak yutuyorum