Denenmiş Resimli Pasta Tarifleri

Konusu 'Faydalı Linkler' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

17 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba sitemde kendi hazırladığım pasta,kurabiye,tatlı,hamurişleri salata v.b yemek tariflerini bulabilirsiniz.a.s.

2. 17 Mart 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    saolasın,hemen bakalım bi.yarın evlilik yıldönümümüz,hem de1.:) pasta yapmayı düşünüyorum da :))

4. 17 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Mutluluğunuz daim olur inşallah tebrik ediyorum a.s.

6. 17 Mart 2008
  7. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    Begeniler icin rep veya tesekkur butonlarini kullanalim arkadaslar yerimseniben

8. 17 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

sana güzel bir şeker hamuru tarifi verebilirim eminim memnun kalıcaksın yerimseniben Bir arkadaşımdan aldığım garanti bir tarif bu
    60 ml. su icine iki yemek kasigi jelatin koyup kaynatmadan erit ve 3 yemek kasigi tepeleme dolusu glikoz ekleyip tamamen cozulmesini sagla. 3 tatli kasigi su ile bir tatli kasigi gum arabici eritip bu karisima ekle.Bir cay kasigindan biraz az herhangi bir aromayi ekle(vanilya aroması,hindistancevizi aroması,portakal aroması v.b) ve pudra sekerini azar azar ekleyerek hazırla.Pudra şekeri oldukca önmeli burda çok ince olmalı celal ustanın pudraşekerini öneririm.

10. 18 Mart 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Gum arabici türkiye de bulamazsın ingiltereden getirtiyoruz canım sana özelden alışveriş sitesinin linkini atarım ordan getirtebilirsin.Ben gum arabic yerine ne kullanabilrsin tam bilmiyorum ama en güzel şeker hamuru bununla yapılıyor nette birsürü tarif var istersen onlarada bir göz at.

12. 18 Mart 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Gum arabici türkiye de bulamazsın ingiltereden getirtiyoruz canım sana özelden alışveriş sitesinin linkini atarım ordan getirtebilirsin.Ben gum arabic yerine ne kullanabilrsin tam bilmiyorum ama en güzel şeker hamuru bununla yapılıyor nette birsürü tarif var istersen onlarada bir göz at.u arada celal ustanın pudra şekerinin üstüne yoktur nasıl olurda sert olabilir merak ettim doğrusu bizzat celal ustadanmı sipariş ederek alıyorsun merak ettim:uhm:

14. 18 Mart 2008
  15. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    tariflerin çok güzel denemekte fayda var