Deneyimi olanlar yardımcı olurmusunuz?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve teleskop26 tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : teleskop26
  1. teleskop26

teleskop26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABALAR BEN HEMEN DURUMUMU İZAH EDEYİM.EŞİMİN SPERM SAYISI,HAREKETİ HERŞEYİ NORMAL 3 TANE DOKTORA TAHLİLLERİ GÖSTERDİK LAPARASKOPİ OLDUM VE TÜPLER KAPATILDI BENİMDE RAHİM VE YUMURTALAR BAYAGI SAGLIKLIYMIŞ ŞİMDİ BU AŞAMADA TÜP BEBEK YAPTIRICAZ SÜREÇ NASIL OLACAK?BİZİ NELER BEKLİYOR?BAŞARI SANSIMIZ NASIL OLACAK LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ?YAZACAKLARINIZI YAKINDAN TAKİP EDİCEM.BURDAKİ NEGATİF SONOÇLARI OKUDUKÇA KÖTÜ OLUYORUM VE TEDAVİ SÜRECİYLE İLGİLİ HİÇBİRŞEY BİLMİYORUM:bbo:

2. 13 Ekim 2009
  3. EU2

EU2 Guest

oncelikle tadviye karar verdinizmi canim ve tam olarak ne bilmek istiyorsun karisik olunca kimse cvp yazmak istemedi galiba
    ayrica ve ilk once bi ide pozitif de negatifte gormek var
    begenmediginiz bir sonuctan kacamazsiniz bunu kabullenmeniz gerekir
    ayrica infertilite nedenine ve yasiniza gorede degisiyor yuzdelik sansiniz
    tedaviniz hayirli olur insallah

4. 13 Ekim 2009
  5. canende

canende Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tüpler neden kapatıldı onu anlayamadım.

6. 13 Ekim 2009
  7. lotus33

lotus33 ALLAHIM SANA EMANETIZ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kaliteli yumurta sperm olmasi embrio olusumunda tedaviyi kolaylastirir...tuplerin kapali olmasida bi arti..kanallardan sivi gelme ihtimali olmaz...tedavi sureci adetin 2-3 gunu baslar..buna doktorun karar vercek.(.uzun protokol kisa prolt)basari sansi vermek pek dogru degil...herseyin basi stres....negatif yazilanlardan etkileniyorsan okuma bence...olumlu seyleri oku..olumlu dusun ki tedavin de sonucun da olumlu olsun...onda oyle olmus bendede olurmu diye dusunme..vakti zamani gelince mucizede olsa veriyor Allahim...

8. 13 Ekim 2009
  9. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tedavi sürecinle ilgili olarak uygulayacagı protokole baglı olarak dr un seni yeterince bilgilendirecektir sana düşen olabildigince rahat olmanbu tedavi yüzde yüz başarı demek degil önce bunu kendi kendine telkin et bu bize verilmiş bir şans bizlerin sorunları var ve dr yardımı olarak çocuk sahibi olmaya çalışıyoruz önemli olan şans,dogru zaman dogru merkez ve yine söylüyorum rahat olmak .....tedavinde Allah yardımcın olsun sonunda mutlu olman dilegiyle opuyorumnanaktan