Deneyimlerim

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve Pyenses tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Pyenses
  1. Pyenses

Pyenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Saçlarım boyadan mahfolmuş durumda. Cansız, kuru, dolaşık... Yılan yağı kullanmaya başladım. İki günde bir olmak üzere iki haftadır kullanıyorum. Saçlarımı yumuşacık yapıyor banyodan çıkınca. Ertesi günde aynı yumuşaklık sürüyor ama bir sonraki gün yani ikinci gün saç delleniyor yine. Yeni bir karışıma başladım.
    Badem yağı
    Susam yağı
    Zeytin yağı
    Yılan yağı
    Hint yağı
    Bu beş yağı karıştırıp saçlarıma sürmeye başladım. İki gün önce sürdüm yılan yağını tek kullandığımdan daha çok etki etti. Ama saç ertesi güne yine kazık gibi oldu. Galiba bunun sebebi herkesin bir senede yaptığı saç işlemlerini benim bir ayda yapmam. Bir bilseniz mahvettim ben saçlarımı boyayla... Herneyse konuya döneyim şimdide sürdüm bu karışımları ve saçlarım ipek gibi oldu. Yarında bu hali sürer ama ertesi güne yine kazık gibi olur galiba. Ama inanıyorum ki iki üç yapışıma iyileşecek saçım. Bu sayfadan size bilgilendirmeleri yapacağım. Ayrıca arkadaşlar bu ayın başında perçem kestirmiştim kısa. Ve daha bir ay dolmadı ama alnımdaki perçemim şuan burnuma değiyor. Sanırım yılan yağının rolü var bunun üzerinde en çok. Ve tatlı badem yağını her gece yatmadan önce kirpiklerime sürüyorum. Benim kirpiklerim kısacıktı ama inanırmısınız birazcık uzadılar. Tatlı badem yağını iki haftadır kullanıyorum. Sakın bir iki kere sürüp olmadı, uzatmadı diye bırakmayın her gece yatmadan önce sürün ve öyle uyuyun ki kirpiğinizde daha çok kalsın iyice emsin. Gelişmeleri size bu sayfadan aktaracağım =))

2. 30 Ağustos 2010
  3. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    ne güzel canım sevindim:lepi: zeytyağı sürüp 2 saat bekletmekte aynı etkiyi yapıyor yumuşacık oluyor saçda en önemli şeydir bnce . bütün bu yağları alamayan arkadaşar onuda deneyebilir

4. 10 Eylül 2010
  5. Pyenses

Pyenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    İki haftay yakın bir süredir 3 günde bir bu uygulmyı yptım düzenli olarak. Off saçlarımı görmelisiniz ellerime daha bir dolgun geliyorlar ve pamuk gibi yumuşacık. Saç diplerim de bir santim felan uzadı. Ayy bayıldım ben ya :KK70: Saçlarım hep düğüm düğümdü dokunmaktan bile nefret ederdim kupkuru ve cansızdı. Şimdi ellerimi saçlarımdan ayırmıyorum. Saçım kendine geldiği için karışımı haftada bire düşürmeye karar vardim. Bu yağlar zaten saçı hem besler hem uzatır. Benimkini çok çok güzel besledi ve kendine getirdi. Benim saçlarım dümdüzdü sağlıklıyken. Sonra yıpranınca ne düz ne dalgalı iğrenç bir hal almıştı kezban gibi duruyordu. Şimdi ise o eski düzlüğüne kavuştu inanamıyorum hala arkadaşlar =)))

6. 10 Eylül 2010
  7. janisjoplin

janisjoplin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya bende kaşlarımı kalınlaştırmak için badem sütü sürüyorum acaba onunda uzamasına yardımcı olur mu tatlı badem yağı gibi ?