deneyimli anne adayları bakar mısınız?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve asiyan_1010 tarafından 30 Eylül 2009 başlatılmıştır.

30 Eylül 2009
    Konu Sahibi : asiyan_1010
  1. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    adet olmama 1 gün var.2-3 gün önce beyaz akıntılarım basladı.ve ayaklarımda ciddi bir üşüme söz konusu.ve bugün sabahtan beri tuvaletten cıkamıyorum.hem cırcır olmusum hemde sık idrara cıkıyorum.ve makat bölgemden rahmime doğru vuran büyük bir ağrım var.(bu arada hemoroid problemim yok:))ayağa kalkınca daha fena ağrıyor.benim sorum su:
    *gebelik belirtilerinden ishali sayabilirmiyiz?(unutmadan söyleyeyim 2 ay önce bir düşük yaşadım ve böyle belirtilerim olmamıstı.)
    *ve bu cektiğim ağrılar gebelik belirtisi olabilirmi?
    cevaplayan arkadaslara şimdiden tskr ederim.

2. 30 Eylül 2009
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim bi kızım var ve yine hamile kalmak istiyorum. İlk hamileliğimde hiçbir belirtim yoktu. Adetime 10 gün varken test yapıp öğrenmiştim. Şimdi adetim 2 gün gecikti. Hamile olabilirim diyorum ama yaptığım bütün testler de negatif çıkıyor. Bende de beyaz şeffaf akıntı başladı, ayaklarım da donuyor,göğüslerim de şiş, ama makattan rahime vuran herhangi bir ağrım yok. Gebeliğin ishalle de ilgisi yokmuş bi yerde okumuştum. Yalnız rahminde böyle bir ağrın varsa dış gebelik belirtisi olabiliyomuş. Bence en kısa zamanda doktora görün canım

4. 30 Eylül 2009
  5. baht

baht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya hiç bir gebede belirtilen ishal durumu yok hepsi kabızlıktan şikayet ediyor doktorlarında belirti olarak gösterdiği gebelik belirtilerinde ishal durumu yok aksine kabızlık belirti olarak kabul ediliyor ama olmaz diye birşey yok allah bilir her insan farklı gebelik belirtileri gösterebiliyor öpüldün ha bu arada 3 doğum yaptım 3 cüsü yaşamadı ama allaha şükür 2 kızım sağlıklı şimdi 4 düncüyü yapmaya uğraşıyom

6. 30 Eylül 2009
  7. epic

epic @ZR@ DURU'NUN ANNESİ Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle geçmiş olsun hayatım
    hamilelik ihtimalin varsa belirtiler herkste farklılık gösteriyor belki ishal de senle bir ilk olur ama
    ben gençk kızken yaşamıştım canım bu belirtileri yumurtalıklarını üşütmüşsün demişti doktor.
    ayaklarını sıcak tutmadığında yumurtalıkların üşürmüş bu da beyaz koyu bir akıntı yaparmış ve yumurtalıklarda yumurtlama oluyor gibi bi sızı kimi zaman ağrı.ishal zaten belirtilerinden biri.istersen netten bir araştır canım.ayaklarını da sıcak tut.bu üşütme ilerde kısırlığa sebep olurmuş allah korusun.ben o günden beri çorapsız yada patiksiz dolaşmam mesela

8. 6 Ekim 2009
  9. asiyan_1010

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar adetim 7 gün gecikti.:teytey: bugün beta hcg için kan verdim.yarın saat 3 gibi sonuçlar çıkacak.ve belirtilerimde hiçbir değişiklik olmadı.halen aynıyım.bi farklılık var oda göğüslerimde ağrı başladı.arkadaşlar dua edin benim için.şu günüde atlatayım:Saruboceq:

10. 6 Ekim 2009
  11. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler canım bence hamişsin...hadi bakalımm hayırlı haberlerini bekliyoruz:sm_cool:

12. 6 Ekim 2009
  13. asiyan_1010

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    tskr ederim.inş canım inşallahhhhh!!!!zemuszemus