Deneyimli anneler bebek kıyafetlerinde marka tavsiyeleriniz

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve cnnp tarafından 8 Ekim 2010 başlatılmıştır.

8 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cnnp
  1. cnnp

cnnp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam deneyimli şubat anneleri. Şubat 2011 anneleri olarak çoğumuz internetten alışverişi tercih ediyoruz. Malum çalışma ortamında fazla gezme şansımız yok. Mothercare, m&s, chicco gibi büyük markaların kalitesi malum. Ancak bunun dışında sizler hangi markaları tercih ettiniz ve beğendiniz merak ediyoruz. Deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden teşekkürler!!!

2. 9 Ekim 2010
  3. ceyo16

ceyo16 Annesinin gülü Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Chicco nun çıtçıtlı bodyleri süper,ne yamuldu ne de tüylendi,tavsiye ederim.

Zara da da çok şık şeyler oluyor.

4. 9 Ekim 2010
  5. ebruderin

ebruderin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lcw nin kıyafetlerinin rengi felan solmuyo cıvıl cıvıl fiyatıda uygun oluyo ve aynı zamanda sağlıklı kumaşlardan üretildiğini biliyorum,venice indirime girdiğinde alınabilir bende baya var ve hiçbişey olmadı ,zeyland güzel.zara da çok güzel .b&g güzel ama pahallı markalar.aklıma gelenler bnlar birde eminönünden aldığım flexi diye bi markanın ürünleride güzeldi.civilden aldığım hiçbişeyden memnun kalmadım badilerin ve 2 tulumun daha ilk giyfirmede çıtçıtları koptu.

6. 10 Ekim 2010
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bende azizbebe,irembebe ve lcw yi tavsiye ederim kızlar.
    özellikle lcw nin kalıpları çok güzel ve yıka yıka giydir,bişeycik olmuyor

8. 10 Ekim 2010
  9. HavvaEsen

HavvaEsen Havva/ ESRA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben markadan ziyade aldığım ürünün kumaş ve dikiş kalitesine baktım daha çok. Beğendiğimi aldım. O yüzden size şu marka diyemem. Ancak bebek beslenme ve hijyen ürünlerinde tavsiyelerde bulunabilirim.

İlk üç ay Dr. Browns biberon kullandık 120 cclik olanlardan. Çok memnun kaldım. Gaz sorunumuz oluşmadı hiç. Onun dışında ilk üç aydan sonra Avent biberon aldım. Chicco nun PBA sız biberonunu kullanıyoruz şimdi. Süt saklarken standart biberonları kullanıyorum beslerken ve ısıtırken de Chicconun bu biberonunu kullanıyorum. Aventin de PBA sız biberonunu buldum ama aralarında 10 tl gibi bir fark vardı o yüzden ucuz olan Chicco yu seçtim.

Medela Süt sağma makinesi tek geçerim. Okulda sağdığım sütü yolda Aventin temos çantasında sakliyorum ayrıca yolculukta biberon vs taşırken rahat oluyo.

Biberon ısıtıcı Nuk var. Ama memnun değilim daha hızlı ısıtan markalar bulabilirseniz onu alın.

Sterilizatör ilk aylarda günde 2 defa kullanıyordum ancak şimdi iki üç günde bir kullanıyorum. Kraftın. Memnunum.

Bebefon olarak Kraft kullanıyoruz. Süper değil ama kötü de değil. 8 aydır arıza çıkarmadı.

Emzik ilk zamanlar chicco nın ortodontik emziğini kullandık. Şimdi Wee, Bebedor ve Angel hepsini alıyo...

Mora nın uyku tulumunu kullanıyorum çok pratik. Ayaklı kullanmadım bilmiyorum ama uyuduktan sonra bile rahatça sokuyorum içine..

Aklıma gelenler bunlar

10. 10 Ekim 2010
  11. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ben internet üzerinden alışveirş yapmıyorum, dokunarak ve görerek alışveriş benim için daha keyifli. ben genelde kızıma andy wawa nın ve kanz ın ürünlerini alıyorum, biraz pahalı amaa giydirdiğim zaman hem şık görünüyor hem de kaliteli.wenice in ürünleri de güzel. yazlık bir çok parça almıştım, memnun kaldım.bir de penguin diye bir mağaza var burda ürünleri mükemmel gerçekten, çok pahalı amaa napiyim çok güzel modelleri var.