Deniz Akkaya hamile

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve EU2 tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Deniz Akkaya 1.5 ay önce ayrıldığı sevgilisi Efe Önbilgin'den bebek bekliyor...

.5 aylık olduğunu söyleyen Deniz Akkaya 'Efe ile ayrıldık, ama bebeği doğuracağım. Çok mutluyum ve güzel bir süreç yaşıyorum' dedi. Hamilelik haberi Efe Önbilgin'i şoke etti. Efe Önbilgin 20 gün önce yeni bir ilişkiye başaldığını ama Deniz Akkaya'nın kararına saygı duyduğunu belirtti.

Çoçuk yarışına girdiler sanki...

Yeni tirend evlenmeden çoçuk yapmak oldu... Önceden hamile kalınınca en azından evleniyorlardı çoçuk doğduğunda anne babası evli oluyordu, kararına saygı duyarmış yeni bir ilişkisi varmış pehhh yaniii hale bak ne hale geldi güzelim türkiyee :kızgın: düşünsenize hamile olduğunu gazetelerden yada muhabirlerden öğreniyo ...

Siz ne diyorsunuz bu duruma??

2. 5 Mayıs 2009
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    yazık o çocuklara:nazar:

4. 5 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

hemde çoook

6. 5 Mayıs 2009
  7. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    forumda15 yasinda iliskiye girdigini yazanlari okumadikmi benmi yanlis hatirliyorum bu durumlara geldiysek magazinlerden gorduklerimizle avrupaya ozentimizle geldik...ne acidirki anne olmak bile korkutucu artik allah hayirlara vesile etsin sonumuzu....allah hayirli evlat versin ne diyim....

8. 5 Mayıs 2009
  9. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    Aynen katılıyorum.

Amerikaya döndük iyice.

Çok normalmiş gibi gösterilmiye çalışılıyor artık nedense...

Herkes kendi yaptığından sorumludur ama bu yapılanları topluma özendirici hale getirme haklarının olmadığını düşünüyorum...

Her şeye alıştık,bunada alışırız...Böyleyiz...

Bi taraf aaa nolcak canım modernlik(!) der,diğer taraf oğluna kızını öldürtür...

Yokmudur bunun bir orta yolu!!!!!

Teşekkürler...

10. 5 Mayıs 2009
  11. deren23

deren23 Guest

o çocuk 15 ne gelmeden sonra kokoin partilerinden toplar anası olacak müsvetteyle babası olak çok saygılı! adam...zaten gıcığım şöle çıkıpta namahremlerini salına salına anlatanları ayıbını kapa bari hey allam gece gece sinirlendim yine...

12. 5 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

ben acıyorum böyle insanlara yazık diyorum..hee ne oldu sende hamile kalıcan arkadaşlarına özenicen hamileyim die karnım şiş die boy göstercen sonra doğurcan yine çekicek gazeteeler ve sonramı sonrasını bakıcı düşün değilmi ama sen doğurmakla yükümlüsün bakımını bakıc ıyüklensin sende yine boy boy gecelerde gez eğer unutursa magazin seni bebişini kullan onunla çık dışarı.. babasımı?? onu hiç sormayın zaten babasıyla ayrılmıştınız babasınında bir sevgilisi var... babası bilmiyordu hamile olduğunu ayrıldıktan sonra öğrrenmiştinizz..

YANIYORUM YANIYORUMDA GERÇEKTEN ANNE OLMAYI YÜREKTEN ıSTEYEN ÇOCUĞUNA GEREKLı SEVGıYı ÖZVERıYıı ANNE SEVGıNıSı ÖĞRETıCEK EVLAT DıE YANIP TUTUŞAN KıŞıLER ANNE OLAMIYORDA BÖYLESıNE ZIRZOP KıŞıLEER ANNE OLUYOR YAA ıŞTE ONA YANIYORUM BEN...

14. 5 Mayıs 2009
  15. burcuuu

burcuuu O 62 kg geri gelecek :) Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    153
    o bebişin yerinde olmak istemezdim, insanların çivisi çıktı artık :1no2:

16. 5 Mayıs 2009
  17. sherlocker

sherlocker Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu düşünceyi kafamdan silmek için çok uğraşıyorum...

Malesef hayat böyle bir şey...

Hamileyken onu giydi bunu giydi,şöyle seksi böyle seksi.Hatun hamileyken bile bile güzelll....
    Doğum yapmasına rğmen manken gibi maşallah...

İşte hamilelik anlayışı...

Ünlüler arasında moda halini aldı iyicene...Modaya uymak için çocuk doğurmak...
    Evlilik kurumunu yok saymak,toplumsal değerleri ezip geçmek ve ezip geçtirtmek...
    Çocuklarımız bunlarla büyüyecek,bunları görecek,bunları izlicek...
    Çocuk yetiştirmek,gerçekten bir insan yetiştirmek gittikçe zorlaşıyor...

18. 5 Mayıs 2009
  19. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    olan çocuklara oluyo yazık herkes bi özenti peşinden kokup gidiyo modaymış tüküriyim böle modaya yahu daha güzel şeyleri örnek alsınlarda uygulasınlar angelina juli den sonra ünlüler çocuk doğurma yarışına girdi yazık nereye gidiyoruz böyle tüüüüüü