Deniz ve Gnein ypratt Salara ne yapmal?

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve elifimmmmmm tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : elifimmmmmm
  1. elifimmmmmm

elifimmmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    malum yaz aylarinda cok fazla gunese maruz kaliyoruz. tatile gidince denizin tuzu, havuzun kloru, kum. gunes cok olumsuz etkiliyo saclari. bende tatilden dondum. boyali saclarim. cok kotu gorunuyolar. evde yapabilecegim bi maske varmi bildiginiz.. ne iyi gelir saclara? yagli saclarim var birde ona ragmen cok kuru gorunuyorlar.. tavsiyelerinizi bekliyorum..:sm_confused::uhm:

2. 18 Ağustos 2009
  3. pinpinpinar

pinpinpinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla zeytinyagli cesitli urunler var. zeytinyagi cok iyi geliyo saca.. maske yapabilirsin zeytin yagli. ama evde bisiyle yapmayla ugrasma derim. sampuan ve sac kremini degistir.. zeytin yagli sampuanlar var. benim sacima en cok onlar iyi geldi. ama bilemiyorum tabii. komilinin sampuanini aldim ben.. cok iyi geldi. cok duyuyodum. sende deneyebilirsin.kaydirigubbakcemile5

4. 18 Ağustos 2009
  5. tgbblt

tgbblt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencedee evde ugrasıp iki iş yapmana ne gerek var...komilinin zeytinyaglı sampuanı cok işe yarıo bu konuda...yazları deniz,güneş,kum derken bi çaresini bulamuodum ama bu sene komili kullandım....tavsiye ederim denemeniyerimseniben

6. 20 Ağustos 2009
  7. beriloyku

beriloyku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslinda is isten gectikten sonra saclari toparlamak zor oluyo. tatile gittiginde yipranmalarini onlemek icin birseyler yapsaydin keske. ama soyle bi tarif verebilirim.. guclendirmek icin 2 yumurta sarisi ve 1 cay bardagi rom u karistiriyosun.sampuandan once islak saca uygulayip 15 dk bekletiosun. kisa zamanda toparlar diye umuyorum saclarini. daha sonra zeytinyagli bir maske hazirlanabilir guclulugunu korumak adina.

8. 20 Ağustos 2009
  9. elifimmmmmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne kadarda bi yapmak lazim bu maskeyi? bide sonrasi icin zeytinyagli maske demissin. bilgin varsa paylasirmisin. gerci komilinin sampuanini aldim ama yardimci olur en azindan.

10. 20 Ağustos 2009
  11. beriloyku

beriloyku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslinda ayda bir yapmak gerek yazmayi unutmusun. ama sen 1-2 kere haftada bir yapip sonra ayda bir yapabilirsin devaminda.50 ml zeytinyagi ve 25 damla biberiyeoz yagini karistirip bi maske hazirlayabilirsin.. ama benim saclarim kuru yagli saclara nasil olur bilmiyorum.diplerine surmeden sacin tamamina surup sicak havluyla sariyorum. 1 saat bekletip yikiyorum soguga yakin ilik suyla. 2 haftada bir yapiyorum ben.

12. 22 Ağustos 2009
  13. elifimmmmmm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkur ederim.. deniycem hemen bakalim ise yariyacak mi?
    burdan bilgi veririm, yorum yaparimopuyorumnanaktan

14. 22 Ağustos 2009
  15. aylin81

aylin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla ben artik ugrasmiyorum maskelerle. komilinin zeytinyagli urunlerini kullaniyorum. sampuan ve bakim kremi olarak. gayet memnunum.

16. 22 Ağustos 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    sac tipin neydi? kuru mu yagli mi? sac tellerin ince mi kalin mi? nasil bi etkisini gordun?

18. 23 Ağustos 2009
  19. aylin81

aylin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yagli saclarim, kalinda deil ince de degil aslinda. tatilde cok fazla yipranmadi. dolgunluk kazandi. onceden cesitli serumlar kullanirdim. simdi hyicbisey kullanmiyorum sadece sampuan ve bakim kremi. yagli saclar icin olanini kullaniyorum ben.yesilcay ozu var ayni zamanda %100 zeytinyagli.