DENIZ7 Meme Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve DENIZ7 tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : DENIZ7
  1. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    MERHABALAR KIZLAR PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 11 DE AMELİYATA GİRDİM. 2 DE ÇIKMIŞIM. 3 DE UYANDIĞIMDA ACIDAN DELİRMEK ÜZEREYDİM. BEN NORMAL DOĞUM YAPTIM BU ACI DOĞUMUN YANINDA SOLDA SIFIR. ÇÜNKÜ VÜCUDUNUN NERESİNİ OYNATIRSAN OYNAT GÖĞÜS KISMIN PARÇALANIYORMUŞ GİBİ HİSSEDİYORSUN. O AN GERÇEKTEN BEN NE HALT ETTİM DEDİM. 245CC KAS ALTI TAKILDI. TAKİBİNDEKİ 24 SAATİ ANLATACAK KELİME BULAMIYORUM. ANCAK SİZİ ÇOKDA KORKUTMAYAYIM. 24 SAAT SONUNDA BİRAZ RAHATLIYORSUN. EN AZINDAN KOLLARINI OYNATMAYA BAŞLAYABİLİYORSUN. İLK GÜN EVİNE GİDENLERİ ANLIYAMIYORUM BIRAK VE GİTMEYİ TUVALETE BİLE KALKAMADIM. ERTESİ GÜN TABURCUYLA KALKMAK ZORUNDA KALDIM. DRENLERİM VAR 25CC ALTINA DÜŞMEDİĞİ İÇİN ÇIKARTMADI DOKTOR. DÜN DE KONTROLE GİTTİM. YAVA YAVAŞ TOPARLANIYORUM. BUGÜN GERÇEKTEN OLDUKÇA RAHATIM. İŞE BAŞLAMAM GEREKİYORDU AMA MÜMKÜN DEĞİL İZİN ALMAK ZORUNDA KALDIM ÇÜNKÜ HEM HEMEN YORULUYORUM HEMDE BAŞIM DÖNÜYOR. BUNLARA DEĞDİMİ? DERSENİZ BİLMİYORUM HERTARAFI BANDAJLI. NE ZAMAN ÇIKACAK ONUDA BİLMİYORUM BİRAZDAN TEKRAR KONTROLE GİDECEĞİM. SORMA İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLURSA DETAY ANLATABİLİRİM. İNANIN ÇOKDA KOLAYDEĞİL. İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİNDE TEŞEKKÜRLER. SEVGİLERRR...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

2. 30 Ağustos 2009
  3. erdemm

erdemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Geçmiş olsun cnm. Allah acısız günler göstersin artık:Saruboceq: Darası başımıza ama en acısızından...
    Cnm senin kesi memeucu muydu? Umarım istediğin gibi olmuşlardır. Bu arada Maliyet ne kadar tuttu?

4. 30 Ağustos 2009
  5. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Yok canım göğüs altı kesi var. Bende meme dokusu yok denecek kadar az olduğundan kas altı yapıldı acının esas sebebi bu. Kas üstü yaptıranlar çok daha acısız atlatıyor. Ama bu senin elinde değl. Meme dokusunun yeterliliğiyle ilgili. Tşk. Sevgiler...

6. 30 Ağustos 2009
  7. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Pardon maliyetini sormuşsun hepsi içinde 3000e mal oldu.

8. 30 Ağustos 2009
  9. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun bu kadar acı çekmene gerçekten şaşırdım ben dual plan oldum ağrı yoktu sadece gerginlik hissi vardı ilk 2 gün sen kime oldun ameliyatı?

10. 30 Ağustos 2009
  11. xoxykxux76

xoxykxux76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun arkadaşım...tam beni tarif etmişsin bende aynı senin gibi dayanılmaz acılarla uyandım ameliyattan ama bir kaç güne toparlanırsın merak etme..benim 17.günüm çok çok daha iyiyim ama birkaç gün normal hayatına dönebileceğini zannetmem tekrar geçmiş olsun bu arada sana bir sürü mesaj gelecek şimdi bizim hiç ağrımız olmadı felen die ama unutma herkesin dayanma gücü farklı oluyor bende 2 doğum yaptım ama bu başka birşeydi

12. 30 Ağustos 2009
  13. my_babe

my_babe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deniz7 kas altı olduğu için böyle oldu senin. benim dual plandı ama ilk 1 hafta psikolojim bozuktu, insan pişmanlıklar yaşayabiliyor ilk günler. ama herşey güzel olacak merak etme :)
    senin yuvarlak mı takıldı damla mı? doktor ameliyatta karar verecek demiştin

14. 30 Ağustos 2009
  15. sxuxperanne

sxuxperanne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun umarım istediğin sonucu alırsın .

Fiyatda uygunmuş...

16. 30 Ağustos 2009
  17. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım kas altı olunca bu ağrılar normalmiş. bu gün 3. günüm allaha şükür ağrım kalmadı biraz önce doktorum drenleride çıkarattı. saçlarımı bile toplayabiliyorum.

18. 30 Ağustos 2009
  19. DENIZ7

DENIZ7 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öykücüm çok haklısın beni en çok şaşıran ilkkez bir yerim ağrıyor dedim. kolay kolay kendimi bırakmam. buda bir tecrübe oldu. allah utandırmasın umarım tekrarı olmaz. ama ian şu anda çok rahatım her işimi kendim yapabiliyorum. yarında işe başlayacağım. 1 gün önce elimi oynatamazken bugünkü halimi düşününce çok hızlı bir iyileşme süreci olduğu kesin. sevgiler