Denize Giriyormusunuz Yada Girecekmisiniz? BEBİŞLERİDE DENİZE SOKACAKMISINIZ??

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve bebisim09 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : bebisim09
  1. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    SEZARYENLI ANNİŞLER MALUM ŞU AN ÇOĞUMUZUN GÖBÜŞÜ DOKUNUNCA ACIYOR (NEDENSE ŞİMDİ ŞİMDİ ÇIKTI BU OLAY) HAVALARDA MALUM ISINDI HATTA YAZ GELDİ BİLE EGE'YE,
    DENİZE GİRMEMİZDE Bİ SAKINCA VARMI ACABA DRLARINIZA DANIŞTINIZMI HİÇ?
    BEN SU KUŞUYUM DİYEBİLİRİM AMA NEDENSE AĞRIM FİLAN OLUR DİYE SUYA GİRMEYE KORKUYORUM:çok üzgünüm:

KIZIMIDA SOKMAYA KORKUYORUM HASTA OLUR DİYE AMA SOKUCAM KEMİK GELİŞİMİNE ÇOK FAYDASI OLUYORMUŞ..BU AYKİ KONTROLDE ÖĞRENMEM GEREK SİZLERDE SORUP PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM...
    HEPPİNİZİ ÇOOKK SEVİYOZ KIZIMLA (MALUM NERDEYSE 1 YILDIR BİRLİKTEYİZ:enbuyukkk::hooray::nazar:)

2. 31 Mayıs 2009
  3. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    canım ben normal doğum yaptım sezeryan için bişey diyemem ama kzımı sokmak istiyorum çok doktora sormadım henüz şimdi çok erken bence havalar iyice ısınınca olabilir hem biraz daha büyümüş olurlar deniz ısınmamıştır heralde daha

4. 31 Mayıs 2009
  5. DilekYazar

DilekYazar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende bu sene denize gitmek istiyorum ama tuzlu suya sokmam heralde ama suyu çok seviyor sokarım galiba. aYYYY ne güzel deniz güneş sahil ohbe yaz geldi.

6. 31 Mayıs 2009
  7. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben denize girmiyorum kiii :KK43:(((

8. 31 Mayıs 2009
  9. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bizlerin denize girmesinde / güneşlenmesinde herhangi bir sorun yok..bebişler için ise, yüksek koruyuculu kremler (50+ faktör), temiz su ve tabi ki öğleden sonra veya sabah saatleri gibi birtakım önlemler gerekli...krem sürsek bile şapka ve üzerinden ince bir tişörtü eksik etmemekte fayda var...

10. 31 Mayıs 2009
  11. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Bız eylÜl sonu gıbı gıdecegız tatıle.o zamanlarda hava tam gÜzel oluyor.kızımı gÖtÜrecegım denıze gırdırecegım ama nasıl bakacagım konusunda bı fıkrım yok..annemlere bıle gıttıgınde huysuzlandı umarım sorun yaŞamayız..kız kardeslerımıde gÖtÜrmek ıstıyorum hem onlara degısıklık olur hem bebk konusunda yardımcı olurlar dıye.bakalım henÜz dÜŞÜnme aŞamasındayız..benımde nedense sezeryan yerım agrıyor..doktora bı sorarım gır derse gırerım denıze..banyo yapabıldıgımıze gmre heralde denıze gırmenınde sakıncası yoktur..Üstelık benım bel fıtıgı rahatsızlıgımada ıyı gelıyor yÜzmek..

12. 31 Mayıs 2009
  13. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    yaaa benim de göbeğim fena acıyor dokununca neden acıyor ki yaaaa, dikiş kısmı değil sedece karnımın her yeriii, biz daha sezonu açmadık, temmuza doğru gieriz ama kızımı saat 6-7 arası denize sokmayı düşünüyoruz...

14. 31 Mayıs 2009
  15. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kuzuma mayo bile aldım teyzeleri :))
    sanırm tüm sezeyanlıların ağrıyor..
    aybükecim benimde göbüş acıyor :KK43:(
    nıveanın 50+ faktörlük güneş kremini aldık bide serinleicisini korucaz bi şekilde şapka filanda aldık zaten biz askeri kampta giriyoruz denize hem temiz hem her an duş, uyku herşey tam takım olduğu için rahat oluyor..

16. 31 Mayıs 2009
  17. kraker kız

kraker kız Guest

kızıma denize soktum mayıs ortasında hemde hiç bişi olmadı hatta çok eğlendik diyabilirim sezeryanla doğum yaptım kendimde girdim sık sık tabi üşütmemeye dikkat ettim doktorumuza sorduğumuzda bebeği denize sokun faydası var ama çıkınca hemen havluya sarın ve ıslak giysilerinle bekletmeyin rüzgarlı havada mümkünse denize girmesin demişti allaha şükür hiç hasta olmadık sorun çıkmadı sende doktoruna bir danış derim

18. 31 Mayıs 2009
  19. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben memleketim sayılan antalyaya gitmeyi planlıyorum.
    gitcez fakat denize falan giremem girersemde akşam & gece girerim.
    bu kiloyla bıngıl bıngıl yağla çatlaklarla giremeeeemmm
    yada haşema giycem kilolar & çatlaklar vs. anca kapanır çünki delikafadulden