denizlide gelinlik mağazaları, moda evleri (izmir)

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve gulenbebek85 tarafından 20 Nisan 2011 başlatılmıştır.

20 Nisan 2011
    Konu Sahibi : gulenbebek85
  1. gulenbebek85

gulenbebek85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar temmuzda düğünüm var . gelinlik beğenemiyorum. bikaç yerde denedim. işte bu dediğm olmadı hiç. acaba izmire mi gitsem diyorum. ne yapıcağımı şaşırdım. denizliden alan memnun kalan ya da izmirden?:44:

2. 20 Nisan 2011
  3. gulenbebek85

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bilen yok mu hiç???

4. 21 Nisan 2011
  5. bikucukeylulmeselesi

bikucukeylulmeselesi anaç sütlaç hanım Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    38
    İzmir de diktirsen birkaç kez provaya gelmen gerek. Burada da dikimler pek ucuz değil. Ama çeşit çoktur o kesin.

Kemeraltı diye bir çarşı var biliyorsundur. Orada gelinlik beğendim 1750 dedi 1000 tl ye bıraktı almadım. Pazarlık yapsan indirim çok oluyor.

Ben diktirdim gelinliğimi. Albümümde fotosu.

Fiyat olarak izmir denizliye göre daha uygun. Dikim için gelip giderim dersen sen bilirsin.

6. 21 Nisan 2011
  7. magrenta

magrenta Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    deneyip hazır bişey alıcam dersen çok şey var beden de uygunsa alırsın 1 günde bile ben birçok yer gezdim ucuzu da var pahalısıda kafanda model varsa diktir hiç izmire gelicem die uğraşma bence :)

8. 22 Nisan 2011
  9. gulenbebek85

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte sorun da bu zaten kafamda bi model yok. izmirde miss defne bir de la perla diye mağazalar varmış. güzel olduğunu söylüyorlar. oralar hakkında bi bilginiz var mı hem çeşit hem fiyat olarak? diktirmeyi çok düşünmüyorum zaten. ilk tercihim hazır gelinlik.çankayada ve alsancacaktaymış gelinlik mağazalarının nerdeyse tümü. gözüme kestirdiğime girerim bulurum herhalde bir şeyler diyorum ama bilemiyorum tabi. fiyat olarak da duvakla birlikte 2000in üzerine çıkmayı düşünmüyorum

10. 25 Nisan 2011
  11. nurseyda87

nurseyda87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmirli arkadş sen nerde diktrdn ve ne kadra mal oldu benmde temmuz 10 düğünm var ama daha beğenemiorum:KK43::KK43: kemeraltında tuğra gelinlik sarayı var orda bi model denedmdün ama fiyat 1.200 dedi pazarlkla iner sanırım demi ben 1000 geçsin istemiyorum

12. 2 Mayıs 2011
  13. bikucukeylulmeselesi

bikucukeylulmeselesi anaç sütlaç hanım Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    38
    Ben toptancı bir gelinlikçide diktirdim mağaza değildi. Mağazalarda fiyetler çok uçuk. Pazarlık şart:KK68:
    Ben gelinliğimi 900 e diktirdim. Albümümde foto var oradan bakabilirsin. Ama gelinliğim sade idi. Fransız danteli üstünde nakışlıydı.

14. 3 Mayıs 2011
  15. magrenta

magrenta Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    bende diktirme istemiyordum ama hem bedeni küçük çaışıyorlar hemde vücut şekline uymayabiliyor bence kafanda model yoksa bir hafta içi gel dolaş la perla dediğin la peri sanırım ben gittim ve hiç memnun kalmadım hem yoğunlar diye ilgilenmediler hem de pahalı fiyatları 3binden aşağı yoktur sanırım miss defneyede bakmadım pahalı diye zamanın az kalmış bir an evvel modele karar ver artık çok yoğun oluyor gelinlikçiler benim dikiliyor mayıs sonu alıcam :) inşallah aradığını bulursun yanlız dediğim gibi izmirde bakıcaksan hafta içi gel haftasonu hem kalabalık hemde randevulu oluyor

16. 3 Mayıs 2011
  17. nurseyda87

nurseyda87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben senin gelinliğine bayıldm ya hafta içi çankaya kemraltına gelnlk bakmaya gidicem özelden msj atamıorm eğer sakıncası yoksa nerde diktirdiğini msj olrk atarmısın atarsn çok sevinrm yarına kadr cvp atarsn çok sevinicem

Son düzenleme: 3 Mayıs 2011
  18. 3 Mayıs 2011
  19. gulenbebek85

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım. verdiğin bilgiler yardımcı oldu. vazgeçtim izmirden.denizlide halledicem. inşallah hepimiz istediğimiz gibi gelinliklere kavuşuruz