Denizli'de Önerebileceğiniz Kadın Doğum Uzmanı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve derans tarafından 8 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 12 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    8 Ocak 2008
    Konu Sahibi : derans
  1. derans

derans Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar üçbuçuk aylık hamileyim ve doktorumu değiştirmek istiyorum bana Denizli'de olan iyi bir kadın doğum uzmanı önerebilirseniz çok sevineceğim.

2. 30 Ocak 2008
  3. emine_ceylin

emine_ceylin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben erkan kabacıoğluna gittim sigortanın doktoruydu testlerde ve tahlillerde hastaneye yönlendirdi muayene ücreti 2 aya bir veriliyo ve renkli ultrsonu var canım biraz paracı ama iyi doktor doğumumuda onun muyanehanesinde yaptım zordu ama doktorum cok iyiydi ve sağlıklı bi doğum oldu

4. 1 Şubat 2008
  5. akser

akser Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Ege Hast. Mehmet GENCER i tavsiye edebilirim.

6. 16 Mart 2008
  7. fundadeniz

fundadeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese çok çok selam..siteye yeni üye oldum, sadece yaşadıklarımı paylaşmak ve benim için her anlamda yeni olan bu kavramlara alışabilmek için..ben 2.5 hafta önce düşük yaptım ve kürtaj oldum.denizlide murat karayel ile kontrollerime başlayacaktım.adı bile konmadan ben bebeğimi kaybettim.şimdi kendime yediğime herşeyime dikkat etmeye çalışıyorum ama yeni bir bebek düşüncesinden gerçekten korkuyorum..ayrıca doktorumla yeterli iletişim kurabildiğimize inanmadığım için doktorumu değiştirmek istiyorum..tavsiyelerinize ihtiyacım var..:sm_confused:

8. 16 Mart 2008
  9. ilayna

ilayna Guest

denizliler merhaba.ben de 16 haftalık hamileyim.murat çelik'e gitmeyi düşünüyorum.ilk bebeğimde zeki yalçınoğluna gidiyordum.şu anda özeli bıraktığı için murat çeliği düşünüyorum.çünkü o hem özelde,hem devlet hastanesinde görev yapıyor.ilk bebeğim sezeryan olduğu için hastane doktorunu tercih ediyorum.özel hastane düşünüyorsan mehmet gencerde çok iyi başarılı bir doktor.

10. 19 Mart 2008
  11. seda09

seda09 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba fundadenız arkadasım bende 3 ay once dusuk yaptım yedıklerıme dıkkat edıyorum demıssın ben bıraz ıstahsızım ve hala senın gıbı uzuntuluyum kenıme ıyı bakmak ve yenıden hamıle olmak ıstıyorum sen neler yapıyorsun neler yıyıp ıcıyorsun sakıncası yoksa sorabılırmıyım sımdıden tesekkur ınsallah en yakın zamanda anne olursun ayrıa kandılın mubarek olsub

12. 21 Mart 2008
  13. fundadeniz

fundadeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam seda09..Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın kimseye..ben şimdilik askıya aldım bebek işini..biraz dinlenmem lazım çünkü hissediyorum.senin de 3 ay olduysa yeniden adet görmeye başlamışsındır herhalde.bebeğin ne kadar büyüklükteydi?aslında doktorum bana zaman sınırlaması koymadı ama etraf hep 6 ay-1 sene bekle diyor.aslında nasip bu işler.fazla kafaya takmamak lazım.herşey kader-kısmet bir yerde..ben çok yoğun çalışıyorum..stresim hiç bitmiyor..bütün bunlar etkiliyor herşeyi..düzenli beslenmek lazım.folik asit almak lazım..ve zamana bırakmak lazım..

14. 8 Nisan 2008
  15. cemoxsx

cemoxsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    murat çeliğe git.ben şahsen çok memnun kaldım.akrabalarımıda ona yönlendirdim.onlarda memnun kaldılar.

16. 14 Mayıs 2008
  17. tatlitombis

tatlitombis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de özel egedeki mehmet gencer e gittim hamileliğimde.benim oğlum tersti dönmedi.onun için sezeryan olmam gerekiyordu.ben de epidural sezeryan istedim.başarılı geçen bir doğum oldu ve bebeğim şu anda 7 aylık.mehmet gencer biraz havalıdır,artisttir ama çok iyi doktordur :roflol:

18. 14 Mayıs 2008
  19. kuzeydeniz

kuzeydeniz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adile Gümüş'ü önerebilirim.Hastasıyla çok ilgili bir doktor.hamile değilim ama rahimağzı yarası için ona gitmiştim.Çok memnun kaldım hamiş olursam ona gitmeyi düşünüyorum.Er-Pa hast.bağlı ve özelide var.