Denizli'li hamişler gittiğimiz doktor ve hastaneleri burda paylaşalım:)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve beydam tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : beydam
  1. beydam

beydam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar ben 32 haftalık hamileyim odak tıpta murat karayele gidiyorum,doktorumdan çok memnunum fakat,doğuma hala karar veremedim epidural sezeryan istiyorum ama genede tereddütlerim var arkadaşlar.bide odak tıpın ssk ile anlaşması yokmuş sezeryan fiyatı 1500 dediler,çok geldi bana sizlerinki nasıl paylaşalım..buyrunnnnnnnnn

2. 15 Aralık 2009
  3. aysey

aysey kızımız büyüyor :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben babür kaleli'ye gidiyorum.16 haftalık hamileyim.daha doğum için konuşmadım doktorumla ama üniversitede olabilir diye düşünüyorum.başka yerlerde fiyatlardan falan hiç haberim yok.

4. 15 Aralık 2009
  5. kar_cigdem

kar_cigdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne güzel siz doğumdan bahsede biliyorsunuz.Biz ise çocuğun kalp atışı olacakmı olmayacak mı diye endişeleniyoruz.bEbeğin kap atışları ne zaman tam olarak belli olur acaba.7. haftada benim az duyuldu...

6. 15 Aralık 2009
  7. aysey

aysey kızımız büyüyor :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    duyulur canım merak etme.benimde 7.haftanın başında duyulmamıştı.çok küçük demişti doktor.4 gün sonra tekrar gittiğimde duyuldu çok şükür.inşallah sende duyarsın biran önce.