Depresyon ilaçları

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve sevdemm tarafından 15 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : sevdemm
  1. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar ben 1 seneyi aşkındır depresyon ilacı kullanıyordum. İlacı bırakalı yaklaşık 1 ay oluyor. İlaç içtiğim süre içerisinde baya kilo aldım iştahım çok açıldı resmen şişdim. Kıyafetlerimin içine giremez oldum. Hayatımda hiç bu kadar kilo almamıştım. Şimdi ilacı bıraktığım için diyete başladım biraz gitti ama hala şişkinliğim duruyor. Duyduğuma göre ilaçla alınan kilolar hemen gitmiyormuş bi kaç ay içinde gidiyormuş doğrumu arkadaşlar aynı sorunları yaşayan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleme: 16 Mayıs 2009
  2. 18 Mayıs 2009
  3. sevdemm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar yok mu benim durumumda olan ilaç kullanıpta kilo alanlarrr

4. 18 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

:)Canım ben 1 yıl kullanmıştım ama hiç kilo almadım..
    Ama eltimin kızı kullanıyor 3yıldırr o çok kilo aldı.psikıyatrıs dr ona yeneme dikkat ediceksinn dedii.aşırıyua kaçmak yok demişti..

6. 21 Mayıs 2009
  7. yld

yld Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende iki yıldır antidepresan kullanan ve kilo alan biriyim maalesef. benim doktor kullandığım ilacın kilo yapmadığını söylüyor ama aşırı derecede şişkinlik yapıyor. inan nerdeyse aç geziyorum ama gr bile veremiyorum. :çok üzgünüm:

8. 24 Mayıs 2009
  9. sevdemm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım çok iyi anlıyorum aslında kilo değil aynen resmen şişiriyor.Evet doktor banada kilo yapmaz demişti ama resmen şişdim ben. Bende bıraktım ilacı ama sanki pek iyi hissetmiyorum kendimi umarım tekrar başlamak zorunda kalmam. Nereye kadar içeceğiz bu ilaçları zaten kiloda yapınca daha beter piskolojisi bozuluyor insanın.

10. 25 Mayıs 2009
  11. meki

meki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım,bende kullandım 1 yıl. şubat ayında bıraktım. kullandığım süre içinde 60 kilodan 52 kiloya kadar düştüm. yani bu ilaçların kilo durumu vücuda göre değişio. kimi çok yiyo kimi böyle kuruo. bırakalı 3 ay oldu 58 kg şimdi. senin anlıycan biraz zaman ve sabırla o kilolardan sanırım kurtulabilirsin.sen önemli olan psikolojini bozmamaya gayret et. şimdide fazla kilolarını düşünerek depresyona girersin alimallah. o illet bi hastalık. Allah kimseye göstermesin...geçmiş olsun.

12. 25 Mayıs 2009
  13. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende 9 aydır kullandım 10-12 kilo aldım hayatımda bukadar kiloyu ilk kızıma hamile iken aldım.acayip şişkinlik oldu vücudumda.yarın sabah doktora gidip bırakıcamı ve daha düşüğünü yazmasını söylicem.sonra tamamen bırakacam.1-2 defa almadım hapı başım anormal döndü.yani öleee işte ama çok kilo aldım.rejimdeyim 15 gündür 3 kilo fala n gitti.bide 55 tl verip diyete yardımcı hap aldım.külliyen zarar walla.

14. 27 Mayıs 2009
  15. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende depresyon ılacı kullandım 1 yıl yan etkısı kılo aldırdıgı ıcın evet kullandıgın sure ıcınde yemege saldırıyosun resmen ama bıraktıgın anda ıstahta beraberınde gıdıyor ve gerı donusum oluyor,

16. 24 Temmuz 2009
  17. prensesfb

prensesfb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    hangi ilaci kullanmistinki

18. 24 Temmuz 2009
  19. prensesfb

prensesfb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canimcim hangi antidepresani kullandinda kilo aldin bende antidepresan iciorumda