depresyona meyilliyim...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve olcayyus tarafından 15 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Kasım 2008
    Konu Sahibi : olcayyus
  1. olcayyus

olcayyus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    depresyona meyilli bir yapım var,zaman zaman yaptığım hiçbişeyden zevk almıyorum,eski bi panik atak hastasıyım.zaman zaman üzerimde bunun da etkilerini hissediyorum.devlet hastanesine gittim, sadece prozak verdi.iki kelime bile etmedi.ne yapmalıyım dr.hanım.

2. 17 Kasım 2008
  3. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Olcayyus, şikayetleriniz salt ilaç kullanarak geçmez. Sizin bir psikologa başvurarak düzenli terapi görmeniz lazım. Haklısınız, devlet hastanelerinde sıklıkla psikiyatrlar çalışıyor. Eski düzenlemeye göre hem psikiyatr hem psikolog çalıştırmak zorundaydı hastaneler, artık ya psikiyatr ya da psikolog çalıştırmak zorundalar. Devlette çalışan psikologların kim olduğunu en kolay Türk Psikologlar Derneği'nden öğrenebilirsiniz.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
    Online Terapi

4. 17 Kasım 2008
  5. anadoluesk

anadoluesk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de 2007 yılında 6 ay panik atak tedavisi gördüm. İlaçlara başlamadan önce depresyona da girmiştim. İlaçlara başaldım. hepsi tamamen yok oldu. Ben paxera kullandım. Şimdi bezen ara sıra içime sıkıntı basıyor. Ama sadece iş yerinde oluyor bu. Evde olsam olmuyor.

6. 17 Kasım 2008
  7. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Olabilir Anadoluesk, hayatınızı zorlaştırmadığı müddetçe dikkate almanız gerekmiyor.
    Sağlıkla,
    Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
    Online Terapi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.