Depresyondamiyim

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve gxuxl@end tarafından 20 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Kasım 2007
    Konu Sahibi : gxuxl@end
  1. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46:BEN 37 GÜN ÖNCE BEBEĞİMİ KAYBETTİM ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRİYORUM ESKİDEN YAPTIĞIM HİÇ BİR İŞE ODAKLANAMIYORUM ZAMAN ZAMAN KENDİMİ SUÇLAYIP YAŞAMAYA HAKKIM OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM ÇOK YALNIZ VE ÇARESİZİM YARDIM EDERMİSİNİZtatlicadiarzukafamçokkarıştı:KK46:

2. 20 Kasım 2007
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok üzüldüm başın sağolsunn bende 2 ay önce kankimi kaybettim abisi tarafndan öldürüldüüsenağlama kardşim gibiydi acını bi nebzede olsa anlayabliyorumm...:teselli:

4. 20 Kasım 2007
  5. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni çok iyi anlıyorum ne desek boş acını hiç bir şey dindiremez biliyorum.ama yaşamaya hakkım yok gibi düşünceleri at kalbinden lütfen.güçlü olmak zorundasın...

6. 20 Kasım 2007
  7. jnaz

jnaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    576
    Ödül Puanları:
    238
    canım öncelikle başın sağolsun ne kadar zor bi durum olduğunu ablamdan biliyorum onunda üç tane bebeği karnında ölmüştü 3 aylık 5 aylık gibi. ama 4. bebeği diğerlerine oranla sağlıklı doğdu şimdi dünyalar tatlısı bi kızı var ve okula başladı. inşallah seninde aynı şekilde olacak ama zor olsada herşey senin elinde biliyosun tatlım rabbim yardımcın olsun ve acını hafifletsin

8. 20 Kasım 2007
  9. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok üzüldüm Allah sabrını artırsın bu dünya imtehan dünyası bitanem umarım zamanla acıların hafifler kendini dışarı at evde durma ve zevk alabileceğin bir uğraş bul kendine acın çok taze hislerin çok normal bitanem

10. 20 Kasım 2007
  11. ESMA-22

ESMA-22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    başın sağolsun canım.ben de bebeğimi kaybettim.,ikl zamanlar öyle oluyor sora unutursun.ama acısı çıkmıyor.beim 3 yaşında kızım var şimdi unuttum bile .Allah sana sabır versin.eğer kendini gitgide kötü hissedersen bir doktora git.yardın alırsan daha kolay atlatırsın.zannedersem depresyondasın.ama böyle bir durumu yaşayan herkeste oluyor.düşünme .önce bebeğe aldığın eşyaları kaldır ve kendine diğer bebeğim giyecek diye teselli bul.ilerde unutursun.yasakkelime

12. 20 Kasım 2007
  13. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar henüz hiç bişi almamıştım sanki içime doğmuş ama zaman zaman aklıma geliyor çok üzülüyorum 10yıl beklemiştim sonunda hamile kaldım işte dedim tamam oldu ama yüzünü bile göremedim içim çok acıyo

14. 22 Kasım 2007
  15. ELZKRY

ELZKRY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim başın saolsun ama üzülme allahın taktiri 1 veren allah 2 de verecektir hiç merak etme sen moralini yüksek tut.

16. 1 Aralık 2007
  17. Nessy

Nessy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    başın sağolsun annem de ilk bebeğini kaybetmiş... yani bebek ölü olarak doğmuş..
    yetmedi kendi ailesinden bile laf söyleyenler oldu "ha ha ben beddua ettim de ondan bebek olmadı "diye.
    kadıncağız bebeğinin acısı yetmiyormuş gibi kendi ailesinden insanlar ona neler söylüyordu?
    ama pes etmemiş ve ben olmuşum..
    canımcım herşeyin hayırlısı onun ölmesi belki de herkes açısından hayırlı biliyorum ki bunu bu psikolojide idrak etmek kolay değil ama Allah'a sığın ve dimdik dur..kendine iyi bak..

18. 8 Ekim 2008
  19. asibo

asibo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bulunduğun bu zor durumdan kurtulman için öncelikle,senden dahada zor durumda olanları düşün.yaratanın taktiri,evde fzla kalmamaya dikkat et,sık sık arkadaşlarınla bir arya gel,kendine uğraşlar bul.sabırlı ol,yanlış şeyler yazmaktan ve seni inçitmekten korkuyorum,allahım sabrını verir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.