Depresyondayım...... :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve FxixSxixLTxixxixxix tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : FxixSxixLTxixxixxix
  1. FxixSxixLTxixxixxix

FxixSxixLTxixxixxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle iyi geceler kk'lılar

Yardımınıza çok ihtiyacım var. Derdimi hemen anlatmaya başlıyorum. Belki bileniniz vardır ben nişanlıyım. 1 seneden beri nişanlıyım. Benim nişanlımla sorunum şu ;
    Üç senden beri beraberiz ve bir seneden beri nişanlıyız. Üç senden beri nişanlım doğru düzgün bir yerde çalışmadı şuanda da çalışmıyor. Bugüne kadarki derdim bu ve hala da devam ediyor. Ben adam olmasını bekliyorum ama o hala bugün yarın diye geçiştirip duruyor. Kötü tarafı da ben onu çok seviyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. Bırakmak istedim ama yapamadım. Yakın davranıyorum olmuyor. Soğuk davranıyorum anlamıyor anlamıyor anlamıyor...
    Daha ne yapmam gerekli bilemiyorum. Ailem, arkadaşlarım, iş arkadaşlarım kısacası çevremdeki herkes nişanı atmamı istiyorlar bende düşündüm ama yapamadım çünkü seviyorum.
    Evlendiğimiz zaman (tabiki bu gidişle evlenebilirsek) hala çalışmazsa diye de çok korkuyorum. Onunla ilgili önümü göremiyorum. Ayrılmakla ayrılmamak arasında kaldım. Sevdiğim için ayrılamıyorum ama bu olan olaylar yüzünden de ayrılmak istiyorum.
    Üç sene içinde toplam bir sene çalıştı yada çalışmadı. Çoğu zaman kendi kendime ağlıyorum, kimseyle konuşmuyorum, içime kapandıkça kapanıyorum. Lütfen bana yardım edin zor durumdayım.
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 6 Ekim 2008
  3. cadi kasanxix!

cadi kasanxix! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zor bir durum neden çalışmak istemiyor olabilirki evlenmek istiyorsa gerçekten bazı şeylerin farkında olması gerekir ailenize danışıp öyle karar verin ama iyi düşünün tabiyki önce sıkı bir konuşma yapı nişanlınızla anlatın yaşadığınız ikilemi belki sizi kaybetme duygusu bazı şeyleri hızlandırabilir..

4. 6 Ekim 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kusura bakma canım ama yine çok net olacağım, sitedeki yavaşlıktan zaten zar zor yazıyorum konulara yorum....bu durumda senin değil de nişanlının depresyonda olması gerekirdi...sevdiği kız var ve nişanlı, aile, yuva kuracağım ama iş yok diye...tamam, kimseye acımasızlık edemem yapımda yok, bu zamanda ekmek aslanın ağzında değil midesinde ama nişanlın galiba birinin ona gel, buyur demesini bekliyor, kimse kimseye durduk yere iş vermez...bazı insanlar para için, ekmek için ne insanlarla uğraşıyor, milletin ağız kokusunu çekiyor..bence kesin bir dille konuş onunla, birşeyler için harekete geçsin...ondan bir çuval para kazanmasını beklemiyorsun ya, sadece düzenli bir işe girsin istiyorsun...bu hemen mümkün olmasa bile en azından uğraşması seni sevindirir ve bir yerlerden başlamalı artık..yaşınız kaç bilmiyorum ama nişan takacak kadar sorumluluk almışsınız...bu sorumluluğu alan erkek tüm görevlerini yerine getirmeli derim ben...sen de tabi ki destek ol, fazla da baskı yapıp bunalıma sokmak olmaz ama tavrını da koyman gerek...

6. 6 Ekim 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.590
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşım nişanlılık dönemi evliliğe hazırlıktır..
    Hele ki bir de flört ederek birbirinizi tanıyarak,severek bu işe kalkmışsınız şimdiye sizin düğün hazırlıkları yapıyor olmanız gerekirdi..fisfisfis
    Ama zaten başından beri çalışmıyormuş ki adam?
    Yarın "sen beni bugüne kadar tanımadın mı,ben böyle bir adamım işte!" diye karşına dikilirse daha çok üzülmez misin?:nazar:
    Nefret ederim ben tembel erkeklerden! Tam çalışıp koşturacağı yerde oturmayı tercih ediyor,iyi düşün derim,seni daha çok üzmez inşallah:teselli:

8. 6 Ekim 2008
  9. FxixSxixLTxixxixxix

FxixSxixLTxixxixxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben ona destek te oldum hem maddi hemde manevi
    hani bir laf vardır ya ''maymun gözünü açtı'' diye ama geç oldu biraz
    konuştum hemde defalarca öyle yaptım böyle yaptım olmuyor işte
    en kötüsü de seviyorum :KK43:
    hep tamam düzelticem kendimi
    güzel bi iş bulucam
    bakalım bu son ama :KK43::KK43::KK43:

10. 6 Ekim 2008
  11. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tembel olup olmadığını anlamışsındır
    bazı erkekler var müdürlük gibi tepeden inmek istiyorlar alt kademedeki işleri beğenmiyorlar
    öyle çok erkek biliyorum bu yüzden bekliyor,iş beğenmiyor.
    ya da kendine uygun iş bulamıyorlar.
    ama sorumsuz gibi geldi bana yoksa her halukarda çalışırdı.
    nişanlı sonuçta..
    biraz da gamsızsa,işin var..

12. 6 Ekim 2008
  13. xoxzgrkz

xoxzgrkz CaDı Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    walla işin bayağı zor.. balık baştan kokar sözü tam yeridir bence...çevremde bu tip erkekler dolu...tüm gün boş boş otururlar...kahveden çıkmazlar...git iş bul deyince oram buram ağrıyo derler...üstüne üstlük karısını çalıştırıp onun parasına göz dikerler falan bunun gibi bir sürü örnek sayardım sana...hazır ewlenmemişken iyi düşün derim...çok seviyor olabilirsin...belki oda seni seviyodur..her ne kadar burdan belli olmasada...ama herşey karşılıklıdır sencede öyle değil mi??sen onun için fedakarlık yapıyosan oda senin için birşeyleri zorlaması gerekir..he olsun ben onu çok seviyorum beklerim yola gelicektir dersin ama huylu huyundan vazgeçmiyecektir!!! emin ol!!gerçekten önemli bir karar senin bu yaşların bir daha gelmiyecek cnm ...yazık değil mi sana elin beş para etmez adamı için kendini heba ediyosun...kimbilir ailende ne kadar üzülüyodur...gerçekten değmez cnm arkadaşım...aşk bi yere kadar ...yol yakınken dön derim:kahve:

14. 6 Ekim 2008
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.590
    Ödül Puanları:
    363
    Çok üzgünüm..
    Sadece sevmek hatta çooook sevmek karın doyurmuyor..:nazar:
    İş bulmak kolay değil anlıyorum ama ciddi bir beraberliği olan bir erkeğin hayata daha farklı bakması gerekir..
    Eğitim düzeyini bilmiyoruz ama şu anda tam paraya ihtiyacınız olduğu dönem,taşı sıkıp suyunu çıkarmalı..:bbo:

16. 6 Ekim 2008
  17. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    peki ne ile geçiniyor nişanlın canım çalışmıyorsa. evlilik bambaşka bişey sorumluluk isteyen bir kurum. onda şimdiden yoksa bu sorumluluk bırak. sevgi karın doyurmayacak evlendiginde çünkü. bir ömür diyoruz evliliğe ama seninki bu şekilde şimdiden belli sonucu.

18. 6 Ekim 2008
  19. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    cnm arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum, eskiden olsa belki bu kadar net söyleyemezdim ama tam da bugün karşı komşum aynı dertler yüzünden eşinden ayrılıp ev tuttu, artık kendine başka bi hayat kurdu, onlarda severek evlenmişlerdi 10 yıl önce, ama sevgi karın doyurmuyor çok klişe gibi gelsede doğru maalesef:KK43:(