depresyondayimmmm

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve papatyakk tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : papatyakk
  1. papatyakk

papatyakk Guest

kendimi cok cirkin his ediyorum ;( güzel birisini gördükce cok kiskaniyorum , bunu pskolojik doktorumlada görüstüm bnm gzl bir kiz oldugumu söyledi ama buna ragmen kendimi cok cirkin his ediyorum ,buda hayata olan iletisimimi kesiyo , herseyden kopmak istiyorum , kimi zaman ölmek ..
    hergün agliyorum , ama ne fayda .....

2. 16 Kasım 2008
  3. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108

kafaya takılmaması gereken psikolojidir.

çünkü değerlendirmeyi yapacak olan meşhur deyimle karsi cinstir. bu karşı cins öyle bir insandır ki, neden hoşlanacağı, ne için fedakarlık yapacağı belli olmaz.

örnek olarak, ayakkabıları çok temiz diye, karşısındakine aşık olan kadınlar, ya da poposu süper iri diye karşısındakine aşık olan erkekler vardır.

birde, bu psikoloji ile insan içine çıkmayan kişi olmamalıdır. klişe bir yaklaşım da olsa doğru bir yaklaşım vardır. cirkin kadin yoktur. bunu çirkin insan yoktur şeklinde bir üst basamağa yükseltebiliriz.
    muhakkak herkesin oldukça dikkat çekici güzel bir organı veya huyu mevcuttur.

bu düzeni kuran büyük güç, herkese ömrü süresince yetecek sermayeyi doğuştan yüklemiştir.

ALINTIDIR

Bu yazi cok hosuma gitti, paylasmak istedim sadece.

Ben, kendini cirkin gören insanlari, kendini cok güzel zannedip orasi burasi kalkan insanlardan cok cok hemde cok daha seviyorum..

Belki cok klasik kacacak ama; Insanin güzelligi icindedir.

4. 16 Kasım 2008
  5. mina_melis

mina_melis Guest

böyle düşünmeyin bence Allah herkese bir güzellik vermiştir.kendini çok fazla dinleme düşüncelerini başka yerlere vermeye çalış biraz kendiliğinden unutacaksın bence bu durumu

6. 16 Kasım 2008
  7. mina_melis

mina_melis Guest

bir ara bende bazı şeylere takmıştım kendimde ama şimdi aklıma geldikçe ya ne kadarda boş işlerle uğraşmışım diyorum.hem bence bu senin çirkin olduğundan kaynaklanmıyo.bazen insanın ruh hali iyi olmuyo ve içi nasılsa dışınıda öyle görüyo.canını sıkma.bak bi zaman sonra benim gibi nelere takmışım ben böyle diyeceksin

8. 16 Kasım 2008
  9. BEBS

BEBS Guest

sensibleye katılıyorum.ayrıca çok güzel bir yazı.ne demişler güvenme güzelliğine bir sivilce yeter güvenme varlığına bir kıvılcım yeter.bir insanı tanıdıktan sonra saç rengi vücut hatları kilosu boyu sadece ayrıntı oluyor.önemli olan kalbiniz beyninizin içindekiler ve becerileriniz.herkes doksan altmış doksan değil.hep aynı tiplerde sıkıyor cnm azcık karakteristik özellikler iyi oluyor.ben çilli bir bayanım.allahtan sadece yüzümde var.yıllarca onlardan kurtulmak istedim.ama şimdi onları çok seviyorum.ve ruhuma çok uygun buluyorum.önce siz kendinizi sevin.gerisi gelir:teselli:

10. 16 Kasım 2008
  11. EU1

EU1 Guest

canım benim saglıklısın ya en güzel sey hep kendimde kusurlar arıyan biri olaraktan diyorum sabah programlarının birinde yüzü yanan bir kızı gördüm benim yaslarımda onceki halı o kadar güzel ki onlarca kez ameliyat gecirmiş yüzünün eskiye dönmesi olanaksız yanlızca agız burun oranı düzgün ama o bile o kadar umutlu kendimden utandım yanı sükür diyelim canım eminim sende güzel bir kızsın içindeki sıkıntılar seni mutsuz edince öyle gözüküyorsun . cünkü kendine güvenen kadından cekici hiçbir güzel kadın yoktur sükür et yine de takma böyle seyleri olurmu seni cok iyi anlıyorm allaha sükür et olumlu düşün kıskanclıgı at içinden bak yüzün ısıyıcak birdene

12. 16 Kasım 2008
  13. girdiğin gibi çık bakiim o depresyondan tıpış tıpışş :eek:klava:

14. 16 Kasım 2008
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kendine haksızlık etme lütfen...
    herşey dış güzellik değildir bunu unutma...
    kendinle barışık olmalısın...
    sen kendini sevip sayacaksın ki başkalarıda sevip saysın...
    sevgiylen kal:teselli:

16. 16 Kasım 2008
  17. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çirkin kadın yoktur :nazar::nazar:

18. 16 Kasım 2008
  19. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben şunu biliyorum ki sen bizden bazı şeyler duymak istiosun ama biz ne söylersek söyleyelim önemli olan sensin allah herekse ayrı bi güzellik vermiştim sana bunu söylüyorum ama senin durumlarına bazen bende geliyorum hatta çok sık oluo ama kendini görünüşünle değerlendirme kendindeki güzel duyguları belirle onlarla sev kendini ki hayatta çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır bunu sakın unutma

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.