Deracine-Bioderin Selülit Serumları...

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve ticktack tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ticktack
  1. ticktack

ticktack soğuk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar. deracine adlı bi ürün çıkmış, alan ya da kullanan var mı? bioder ve bioxcin'i üreten firmaymış. eczacı çok iyi dedi. küçük tüplerde sıvılar var, sürüyorsun başka hiç bir şey yapmıyosun. 12 hafta sonunda %100 sıkılaşma, %90 selülit görünümünde azalma, %70 bacak çapında incelme diyor. fiyatı 59 ytl. alan kullanan oldu mu? merak ediyorum... CADIARZU

2. 2 Haziran 2008
  3. mrsfreesia

mrsfreesia gracias a la vida.. Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    163
    bende şimdi gördüm reklamlarda konu açacaktım buraya arama yapınca burası çıktı henüz kimse bişey yazmamış ama bende çok merak ediyorum bayanlar bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen almayı düşünüyorum

4. 5 Haziran 2008
  5. EU3

EU3 Guest

YAKLAŞIK 10 GUN ÖNCE BİR ECZANEDEN GEÇERKEN İLANINI GÖRDÜM HEMEN O AKŞAM 2 KUTU ALDIM HEM BASEN HEM GÖBEĞİM ÇOK ERİDİ BU ZMAANDA BAYAĞI ZAYIFLATTI ÇOK FARK ETTİ HERKES DİYOR BASENLERİN BACAKLARIN ÇOK ZAYIFLADI DİYE AMA GELGELELİM DAHA BUTUN SELÜLİTLERİM DURUYOR ZAYIFLATTI AMA SELÜLİT GEÇMEDİ DAHA DURUN BAKALIM DAHA 1HAFTAM VAR BİRDE GUNDE YARIM ŞİŞE DİYOR BEN 1 ŞİŞE SÜRÜYORUM BELKİDE OYUZDEN HEMEN İNCELDİM TEK İSTEDİĞİM SELÜLİTLERİMİN GEÇMESİ ZAYIFLAMAK KOLAY BİRDE SUNA DUMANKAYANIN ÇAYINDAN İÇİYORUM ODA YARAMADI GİBİ MASAJ KESE YAPIYORUM SOLGARIN ANANAS HAPI ALDIM ARA SIRA ALIYORUM AMA SELÜLİTLERDEN TIK YOK SELÜLİTİNİ TAMAMEN GEÇİRMİŞ BİRİLERİ VARMInaniknanik

6. 5 Haziran 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Slm Ben 10 Gün önce Reklami Yokken Aldim çok Zayiflatti Ama Selülitler Hala Duruyor Zayiflamak Istiyorsan Al Ama Selülit Daha Geçirmedi

8. 6 Haziran 2008
  9. m3rv3

m3rv3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    ben de bugun aldım kadın en az 2 aylık kullanım şart dedi bi kutu bi ay gidiyomus her gün 5 ml kullanılıyomus siseler 10 ml'lik 15 taneler. yani 1 günde yarısını sürüosun bi sisenin.

10. 12 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Ben 3 Haftadir Kullaniyorum Herkesden önce Ben Almiştim Daha Reklami Yoktu Birsürü Paramda Gitti 2 Kutu Aldim Inceltti Ama Selülitler Ayni Biri Burda Ben Sporla Kurtuldum Yazmişti Hiç Kalmamiş Sporu Deniyecem Hem Selülit Hem Sağlikli Kalp Için şart Bence Almayi Düşünenlerde Almasin Bacak Ayni Para Boşa Gitti

12. 12 Haziran 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Hepsi Sikilaştiriyor Vichyde öyle 2 Gündür Ona Başladim Ablam Memnundu Görücez Bakalim

14. 12 Haziran 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Sikiştirincada Zayif Gibi Duruyorsun Ama Selülitlere Kesin çözüm Yakinda çikar Içten Hap Almak Daha Iyi

16. 12 Haziran 2008
  17. ticktack

ticktack soğuk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de aldım en sonunda, gelişmeleri yazarım, ben zayıfım ama zaten ya daha ne kadar zayıflatabilir ki? belli olur selülite etki edip etmediği..

18. 19 Haziran 2008
  19. MELEK XIXSTANBUL

MELEK XIXSTANBUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar bende bugün aldım umarım işe yarar gelişmeleri yazarım size:))