Derdim bir tane deil ki..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Leyla02 tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Leyla02
  1. Leyla02

Leyla02 Guest

merhaba arkadaslar.adim leyla yurtdisnda yasijorum.9 yildri evlijim.2 tane oglum var
    yeni üje oldum am coktanberi kadinlarklubu takip edijorum birbirnize yardim etmeniz falan cok güzel. bende biraz derdlesmek istedim sizlerle.
    suan cebimde 30 € para var bu parajla ajin sonunu getirmek zorundajim. borcharc icindejiz. esim cok iji bi insan ama sadece iji olmak yetmijorki. calismijor suanda ve calismak icinde ugrasmijor. gecen sene durumumuz cok ijidi sirf gururu jüzünden bur durumlardajiz. ortaginla anlasamadi ve tüm herseje küstü.
    ailem zaten kopuk bir aile hcibirzamn destek olduklarini bilmem esimin ailesi uzakda zaten.onlardan bisiy beklemijorum. her baslari sikistijinda kapimizi calarlar ama bizim basimiz dardaa oldumu kimseje gidemejiz.
    oglumun okulda sorunlari var.malesfe 1.sinifi tekrar edijor.hergün okula yolcu ederken allahim isallah bugün cantasindan yine ögretmenin yazdi bir not olamz dije dua edijorum.
    dijer oglum okadar aksi okader yaramzki ne evimde ne halimda ne perdemde hajir kalmadi.hicbir arkadasim yok.
    esimi sevijorum evet ama bazen öjlebir an gelijorki herseji birakib gitmek istijorum. uzun bir yolda yürümek ve kajbolmak istijorum. öjle bunaldim öjle yoruldumki anlataman.
    inanin ne zaman söjle icimden gelerek bi kahkaha atigmi bile hatirlamijorum.
    keske sadece tek derdim oglum olsa dijorum.keske tek derdim para olsa dijorum keske tek derdim ailemle olan problemlre olsa dijorum.
    ujumak istijorum ve birdaha ujanmamak:çok üzgünüm:

2. 14 Eylül 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sizde "y" yerine "j" mi var?:bbo:

okulda ne gibi sorunları var çocugunuzun? okula gidip öğretmeniyle brebir konuştunuz mu?

diğer oğlunuz kaç yaşında?

önce eşinizi kendine getirmeniz gerekiyor bunun için çaba harcadınız mı?

4. 14 Eylül 2009
  5. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Leyla seni çok ama çok iyi anlıyorum. Maddi sıkıntı cok zor. evladının okulda başarılı olmamasıda zor. ınsanın düzenının olmaması, güne mutlu başlayamaması cok kötü. hep bırşeyler eksık hep bırşeyler yarım hep bı mutsuzluk... senı ıyı anlıyorum. Allaha sığın bolca dua et. Kocanda aklını başına alsın.. evın erkeyı mutlaka calısmak zorunda... üzme kendını harab etme Mevlam bı kapı acar elbet

6. 14 Eylül 2009
  7. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    selam arkadaşım hoş geldın aramıza...
    eşiniz calışmadıgından butun problem bana gore..
    eşiniz ne zamandır evde...

8. 14 Eylül 2009
  9. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH yardimciniz olsunuz...esiniz neden calismiyor peki?ismi yok? o mu calismak istemiyor?

10. 14 Eylül 2009
  11. Leyla02

Leyla02 Guest

kusura bakmayin daha dikatli olurum.yazim ve türkcem pek iyi diyil.özür dilerm
    oglumun sorunlari matematik dersi ile.okumayi yazmaji okula baslamadan cözen cocuk birtürlü matematiki kafasi almiyo.
    esime cok kez konsutum.ama ben konusuyorum o dinliyor.haklisin diyo sadece

12. 14 Eylül 2009
  13. nurnberg

nurnberg Kızım yaşama sevincim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen yurt dısında hangı ülkedesın????

14. 14 Eylül 2009
  15. Leyla02

Leyla02 Guest

nrunberg cok tesekür ederim.evet cok zor.hep dua ve sükür edijorum zaten.elden ne gelir

samyeli esim 1,5 yildir calismijor

lavinya esim calismak istijor ama kendince ugrasmiyor

16. 14 Eylül 2009
  17. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    [ı]eŞının ÇalıŞmama sebebını anlamıŞ deĞılım....

ıŞ mı yok?

Pekı neyle geÇınıyosunu?

Ev kıramı ve ıkı Çocukla....
    [/ı]

18. 14 Eylül 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım biraz daha açarsan iyi olur.neden çalışmıyor eşin.nasıl geçiniyorsunuz.hangi ülkedesin.sen çalışyor musun ?