derdim çok büyük

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve xxedaxx tarafından 14 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Haziran 2008
    Konu Sahibi : xxedaxx
  1. xxedaxx

xxedaxx Guest

kızlar benim vajinusmus sorunum var 4 yıllık evlıyız ama ne yaptıysak olmadı kayın valıdem cocuk için sıkıstırıyor durumu bilmiyo kimseyle paylaşamıyoruz eşim çok hassas bu konuda bu duruma oyle alıştıkkı kabullendik .. artık çocuğum olsun istiyorum bu durumda olan varmıCADIARZU

2. 14 Haziran 2008
  3. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Off bunu halletmeniz gerekiyor biran evvel evlilik cinsellik olmadan çok zor yürür..Eşininde seninde ihtiyacınız var buna...Psikiyatra gidin bu olayı çözün...Herkes yapıyor ben mi yapamıcam diye düşün?Senin ayşeden fatmadan neyin eksik?Acıcak diye korkuyorsun sanırım acısa acısa en fazla ne kadar acıyabilir ki?Orası erkek cinsel organı rahatca girebilsin diye dizayn edilmiş, doğanın kanunu bu doğaya bırak herşeyi oldumu bitanem?Korkma orası oldukça genişleyebilen bir yer, düşün koca bebek çıkıyor ordan erkek cinsel organı mı giremicek?

4. 14 Haziran 2008
  5. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    523
    Ödül Puanları:
    188
    canım geçmiş olsun doktordan yardım almayı denediniz mi hiç ..kayın validene cok fazla kulak asma önce sizin sağlığınız önemli..

6. 14 Haziran 2008
  7. xxedaxx

xxedaxx Guest

bunu bende biliyorum ama bir türlü izin veremıyorum kasıyorum kendimi bu olaydan sonra esimdede ereksiyon sorunları basladı

8. 14 Haziran 2008
  9. ah cnm ..mutlaka uzman yardımı almanız lazım şimdi kolay bi yöntemle hallediyorlar
    tadavisi olmayan bişey değil..hele korkacak bişey değil .
    fakata mutlaka yardım al önce bunu yen sonra cocuk ...sevgiler

10. 14 Haziran 2008
  11. tanrubeyf

tanrubeyf eski kk günlerini özlüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Vajinismus ;sorununa sahip çiftlerde yönelim, çoğu zaman artık aileye yeni bir bireyin eklenmesi gerektiği dönemlerde artmaktadır.

Genellikle hanımlar bu olayın yakın arkadaş ve aileleri tarafından duyulmaması için büyük bir çaba içerisinde girmektedirler. Yaşanan tüm bu kısır

döngüler rahatsızlığın çözüm sürecinde gecikmelere neden olabilmektedir....

canım sen en yakın bir zaman da Psikiyatra yada psilokoloğa gitmen lazım.....

12. 14 Haziran 2008
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    uzman yardımı alın hemen, bu kadar da beklemişsiniz..

14. 15 Haziran 2008
  15. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    4 senedir hiç doktora psikoloğa yada bu işin gerçek uzmanına gitmedinizmi buda baş ağrısı diş ağrısı gibi bir hastalık yapman gereken tek şey ilgili yerlerden yardım almak bu şekilde nekadar daha geçerki ewliliğin doğasına aykırı birkere yine şanslısınki eşin 4 senedir anlayış göstermiş az bir zaman değil neticede. cesaretini topla we ilgili biryere git ve çözümle bence
    geçmiş olsun

16. 15 Haziran 2008
  17. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    yazdıklarının üstüne söylenecek bir söz bulamıyorum canım ağzına sağlık.. a.s.

18. 15 Haziran 2008
  19. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlara sonuna kadar katılıyorum belki söylemesi kolay diyiorsun içinden ama inan hepsi doğru düşünsene mutluluğuna mutluluk katılacak ve belkide hemen hamiş kalacaksın bir an önce bu soruna çözüm bulman gerek arkadaşım ailen için anne olmak için vede en önemlisi eşini kaybetmemek için helal olsun inan taktir ettim eşini ama sende çabala artık 4 sene aynı yerde saymışsın bi 4 sene daha bekleme tamammı arkadaşım???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.