Derdim evlenememek.!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melina1 tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : melina1
  1. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar benimde bir derdim var derdim bir türlü evlenememek aslında fedakar ,sevgi dolu bir insanım ,paylaşımcıyım ,seversem sevdiğimin üzerine titrerim ama nevarki birtürlü aradığım insanı bulamıyorum yaşım 35 çevremde herkez evlendi benden 13 yaş küçükler bile evleniyor ama ben nekadar insanla tanışsamsa birtürlü kısmet olmuyor :KK43:boyum 172 80 kiloyum sanırım son zamanda tanıştığım insanlar kilomdan dolayı beni tercih etmedi ve diyet yapmaya başladım karşıma çıkan erkekler hep eğlence için görüşmek istiyor büyük kısmı sorumluluktan korkuyor görücü usulü tanıştırdılar elektirk almadım birtürlü forumdaki arkadaşlar derdimi sizle paylaşmak istedim acaba ben ne yapsam nasıl bir çözüme gitsem bazen düşünüyorum bende ne eksik varda evlenemiyorum çok ağladığım zamanlar oldu bayramda görüyorum kuzenlerim çocukları olmuş bize ziyarete gelmiş arkadaşlarımı görüyorum hepsinin yanında eşi var bu beni çok üzüyor yalnız olduğum bir sevdiğim eşim olmadığı için:KK43:

2. 20 Eylül 2010
  3. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    benım yasımda 27 lıseden butun arkadaslarım evlendı kuzenler akrabalar herkesın cocugu oldu herkes soruyor bırde guzel kızsın neden dıyor ama kısmet ıste bırtek sız degılsızınız..gorucu usulune hos bakmıyorum ama kendım ıcın dıyorum ıs bulamıyorum ıs yok cevre yok arkadas yok nasıl bulacagım kı es adayıını ama dua edelım hayırlısı olsun sızın ıcınde edıcem

4. 20 Eylül 2010
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    zayıflamayı deneyın kendınızede guvenın her zaman ıs var mı sızın

6. 20 Eylül 2010
  7. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    canım ben 10 yıl çalıştım ama yaştan dolayı iş sorunuda var ve yıllarda iş ortamlarında yıprandım gerçekten sanırım biraz içime kapandın internetten cv gönderdim bir çok yere ama cevap şimdilik yok evet diyet yapıyorum burada forumda zayıflayan çok insan gördüm onlarda motive oldum doğru beslenmeyi iyice anladım ve zayıflıyorum çok şükür ama evlenememek derdi akşamları kendimle başbaşa kalınca çok yıpratıyor gerçekten:KK43:

8. 20 Eylül 2010
  9. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    duaların için teşekkürederim bende benim durumumda olan insanlara dua ediyorum sizin içinde edeceğim

10. 20 Eylül 2010
  11. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu işler kısmet işi inan evlilik çok zor yalnış biriyle yapmaktansa doğru kişiyi beklemek daha iyi.

12. 20 Eylül 2010
  13. hande19

hande19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    melinacığım daha deminde anlattım biraz nasip bunlar seni anlıyorum kardeşimde yaşadı ve çok yıprandı..

14. 20 Eylül 2010
  15. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    aslında gerçekten çirkinde birideğilim çevremde boşanan insanları gördükçe allah belkide beni beladan hayırsız evlilikten koruyor diye düşünüyorum ama bir bebeğim olsun istiyorum ailem olsun aslında çokmu istiyorum:KK43:

16. 20 Eylül 2010
  17. melina1

melina1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.394
    Ödül Puanları:
    123
    kardeşini anlıyorum etrafta okadar evlilikten çok korkan erkek varki ben çok karşılaştım öyle insanlarla hep yararlanmak için yaklaşıyorlar bir aile kurayım bir düzenim olsun diye düşünmüyorlar

18. 20 Eylül 2010
  19. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    herseyın hayrlısı,allah nasıp etmısse mutlaka o sızı bulur,
    bende 27 yasındayım bekraım,mutlaka ınsan bı yuvası evı esı bebegı olsun ıstıo
    ama ha deyınce olmuo malesef,nasıp kısmet ısı bunlar,ben buna ınanıorum,,
    vaktı saatı gelınce olur
    guzellıkle cırkınlıkle olcak ıs degıl
    allah bı yolun akoymustr ıns tez zamanda gonlune gore bı yuva kurarsın