Derdim İngilizce Öğretmeni olmama rağmen atanamamak :(

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve rosa67 tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : rosa67
  1. rosa67

rosa67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    [kızlar ing öğretmeniyim 2006 mezunuyum ilk yıl 61 aldım 62 le atandı diğer yıl çok çalıştım puan iyi geldi şansızlık yine 67 ile kaldım sonra geçen yıl evlendim şimdi çocuk sahibi oldumçok şükür 3 yıl bynca ücretli çalıştım nasıl bir duygu anlatamam diğer öğretmenler kadar çalış sen onların 4 te birini alll valla çok üzgünüm yine atama varmış martta inşallah o zaman atanırızzz diğer arkadaşlarıma da çok üzülüyorummm sizle paylaşmak istedim o kadasr çok emek verdim ki kpss ye matematik dilci olduğumuz için yok bir de anlamıyorum :KK43:bu sene bir de bebek oldu martta atanamazsam bebekle nasıl çalışılır kii

Son düzenleme: 1 Mart 2009
  2. 1 Mart 2009
  3. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Allah yardım etsin canım inşallah atanırsın Allah gönlüne göre versin

4. 1 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

aldigin puanlar cok dusuk degil mi? yuz uzerinden? atanamaman normal o halde

6. 1 Mart 2009
  7. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    okumak bir dert iş bulmak bir dert offff offfff nereye kadar bakalım :nazar:

8. 1 Mart 2009
  9. SultanSena

SultanSena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ingilizce öğretmenliğinin puanı o kadar yüksek değil biraz daha çalışman gerekiyor demek ki.Sen dua et branşından alım çok yapılıyor.Ben sınıf öğretmeniyim 79 aldım bir işe yaramadı.Matematik çalış biraz.Dersane falan düşün haftasonları .

10. 1 Mart 2009
  11. nur.sima

nur.sima Guest

demek biraz daha çalışmanız gerekiyor. çalışma stiliniz yanlış öğretmensiniz daha iyi bilirsiniz. unutmayın herşey nasip, tabi inanırsanız

12. 1 Mart 2009
  13. iipekk

iipekk Dikkat! bebek var :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah hepınızın yardımcısı olsun
    benım kardesımde ıngılızce ogretmenı 2007 mezunu
    atanamadı yuksek lısansa basvurdu toefl lazımmıs onu beklıyor
    sozlesmelı falan calıstı cok yıprandı pes ettı ogretmenlık bana gore degıl dıyıp duruyor
    Hakkınızda hayırlısı...

14. 1 Mart 2009
  15. Canım puanın cok düşük calışmadan olmaz ki ingilizce puanları zaten cok düşük...sebat etmen lazım..kursa git bence..

16. 1 Mart 2009
  17. NuR_bojuk

NuR_bojuk kürşad-ela eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben de ingilizce öğretmeniyim 2007 mezunuyum ve mart atamasında Allahtan birşey çıkmazsa atanacağım aralıkta gidebilirdim ama 21 açmak istemedim halimize şükürler olsun yine çünkü 100 alsa bile atanamayan bölümler var fizik gibi bak ben bu sene 74 puan aldım özel kolejde ve dersanede çalıştım haftanın 4 günü akşam 8 de eve geliyordum ama ne yaptım ettim bu puanı aldım yeter ki isteyin çocukla zor olur mu elbette olur ama kendinize güvenirseniz sabrederseniz yapılamayacak birşey değil bakın benim dersaneye giden ark ım 63 aldı ben o kadar yoğunlukla 74 aldım bu birazda kendine güven ve istek meselesi inş hakkınızda hayırlısı olur