Derdim ok byk yardm edin

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve halimyaman tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : halimyaman
  1. halimyaman

halimyaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar ben 2007 den beri buraya üyeyim hergün burdayım.ama şimdi sizinle paylaşacagım sorunum yüzünden farklı bir rumuz almak zorunda kaldım.çünkü akrabalarımda buraya üye ve birbirimizden haberdarız.neyse gelelim konuya

Ben dünden beri o kadar perişanım ki nasıl anlatacağım bilemiorum.ben yeni evliyim daha bir yıl olmadı.eşimle üniversiteden arkadaslar vasıtasıyla tanıstım evlendim.eşimin üniversiteden bir arkadası var oda benim arkadaşımla evli ve onlar evlenelide daha bir yıl olmadı.biz birbirimizi çok iyi tanıyoruz hepimiz ortak arkadasız yani.dün eşimin arkadasıyla nette konusuyoruz bana sürekli kendini çok üzen bir derdinin olduğunu söylüyor ama ne olduğunu bir türlü söylemiordu.dün en sonunda söyledi.bana eşini sevmediğini ve beni sevdiğini söyledi.bunu şimdiye kadar içinde binbir ızdırapla tasıdığını fakat söyleyemediğini bugun cesaret bulduğunu söyledi.bende bunu nasıl söylersin ben evliyim dedim.oda biliyorum sneden hiç birşey beklemiyorum bana istediğin şeyi söyleyebilisin ben bunun duyulma ihtimaline karsın neler olacagını bile bile söylüorum bunu,herşeyi göze alarak söylüyorum dedi.ben soğukkanlı olmaya çalıştım.ama perişan olmustum.ben dedimki sen benim arkadasımdın bundan sonrada seni asla başka gözle göremem sende beni arkadasın olarak gör böyle bişey olmamış olsun dedim.oda ben seni arkadas gözüyle görüp konusamam dedi.sonra kesinlikle bir daha konusmamaya karar
    verdik.
    ama dünden beri mahvolmus durumdayım.kendisi eşimin hayatta en sevdiği arkadası dostu herşeyi.bi kaç gün görüşmeseler eşim onu özler arar.öyle bi arkadaşlar yani.ben çok acı çekiorum bunu eşime söylesem mi söylemesem mi die ne yapacağımı bilmiorum.çok kötüyüm.bana birşeyler söyleyin lütfen..

2. 13 Haziran 2009
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gercekten coık tuaff esınızın arkadasıı bu kadar kallesmıskıı sız evlı oldugunuz halde ve esınızın en sammımı arkadası olmasınja ragmen sevgısını ıcıne gommedenn ve en buyuk terbıyesızlıgı yapmıs evlı bır bayana acılmmıs delıkanlı bır ınsan olamaz oo ben ona kalleslık lafından baskasını yakıstıramdımm bı sekılde esınızı o arkadasında uzaklastırıp bır daha gorusmemeye ozen gosterınn

Son düzenleme: 13 Haziran 2009
  4. 13 Haziran 2009
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    yanı cok aklım karıstı
    oncelıkle sormak ıstedıgım su konusmanın kayıtları var mı?

6. 13 Haziran 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    esine mutlaka soyle derim canim..
    ne olur ne olmaz..

8. 13 Haziran 2009
  9. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    mutlaka eşinize söyleyin..çok önemki bir konu..bir dahada onlarla görüşmeyin..

10. 13 Haziran 2009
  11. halimyaman

halimyaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    konusmanın kayıtları var bir kısmı var yani.ben eşime su sartlarda söyleyşp söylememeyi düşündüm.eğer kendisi sadece bana açılmış olmakla kalır bir daha rahatsız etmezse söylemeyi düşünmüorum.ama tekrar benimle irtibata geçip aynı seyleri söylemeye devam ederse o zaman söylemek zorunda kalırım.bilmiorum ya kafam çok karısık eşim duysa hem mahvolur hem onu mahveder

12. 13 Haziran 2009
  13. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya esıne soleyınce tatsız bır durumla krsılasırsaaaa ııyı dusunmek laızmmm bence fevrı davranmayınn ıyı akıllı dusunup ondan sonra yapacagınız seylere karar verınn sonra ıstemedgınız seylerle karsılasmayasınızz

14. 13 Haziran 2009
  15. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    konu garip cidden ama üyelik neden silinecek onu daha çok merak ettim garip olan benim zannımca:nazar:

16. 13 Haziran 2009
  17. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    çok kötü bir durum . ne denir bu durumda. söyleseniz bir türlü söylemesiniz bir türlü..konuşmayacaksınız ama arkadaşınız onunla evli,,, eşinizin en yakın arkadaşı. yani görüşmemeniz mümkün değil. .
    valla eşinize usturuplu anlatın desem,eşinizi tanımıyorum tepkisi ne olur. gider mazallah adamı vururmu yada dövermi. yapısı nasıl. ..
    ama söylemeden de olmaz. uzaklaşmak zorundasınız onlardan. sizde eşinizde.

Son düzenleyen: Moderatör: 13 Haziran 2009
  18. 13 Haziran 2009
  19. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    eşiniz böyle kalleş bir arkadaşı olduğunu öğrenmeli...