Derdime ortak olur musunuz:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve uyuyan_guzel tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : uyuyan_guzel
  1. uyuyan_guzel

uyuyan_guzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    genelde burda yazdıklarınızı okuyorum dertlerınızı üzüntülerinizi çokta üzüldüğüm insanlar oldu.Şuan içim içimi kemiyorum bir felaket baskı var içimde derdimi sizinle paylasmak ıstıyorum destege akıla ıhtıyacım var

agustosta 3.yılı bıtıp 4.e giricek bir ilişkim var niyetimiz basından beri ciddiydi ilk gorusmeye basladık arkadas olarak ve ılıskıye basladıkta sonra evlenmeye karar verdık erkek arkadasımla unıversıteyı bıtırmemı bekledı o sırada tabıkı her ılıskıde oldugu gıbı kavgalar oldu, mutlu gunlerımız oldu ayrılıklarımız oldu ama bu zamana kadar geldık
    şuan ki derdim erkek arkadasımın babası cok hasta ve cok gergın bırkac aydır üzerine cok gıtmemeye calıstım gunlerımız gayet guzel gecıyordu sonra grip oldu bır hafta bende telefonda sen bana naz yapıyosun hasta falan değilsin dedim şaka yapmaktı amacımama kırılmıs bır saat sonra aradıgımda arabada midem bulandı cok dedıgımde hadı rol yapma bana dedı o an anladım bır gerıldık aksam msne gırdık beraber genelde cok sık gırmeyız napıyosun canım dedı bende annemle konusuyorum bana gorucu cıkmıs gecen annemlerle ceyız bakmaya gitmiştım orda teyzeler benı cok begenmıs gorucu cıkmıslar hahaha:) falan dıye anlatıyodum hayırlı olsun yazdı bende bıraz kıskansın falan dıye annemde daha kucuk falan demıs dedımbaktım ses yok 1 saat oldu msnde acıl bırsey oldu basından kalktı heralde dıye dusunurek bekledım tam 1 saat en sonudna aradım acan yok 20 gun oldu ılk bır hafta cok aradım ard arda ardada aradım ama yok telefona cevap mesaj attım kırılıcagını bılseydım hıc soylemezdım amacım saka yapmaktı yoksa boyle bırsey cıddı olsa tavrım daha farklı olurdu annemde takıldı zaten bu kadar kızıcagını bılemedım dedım mesaj attım cevap yok

sonra bir haftanın sonunda msnde en yakın arkadasımla konusuyorum erkek arkadasım msnını actı ıletısınede 5-10 antalya maysta tatıl yazmıs cok üzüldüm gorunce cunku bırlıkte gıdecektık o tatıle antalyaya ablamın nısanı yuzunden gıdememıstık ertelemıstık sımdıde yabancı gıbı msne gırıyo cıkıyo cok özür diledim cok mesaj attım ama hıc cevap vermedı ne bıttı dedı nede bıtmedı hıc bır cevap vermedı napıcam bılmıyorum en son 6 ay once bır tartısma yasamıstık ve bana tuğce boyle bıtmesı daha dogru devam etmek bıze zarar verıcek dedı 2 ay ayrıldık sonra o geldı barısmak ıstedık ve barıstık

ben sımdı ne yapıcam kızlar ya aklım mantıgım durdu boyle mı bıtıcek yılların ılıskısı bırde son zamanlarda hep evlılık hayallerı kuruyordum cok az kaldı dıye aılelerı tanıstırıcaktık cok üzülüyorum bana bır akıl verın:gitme:

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2010
  2. 19 Mayıs 2010
  3. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    ya kusura bakma ama 4.yıla giripte böyle konular tartışmanız bana saçma geldi.

ne bileyim kıskandırmaya çalışmak,zarf atmak falan genelde ilişkinin 1,taş çatlasın 3.yılında kalır,ayrıca şaka yapmışsınız ama anlamamış karşılık vermiş,4 yıldır bu adam tanıyamadımı sizi.

yani bilmiyorum genel olarak yeni çıkan çiftler gibi davranıyorsunuz

4. 19 Mayıs 2010
  5. ozzy_mim

ozzy_mim artık evli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay bilemedim ne diyeceğimi.yani siizn şaka biraz eşek şakası mı olmuş ne.ama insan 20gün nası açmaz tel i.evini fln bilmiyor musunuz?yüzyüze görüşseniz belki çözülür olay.yüzyüze görüşebeilceğiniz bir ortam ayarlayın.bitecekse de yüzyüzeyken bitsin yani.bu ne böle çocuk gibi.ama hastalıktan dolayı gergin heralde demek ki.üst üste gelmiş.yüzyğze görüşemez misiniz?

6. 19 Mayıs 2010
  7. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hastalığını ciddiye almamanızın ardından böyle bir konuşma geçmesi hoş olmamış onun için sanırım...
    Erkekler gerçekten bir burun akıntısını bile 1 hafta dinlenerek geçirirler.. çok nazlı oluyorlar.. sizden ilgi beklemiş göremeyince bi de üstüne siz görücü muhabbetini yapınca baya bozulmuş anlaşılan.. ama bunun şaka olduğunu söylemenize rağmen bu kadar uzatması gerçekten can sıkıcı.. fazla abartmış başka bir neden var bence.. ama evlilik arifesinde böyle bir şey söylemeniz hoş olmamış.. gerçi sizin kötü bir niyetiniz yokmuş ama erkekler işte olmayacak şeyleri ciddiye alıp ciddiye alınacak şeyleri es geçebiliyorlar..
    Sadece telefonla mı ulaşabiliyorsunuz ona?... en azından okuluna ya da çalıştığı yere hatta gerekirse evine gidip konuşmalısınız bence.. böyle sessiz sedasız çekip gitmesi (gittiyse tabii) hoş değil.. ben bir ilişkinin ne kadar kısa olursa olsun telefonla ya da msn de bitmesini anlamıyorum.. en azından son kez de olsa yüz yüze konuşup halletmek ya da nokta koymak gerekir.. bence onunla karşılaşabileceğiniz yere gidip konuşmalısınız..

8. 19 Mayıs 2010
  9. pamuk helva

pamuk helva & Gülümse & Pro Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    163
    yerinde olsam ne ararım ne sorarım..yaşınız kaç bilmiyorum ama, nişanlının da senin de tavrın çocuklar gibi... hele hele nişanlının son yaptığı olgun bir davranış değil....yaptığı davranış gösteriyor ki; siz evli olsanız aynı evin içinde ne olduğunu anlamadan küs, asık suratla da dolaşır durur herhalde....ya problemlerinizi, kırıldığınız davranışlarınızı açıkça konuşup halledin...veya böyle çocuk gibi kaprisler yapmaya devam edecekse bırakın gitsin..ne bu canım...ben olsam hiiiiiç aramam...20 gün telefonlarına cevap vermemek de ne demek...ne yapmışsın ki sanki !!

10. 19 Mayıs 2010
  11. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hic ilgilenmee..6 ay once zaten bitmesi gerektigini soylemis birak sensiz kalip dusunsun biraz.sanirim tatile de yalniz gitmeyi kafasina koymus..

12. 19 Mayıs 2010
  13. uyuyan_guzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    .....

Son düzenleme: 2 Haziran 2010
  14. 19 Mayıs 2010
  15. uyuyan_guzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ......

Son düzenleme: 2 Haziran 2010
  16. 19 Mayıs 2010
  17. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım 20 gundur ses çıkmamış bundan sonra bir adım gelmesini bence bekleme git ve konuş.. ama kendin için konuş.. soru işaretleriyle kendini yer bitirirsin.. valla dün gece biz biraz bozuk kapadık telefonu acaba kötü mü oldu kırdımmı onu diye uyuyamadım tüm gece..bu 20 gun sürse ki ben böyle bir şey olsa 2. gun dayanırım kapısına.. ha niye aramadı diye çıkışmak için değil tabiiki.. özür dilemek için de değil sadece içimi rahatlatmak için.. belirsizlik insanı en çok yoran şeydir bence ya... bence kendin için git ve konuş.. yıpranma daha fazla..

18. 20 Mayıs 2010
  19. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım iyide ben anlayamadım bu kadar yılsır berabersiniz,belli bi adresi veya ulaşabileceğin kimse yokmu?ne olursa olsun yaptığı saygısızlık çünkü hiçbir açıklama yapmadan olmaz böyle,hakkında en hayırlısı olsun inşallaholumunekankayizsmile

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.