derdimi dinledim derdimden iğrendim......

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Karxixnca Kxixz tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Karxixnca Kxixz
  1. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    derdimi dinledim
    derdimden iğrendim
    onun derdini gördüm
    derdime imrendim
    ne zaman şu siteye girsem hem çok üzülüyor hem halime şükrediyorum. bakıyorum tanıdık ark hamile seviniyorum allahım diyorum darısı benim gibi isteyenlere olsun diyorum
    bilmediğim bitkilerin faydası denemiş kürleri okuyup uygulamaya çalışıyorum teselli buluyorum sizlerden
    sonra bir bakıyorum ilerlemiş hamileleikte bebeklerini kaybedenleri okuyorum yagmur butterflys neslihan allah yardımcıları olsun hepimiz bebek istiyoruz ama hepimizin farklı problemi var evlat acısını kimi 34. kimi 21 .haftada kimi 5. haftada kimide benim gibi 8. haftada yasamış rabbim sürekli imtihan ediyor bizi
    bebegimi düşürdüğümün ertesi günü eşimin kuzeninin hanımı doguma gitti yanımdan ikimizinde sancısı var ama ben kaybettim yavrumu o dünyaya getiriyor içim yandı aradan 4 ay geçti şimdi tekrar hamile ve kürtaj düşünüyor allahım sana versin ben istemiyorum diyor aglıyor hıçkırıklarla bende içimden aglıyorum kürtajla gidecek yavruya
    kıymetini bilmez bizim yasadıklarımızı yasamayan övünür gibi ceketi atsa hamile kalıyorum 4 kürtaj oldum diye vesselam derdimiz büyük ama sabrınıda veriyor rabbim

2. 29 Aralık 2008
  3. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel anlatmışsın gerçekten böyle hisediyoruz hepimiz bende 6 haftalık düşük yaptık tüp bebek tedavisiyle sahip olduğum meleğimi benim düşük yaptığım gün eltimin hamile olduğunu öğrendik bizde ne olursa olsun arayıp hiç biey olmamış gibi tebrik etmek zorunda kaldım içim acıya acıya ama yapacak bişeyimiz yok allahtan gelenin başımızın üstünde yeri var artık böyle düşünüyorum önceden neden ben diyordum ama artık başına gelenlerinden benden farklı olmadığını farkettim halimize şükür demekten başka bişey gelmiyor elimizden

4. 29 Aralık 2008
  5. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar evet gerçekten tamamen sizlere katılıyorum. bende 2 defa bebeğimi kaybettim. biri kürtajla alındı. 2,5 aylıkken diğeride iki ay önce düştü 6,5 haftalıktı. hayırlısı elbetteki diyorum bunlar bizim için bir sınav. ve öbür dünyada belkide bizim günahlarımızın affolmasını sağlayacaklar kim bilir:KK43:( belkide günahlarımızın kefareti bunlar tabi allah bilir ama yaşamamız gerekiyomuş ve yaşadık tüh keşke diyecek durumumuz yok artık önümüze bakmamız lazım diye düşünüyorum herşeyin hayırlısı allah bizede nasip eder inşallah.

6. 29 Aralık 2008
  7. deniz_gxuxnexsx

deniz_gxuxnexsx Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    derdimi dinledim
    derdimden iğrendim
    onun derdini gördüm
    derdime imrendim

Ne güzel söz...İnsan kendi derdine de imreniyor zaman gelince...

8. 29 Aralık 2008
  9. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çoküzüldüm canım ...
    Allah sabır versin .. düşüğün arkası doğum der eskiler , inanır mısın bilmem .. inşallah benzer bir mucize de seni bulur en yakın zamanda ...

10. 29 Aralık 2008
  11. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir kez hamile kaldıysan yine kalırsın neden bu kadar ümitsizsin demişti bana doktorum 4aylık üçüz bebeklerimi kaybettiğimde.sanki birdaha olmayacak gibi geliyordu.şimdi 53 günlük bi oğlum var.Allah tüm olmayanlara versin.ümitsiz olmayın arkadaşlar hiç olmayacak gibi geliyor biliyorum ama olacak inşallah vakti geldiğinde.

12. 29 Aralık 2008
  13. pembemavi

pembemavi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu ceket atınca hamile kalanlar. onlardan ben de tanıdım. o lafın arkasından attıkları kahkahaları, "aman ben öyle bir kadınım ki aman kocam öyle bir erkek ki" tavırları... hiç çekilmiyor. sanki tercih edilebilirmiş sanki bir başarıymış gibi doğurganlık.

14. 29 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

canım,üzülme demek çok istiyorum sana ama eminim,üzülmemek mümkün değil... herşeye rağmen ümidini sakın kaybetme tatlım heşey bizim için...inşallah sende yakında meleğine kavuşursun da yaşadığın acıları unutursun....

16. 29 Aralık 2008
  17. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    tek bişey diyorum bu durumda allahım böle insanlara çocuk verip kürtaja yollatacaksan olmayan kullarına ver onlar günahdan kurtulsuun bizde mutlukdan hergün şükredelim..bende tüp bebek anne adayıyım......her dk bişey olur diye korkuyorumm......heleki kanamam olduğunda öldüm bitti dedim herşey o zaman bırakmadı benim kuzularım ama doğana kadar yüreğim ağzımda elimde değil..

18. 29 Aralık 2008
  19. nurtii

nurtii Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    öğle güzel anlatmışsınız ki hepiniz gözyaşlarım süzüldü gitti yanağımdan bende 2 dafa kaybettim mucizemi biri 7 haftalık biri 8 haftalıktı onlara ne mücadelelerle elde edip sonra bizibırakıp gitmeleri çok acı ama rabbimin takdirir eldem ne gelir rabbim tez zamanda sağlıkla ve hayırlısı ile kucağımıza alacağımız evlat hamileliği nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh